Sigma 18-50mm f/2.8 DC DN Contemporary Canon RF + 5 lat gwarancji w przedsprzedaży
   Sigma 18-50mm f/2.8 DC DN Contemporary Canon RF + 5 lat gwarancji w przedsprzedaży
   Sigma 18-50mm f/2.8 DC DN Contemporary Canon RF + 5 lat gwarancji w przedsprzedaży
   Sigma 18-50mm f/2.8 DC DN Contemporary Canon RF + 5 lat gwarancji w przedsprzedaży

   Sigma 18-50mm f/2.8 DC DN Contemporary Canon RF + 5 lat gwarancji w przedsprzedaży

   2 390,00 zł
   Brutto
   Wysyłka po 11.07.2024
   PRZEDSPRZEDAŻ
   | EAN: 85126585723 | MPN (kod producenta): OSDCR18-50/2.8_C_DC_DN

   5 lat gwarancji w przedsprzedaży po zarejestrowaniu na stronie https://www.gwarancja.sigma-foto.pl/ w okresie 60 dni od daty zakupu. Promocja trwa do 11.07.2024

   ILOŚĆ

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 81 825 97 22, sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: +48 22 891 13 73, wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    SIGMA 18-50mm F2.8 DC DN | Contemporary – Wyjątkowo mały, lekki i jasny standardowy obiektyw zmiennoogniskowy do aparatów bezlusterkowych z mocowaniem Canon RF

    Po wielu latach oczekiwania, SIGMA prezentuje pierwszy zmiennoogniskowy obiektyw z matrycą APS-C, dedykowany do systemu Canon RF. Jego niesamowicie kompaktowa obudowa, i waga jedynie 300g sprawiają, iż nawet całodniowe fotografowanie lub filmowanie będzie dla Ciebie niezwykłą przyjemnością. Jego pełnoklatkowy ekwiwalent ogniskowych wynosi 28.8-80mm, co czyni go idealnym obiektywem do szerokiej gamy zastosowań fotograficznych oraz wideo, w tym do krajobrazów, portretów, fotografii ulicznej, architektury czy reportażu.


    Wyjątkowo kompaktowy i lekki obiektyw, idealny do aparatów bezlusterkowych

    SIGMA 18-50mm F2.8 DC DN |Contemporary jest to niezwykle kompaktowa konstrukcja, nie zaburzająca mobilności korpusów aparatów bezlusterkowych APS-C. W połączeniu z niewielkim aparatem bezlusterkowym jest to idealny zestaw do codziennej pracy, fotografii hobbystycznej, filmowania i vlogowania. Taki zestaw możesz mieć ze sobą, zawsze i wszędzie.

    SIGMA starannie dobrała materiały aby konstrukcja zachowując wysoką jakość optyczną była bardzo lekka. Do budowy tubusów użyto termicznie stabilnego poliwęglanu o nazwie Thermally Stable Composite (TSC), zapewnia on elegancki wygląd obiektywu, jest wytrzymały, zachowuje stabilność przy zmianach temperatur. Praca w upalne dni i videofilmowanie na stoku narciarskim nie jest żadnym problemem. Aby zmniejszyć rozmiary obiektywu, część elementów wykonano z cienkich i wytrzymałych metali, odpornych na eksploatację i zużycie. Obiektyw został zaprojektowany do częstej i intensywnej codziennej pracy.


    Elastyczność i uniwersalność

    SIGMA 18-50mm F2.8 DC DN | Contemporary ma szybki i praktycznie bezgłośny silnik AF dzięki czemu doskonale nadaje się do wielu zastosowań fotograficznych, w tym do fotografowania w cichym otoczeniu, nagrywania filmów i rejestrowania szybko poruszających się obiektów. Taki efekt można uzyskać tylko w przypadku zastosowania najnowszych krokowych silników, zaprojektowanych do pracy z aparatami bezlusterkowymi. Ponieważ obiektyw jest wyjątkowo mały i lekki, poza klasycznym fotografowaniem, można go wykorzystać również do pracy na gimbalu czy vlogowania. 18-50mm F2.8 DC DN | Contemporary, łączy w sobie niską wagę, kompaktową obudowę, piękny efekt bokeh, a także szybki i wydajne ustawianie ostrości, świetnie sprawdzi się w fotografii i videofilmowaniu.

    SIGMA 18-50mm F2.8 DC DN to też kompatybilność w postaci wykrywania twarzy oraz oka.


    Funkcja Macro

    Kładąc nacisk na rozbudowanie funkcjonalności obiektywu Sigma nie zapomniała o bardzo przydatnej i efektywnej funkcji MACRO. Jest to świetna opcja dla poszukiwaczy niewidzialnych kadrów, spostrzegawczych fotografów ceniących sobie możliwość wykonywania zdjęć z dużym powiększeniem drobnych szczegółów. Obiektyw oferuje skalę odwzorowania 1:2,8* co czyni go świetnym narzędziem do fotografii flory, fauny czy powiększeń małych elementów w fotografii przedmiotów.

    *Minimalna odległość ostrzenia i maksymalne powiększenie są podane dla szerokiego kąta. Przed fotografowaniem z minimalną odległością ostrzenia zdejmij osłonę tulipanową.


    Wysoka jakość optyczna

    Zastosowanie najnowszej technologii przy projektowaniu tego obiektywu, zaowocowało osiągnięciem najwyższej jakości obrazu, porównywalnej z pełnoklatkową serią ART, przy zachowaniu kompaktowych wymiarów. Konstrukcja obiektywu składa się z 13 elementów w 10 grupach, w tym jeden element SLD* ( o niskiej dyspersji ). Obiektyw zapewnia ostre i kontrastowe zdjęcia nawet na maksymalnie otwartej przysłonie F2.8.

    *SLD - szkło o niskiej dyspersji mające na celu minimalizację aberacji chromatycznych


    Made in Japan

    Cały proces produkcji, od form odlewniczych do najdrobniejszych części, odbywa się w Japonii, fabryka znajduje się u podnóża góry Aizu. Sigma to jeden z ostatnich producentów, których wszystkie produkty są wytwarzane wyłącznie w Japonii. Produkcja w jednym miejscu, zapewnia wysoką kontrolę jakości obiektywów fotograficznych, filmowych oraz produkowanych tam aparatów.

    Sigma

    Szczegółowe odniesienia

    Ogniskowa zmienna 18-50mm
    Konstrukcja obiektywu 13 elementów w 10 grupach (3 soczewki asferyczne, 1 soczewka SLD)
    Kąt widzenia 73.4 – 30.0°
    Liczba listków przysłony 7
    Minimalna wartość przysłony F 2.8
    Maksymalna wartość przysłony F 22
    Min. odległość ostrzenia 12.1cm od matrycy aparatu (dla 18mm)
    Maksymalny współczynnik powiększenia 1:2.8 (18mm)
    Wymiary 69.2mm x 74.5mm
    Rozmiar filtra 55mm
    Waga 300g