Venus Optics Laowa CA-Dreamer 100mm f/2.8 Macro 2:1 Canon RF

Venus Optics Laowa CA-Dreamer 100mm f/2.8 Macro 2:1 Canon RF

2 499,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

100mm-banner-1024x410.jpg


Powiększenie 2: 1 przy tym samym rozmiarze fizycznym

Laowa 100 mm f / 2.8 2: 1 Ultra-Macro to drugi obiektyw makro 2: 1, jaki mamy (pierwszy to 60 mm f / 2.8 ). 100 mm to jedna z najczęstszych ogniskowych wykorzystywanych w fotografii makro. Wszystkie dostępne na rynku obiektywy makro 100 mm mogą odtwarzać tylko powiększenie 1: 1 (naturalnej wielkości). Rozszerzone 2x powiększenie oznacza, że ​​więcej szczegółów można zobaczyć przez obiektyw. Fotografowie mogą teraz skorzystać z szerszego zakresu powiększenia, aby uchwycić błędy w różnych rozmiarach.


Apochromat APO

Laowa 100 mm f / 2.8 ma konstrukcję Apochromat (APO), w której aberracja chromatyczna (CA) w OBYBIE ostrym i nieostrym obszarze (Longitudinal CA) jest kontrolowana do minimum. CA od dawna jest jedną z najbardziej irytujących aberracji w fotografii makro, a teraz możesz o tym zapomnieć i skupić się bardziej na robieniu świetnych zdjęć.


Rozmiar podobny do makroobiektywu 1: 1

Pomimo rozszerzonego zakresu powiększenia, rozmiar naszej Laowa 100 mm jest w rzeczywistości porównywalny z innymi obiektywami makro na rynku.


Automatic Aperture (Canon EF), Aperture Coupling (Nikon)

Wersja Canon obiektywu Laowa 100 mm Macro jest wyposażona w silnik sterujący przysłoną i układ CPU. Przysłony można sterować za pomocą korpusu aparatu (bez pierścienia sterującego przysłoną na korpusie obiektywu), a przysłona zamyka się tylko podczas wyzwalania migawki. Fotografowie nie muszą już komponować zdjęć w ciemnym wizjerze. Wskaźnik wspomagania ostrości zostanie również wyświetlony w aparacie. Dane EXIF ​​można również zapisać.

Wszystkie pozostałe mocowania są ręczne, a przysłona jest kontrolowana przez pierścień przysłony na obiektywie. Dla użytkowników Canon RF, wybierz mocowanie Canon EF i użyj go z adapterem EF-EOS R, jeśli chcesz mieć funkcję automatycznej przysłony.


Venus Optics
Cechy
Mocowanie obiektywu
Canon RF
Zoom / Stałoogniskowy
Stałoogniskowy
Rodzaj obiektywu
Makro
Nastawienie ostrości
AF