Canon Adapter Control Ring M-ADAP EF-EOS R

Canon Adapter Control Ring M-ADAP EF-EOS R

1 199,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


Wysoka jakość wykonania

Zastosowanie metalowego mocowania bagnetowego sprawia, że adapter charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, pozwalającą na bezpieczne używanie profesjonalnych obiektywów Canon L oraz innych obiektywów z bagnetem EF oraz EF-S. Ponadto produkt został zabezpieczony przed negatywnym wpływem kurzu i wilgoci.


Bezkompromisowa wydajność

Akcesorium nie posiada elementów optycznych, dzięki czemu jego stosowanie nie wpływa na jakość optyczną obiektywu. Natomiast zastosowanie styków i zoptymalizowanego oprogramowania pozwala na doskonałą komunikację między aparatem a obiektywem, sprawiając, że instrument optyczny współpracuje tak samo, jak z lustrzanką.


Możliwość personalizacji

Funkcja pierścienia regulacji może zostać zaprogramowana w menu aparatu, pozwalając tym samym na szybki dostęp do parametru, który chcesz zmodyfikować. Może to być ISO, czas naświetlania, korekta ekspozycji czy wartość przysłony.


Instynktowna obsługa

Różne obiektywy posiadają pierścienie w różnych miejscach. Stosując adapter Canon zyskujesz dostęp do danego parametru zawsze w tym samym miejscu, Niezależnie od tego czy korzystasz właśnie z obiektywu Canon 16-35/2.8 L czy 400/2.8 L.

Canon
042368