Inogeni CAM 300 4:1 HDMI/USB 2.0 Camera Selector

Inogeni CAM 300 4:1 HDMI/USB 2.0 Camera Selector

8 299,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Wiele kamer podczas spotkań online i transmisji

internetowych Współpraca online jest już normą komunikacyjną - podobnie jak poczta e-mail i telefony komórkowe. Nowości i wielu błędów już nie ma. To ważne narzędzie. Odbiorcy już oczekują wyższej wartości produkcyjnej niż gadająca głowa z jednej kamery. Możesz to osiągnąć za pomocą oprogramowania, komputera z wieloma wejściami i operatora lub możesz spojrzeć na Inogeni.

Dzięki selektorowi wielu kamer serii Inogeni CAM spotkanie może być tak samo spontaniczne, jak chcesz. Produkty CAM pozwalają wybrać jedno z czterech źródeł z przycisków lub zdalnie. Dzięki SHARE2 możesz prezentować i opowiadać o programie PowerPoint, przecinać obrazy jednego mówcy i grupy, ustawiać jedną kamerę na ankiecie i ankiecie, prezentować i wyjaśniać arkusz kalkulacyjny lub zdigitalizowane zdjęcie radiowe itp. Ćwicząc, możesz zrobić jeden kamery na pełnym ekranie i zmień to, na co patrzy druga kamera lub źródło, gdy jest poza ekranem.


Elastyczna instalacja z lokalnym i zdalnym sterowaniem

Oprócz przycisków przednich można nimi sterować również przez port szeregowy i Ethernet. Innymi słowy, możesz ich używać w pomieszczeniu kontrolowanym przez Crestron lub w odległym miejscu.


Niezwykła kompatybilność ze wszystkimi aplikacjami

Technicznie, seria CAM integruje skaler i bufor ramki, aby zapewnić płynny, bezproblemowy przełącznik, dzięki czemu Twój program współpracy widzi pojedynczy ciągły strumień danych. Testowane aplikacje to Skype®, Quicklaunch®, Hangouts®, ZOOM®, Vidyo®, Livecast®, vMix® itp. Najlepszym sposobem przetestowania aplikacji jest to, że jeśli działa ona z jedną kamerą, możesz mieć więcej kamer z Inogeni Produkty CAM.


Główne cechy:

Wybór między źródłami USB i HDMI

Wyprowadza na złącza USB 3.0 i HDMI

Sterowanie przyciskami, LAN i RS-232

diag-cam300.png

INOGENI-CAM-User-Guide-V-1-1-page-005.jpg

Inogeni
041131