Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje

Sigma

SIGMA CORPORATION jest największym na świecie, niezależnym producentem obiektywów kompatybilnych z aparatami Canon, Nikon, Sony, Olympus i Pentax. Miliony fotografów na świecie wybierają obiektywy marki SIGMA, ponieważ cenią je za wysoką jakość, niezawodność oraz nieograniczone możliwości.

Historia przedsiębiorstwa sięga 1961 roku. Nazwa rodzinnej firmy założonej przez Pana Michihiro Yamaki pochodzi od greckiej litery „S”, używanej m.in. w matematyce do oznaczania sumy. Doskonale określa ona koncept działania firmy, który niezmiennie od lat opiera się na wytwarzaniu produktów, będących połączeniem zaawansowanej technologii, doświadczenia i wiedzy pracowników.

Sigma projektuje niezwykłe obiektywy dla najbardziej wymagających fotografów. Soczewki Art, Sports i Contemporary reprezentują trzy linie produktów premium udoskonalonych przez lata badań, rozwoju i innowacji. Od wielokrotnie nagradzanych obiektywów szerokokątnych po superteleobiektywy, wszystkie obiektywy Sigma z linii Art, Sports, Contemporary i Cine są ręcznie wytwarzane w japońskim Aizu. Obiektywy Sigma Sports zostały stworzone, aby zapewniać znakomity obraz w najtrudniejszych warunkach. Uszczelnienia i wytrzymałe wersje sprawiają, że pracowici fotografowie klikają niezależnie od prognozy. Teleobiektywy Sigma Sports obejmują 70–200 mm F2,8 DG OS HSM 120–300 mm F2,8 DG OS HSM 150–600 mm F5–6,3 DG OS HSM i 500 mm F4 DG OS HSM. Te obiektywy są wyposażone w wyjątkową funkcję Sigma Customization Customization za pośrednictwem USB Dock i są zbudowane na lata prawdziwej akcji.

Sigma konstruuje obiektywy dla różnych formatów, w tym pełnoklatkowych, APS-C i bezlusterkowych systemów kamer i mocowań obiektywów, w tym Sony, Nikon, Canon i Sigma. Funkcje, takie jak 100% testowanie optyczne i ekskluzywne dostosowywanie obiektywu za pomocą stacji dokującej USB, są cechami charakterystycznymi obiektywu Sigma.

167 products

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog