Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Sigma S 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sony-E
   Sigma S 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sony-E
   Sigma S 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sony-E
   Sigma S 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sony-E
   Sigma S 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sony-E
   Sigma S 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sony-E

   Sigma S 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sony-E

   6 690,00 zł
   Brutto
   Wysyłka do 24 godzin.
   Ostatnie sztuki w magazynie
   005542


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Przenośny, wytrzymały i o wysokim standardzie – ten zmiennoogniskowy hiper-teleobiektyw jest prawdziwym arcydziełem

    Fotografowanie teleobiektywem 600mm, zminimalizowana aberracja chromatyczna dla wyższej sprawności optycznej, oraz zwiększona przyjemność z jakości wykonania. Ponieważ teleobiektywy są często używane w bardzo trudnych sytuacjach, ten model krystalizuje wszystkie możliwe właściwości i funkcje, aby osiągnąć najlepszą wydajność i uchwycenie akcji. Łącząc mobilność i wysoką trwałość, ten zmienno ogniskowy hiper-teleobiektyw o wysokiej wydajności z linii Sport oferuje doskonałe możliwości renderowania. Jego wszechstronność zapewnia większą elastyczność dla szerzej fotografowanych scen, a wysoka wydajność zdecydowanie stymuluje ekspresję artystyczną fotografów.


    Poprzez zastosowanie doskonałych elementów szkła optycznego, obiektyw minimalizuje aberrację chromatyczną i osiąga wiodącej klasy jakość obrazu

    Obiektyw ten zawiera 2 FLD (“F” Low Dispersion) szklane elementy, które mają wydajność równą fluorytowi i 3 SLD (Special Low Dispersion) szklane elementy, wyrównując kolor aberracji w najwyższej mocy. Aberracja chromatyczna, która może być widoczna zwłaszcza na końcu teleobiektywu nawet gdy podczas zatrzymania, jest korygowana poprzez zoptymalizowaną konstrukcję szklanych elementów, w tym soczewek FLD.

    Szkło FLD jest najwyższej jakości szkłem o niskiej dyspersji, o bardzo wysokiej przepuszczalności światła. To szkło optyczne ma wydajność niskiej dyspersji w porównaniu do szkła optycznego. Również czerpie korzyści z wysokiej dyspersji anomalii. Cechy te dają doskonałą korekcję pozostałej aberracji chromatycznej (widmo wtórne), która nie może być skorygowana przez zwykłe szkło optyczne i zapewniają obrazy o wysokiej rozdzielczości i kontraście.


    Redukcja flar i blików

    Już na wczesnych etapach procesu projektowania obiektywów, mierzone są flary i bliki w celu zbadania odporności mechanizmu optycznego na silne źródła światła. Specjalna wielowarstwowa powłoka redukuje flary i bliki, by umożliwić fotografom wykonywanie ostrych zdjęć nawet w trudnym oświetleniu.


    Wyjątkowe szkło o niskiej dyspersji

    Stopień w jaki szkło odbija światło zależy od długości fali światła. Stąd różne kolory widma światła. Ta właściwość jest źródłem aberracji chromatycznej, obwódki koloru szczególnie zauważalnej przy teleobiektywach. Większość aberracji chromatycznej może zostać wyeliminowana dzięki zastosowaniu wypukłej soczewki o wysokiej refrakcji i wklęsłego elementu o niskiej refrakcji. Mimo to, może pozostać tak zwane „widmo wtórne”. By je zminimalizować, obiektywy SIGMA są wyposażone w trzy rodzaje soczewek o niskiej dyspersji: ELD (Extraordinary Low Dispersion), SLD (Special Low Dispersion) i FLD („F” Low Dispersion). Zwłaszcza szkło FLD charakteryzuje się wyjątkowo niską dyspersją i wysoką przepuszczalnością, przypominającą fluoryt. Ten wyjątkowy rodzaj szkła oraz optymalizacja dystrybucji energii pozwala na doskonałą jakość obrazu, niezakłóconego aberracją chromatyczną


    Kołowa przysłona

    Przy zdjęciach z punktowymi źródłami światła lub z odbiciami na powierzchni wody w tle, okrągła, 9-cio listkowa przysłona pozwala osiągnąć efekt ‘bokeh’, nawet przy wysokich ustawieniach.


    Pyło i wodoodporna konstrukcja

    Obiektyw jest pyło i wodoodporny, oraz zaprojektowany dla większej wytrzymałości. Jest w stanie sprostać wymaganiom najbardziej profesjonalnych fotografów, umożliwiając ujęcia w trudnych warunkach, takich jak deszcz


    Czujnik przyspieszenia umożliwia panoramowanie fotografii zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej

    Funkcja OS (Optical Stabilizer) została wprowadzona by za pomocą czujnika przyspieszenia zapewnić wysoką dokładność. Pierwszy z trybów OS jest odpowiedni do fotografii ogólnej, a drugi jest idealny do fotografowania sportów motorowych itp. W trybie 2 czujnik zbliżeniowy skutecznie minimalizuje rozmycie obrazu podczas fotografowania poprzez wykrycie czy aparat jest ustawiony w pionie czy w poziomie.

    *Ten obiektyw nie może być stosowany do aparatów SLR z wyjątkiem Nikon F6, Canon EOS-1V .

    * Działanie drugiego trybu jest ograniczone do robienia poziomych panoram


    Powłoka odporna na wodę oraz olej zapewnia przyjemność z fotografowania

    Przednie i tylne soczewki zawierają powłokę odporną na olej i wodę, która umożliwia łatwe wytarcie płynu i zapobiega przywieraniu tłuszczu do powierzchni, nawet w trudnych warunkach. Dzięki temu, utrzymywanie powierzchni soczewki staje się łatwiejsze.


    Bardziej cichy i szybki ‘zoptymalizowany AF’

    HSM (Hyper Sonic Motor) zapewnia szybszy i bardziej cichy AF. Dzięki ulepszeniu algorytmu AF w porównaniu do poprzednich modeli, ciągły AF (AF-C) poprawia wydajność o około 5%.


    Precyzyjne, wytrzymałe mosiężne mocowanie bagnetu

    Mosiężne mocowanie bagnetu łączy wysoką jakość wykonania z wytrzymałością. Jego powierzchnia jest poddawana specjalnej obróbce wzmacniającej, aby zapewnić wysoką jakość obiektywu, gwarantującą długotrwałe użytkowanie.


    Nowo zaprojektowane gniazdo mocowania statywu pozwala osiągnąć pożądane ustawienia

    Gniazdo statywu zostało na nowo zaprojektowane, ponieważ soczewki z hiper-teleobiektywem jak ten, który ma 600mm muszą często wymagają statywu przy robieniu zdjęć. Przy apewnieniu, że gniazdo statywu jest duże i stabilne, możliwa staje się zmiana pozycji co 90゜ułatwiające zmianę pozycji fotografowania z poziomej do pionowej. Przez zamocowanie paska znajdującego się w komplecie, obiektyw może być bezpiecznie przenoszony, bez powodowania zbędnego nacisku na osłonę aparatu.


    Obiektyw oferuje doskonałą użyteczność jako prosty zoom

    Ten obiektyw jest zoptymalizowany, aby umożliwić łatwe rozwinięcie/zwinięcie pierścienia zoomu, w celu natychmiastowej adaptacji bez regulacji pozycji trzymania, nawet przy nagłej zmianie kąta widzenia. Przód soczewki jest zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić łatwą manipulację w takich sytuacjach.


    Obiektyw jest kompatybilny z konwerterem Sigma MC-11

    Za jego pośrednictwem, użytkownicy aparatów Sony (E) mają możliwość podpięcia do swoich aparatów obiektywu z mocowaniem Canon EF, zachowując pracę układu AF i przekazywania pozostałych informacji typu EXIF itp.


    Specyfikacja

    • Konstrukcja obiektywu 24 elementów w 16 grupach
    • Minimalna przysłona F22
    • Rozmiar filtra φ105mm
    • Kąt widzenia 16,4° - 4,1°
    • Minimalna odległość ustawiania ostrości 260cm / 102.4in
    • Wymiary (średnica × długość) φ101mm × 290,2mm / 4.8in. x 11.4in
    • Listki przysłony 9 (kołowa przysłona)
    • Maksymalny współczynnik powiększenia 1 : 5
    • Waga 2860g / 100.9oz.
    Sigma
    005542

    Arkusz danych

    Mocowanie obiektywu
    Sony E
    Pole krycia obiektywu
    Pełna klatka
    Zoom / Stałoogniskowy
    Zoom
    Rodzaj obiektywu
    Teleobiektyw
    Nastawienie ostrości
    AF

    Szczegółowe odniesienia

    Sigma S 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sony-E

    6 690,00 zł
    Brutto
    Wysyłka do 24 godzin.