Lista produktów marki Panasonic

Panasonic

Panasonic – czołowa marka japońskiego koncernu Panasonic Corporation (wcześniej Matsushita Electric Industrial Co. Ltd), specjalizująca się w obrazowaniu, takich jak aparaty fotograficzne, kamery, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak chłodziarki, pralki, kuchenki mikrofalowe, golarki, suszarki oraz urządzenia klimatyzacyjne.

Od momentu założenia firmy w 1918 roku, wszyscy w firmie Panasonic dokładają wszelkich starań, aby zapewnić klientom lepszy standard życia, działania zawsze koncentrują się wokół jednej idei: "ludzi, pozwala to nam ukierunkować je na jakość ich życia". Panasonic rozwija innowacyjne, technologie elektroniczne, które umożliwiają tworzenie szerokiej gamy produktów, systemów i usług, zaczynając od elektroniki użytkowej, a kończąc na urządzeniach przemysłowych, materiałach budowlanych i produktach mieszkaniowych.

Panasonic działa w ponad 35 krajach Europy i Wspólnoty Niepodległych Państw. Jego europejska siedziba znajduje się w Amsterdam (Holandia), a działy marketingu, sprzedaży i inne ulokowane zostały w niemieckim mieście Wiesbaden.

Panasonic Corporation składa się z wielu firm działających w różnych obszarach biznesowych — od urządzeń audio-wideo do sprzętu AGD, rozwiązań przemysłowych i innych produktów elektroniki użytkowej. Każda firma ma swoje odrębne funkcje badawczo-rozwojowe, produkcyjne i handlowe, które zaspokajają konkretne potrzeby konsumentów na całym świecie.