Obiektyw Zeiss Batis 18mm F2,8 + rabat 850zł

Carl Zeiss Batis 18mm f/2.8 Sony E

6 789,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Obiektyw Carl Zeiss Batis 18mm f/2.8

Obiektyw poszerza serię Batis o kolejny superszeroki kąt 18mm z przysłoną 2.8 dla aparatów Sony z mocowaniem E. Posiada kąt widzenia 99 stopni, a obecnie to obiektyw z najkrótszą ogniskową dla aparatów pełnoklatkowych z autofucusem.


Wyjątkowy obiektyw

Wyposażony w innowacyjny wyświetlacz OLED, który pokazuje odległość ogniskowania i głębię ostrości. Składa się z 11 elementów w 10 grupach i bazuje na optycznej konstrukcji Distagon.


Budowa

Ma cztery soczewki asferyczne, a pozostałe siedem jest wykonanych ze specjalnych gatunków szkła. Pływające elementy konstrukcji obiektywu pozwalają zawsze osiągnąć wysoką jakość obrazu w ostrzeniu od minimalnej odległości do nieskończoności.


Doskonała jakość obrazu

Duży kąt pola obiektywu jest idealny do kreatywnych zdjęć. Konsekwentnie doskonała jakość obrazu bezpośrednio w rogach sprawia, że obiektyw idealnie nadaje się na przykład do fotografii krajobrazowej i architektonicznej. Obiektywy zostały opracowane specjalnie dla bezlusterkowych pełnoklatkowych aparatów Sony. Przystosowane do pracy z aparatem, tworząc kompaktowy, lekki system, który nie wpływa na wydajność.


Kompatybilny

Obiektyw jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi aparatami z mocowaniem typu E i oferują nie tylko szybki, cichy autofokus, ale także ochronę przed kurzem i warunkami atmosferycznymi. Innowacyjny wyświetlacz OLED pokazuje odległość i głębię ostrości, aby zawsze można było idealnie ustawić zakres ostrości. Szybkie stałe ogniskowe z rodziny ZEISS Batis oferują bezbłędne obrazowanie dzięki całkowicie odnowionej konstrukcji optycznej. Legendarna powłoka antyrefleksyjna ZEISS T * w połączeniu z ponad 125-letnim doświadczeniem w opracowywaniu soczewek i najnowszymi technologiami zapewniają, że każda chwila zarejestrowana za pomocą soczewki ZEISS Batis zapewnia wyjątkowy wygląd.


Zeiss
037221
Cechy
Mocowanie:
Sony E
Mocowanie obiektywu
Sony E
Pole krycia obiektywu
Pełna klatka
Zoom / Stałoogniskowy
Stałoogniskowy
Rodzaj obiektywu
Szerokokątny
Nastawienie ostrości
AF
Ogniskowa 18mm
Kąt widzenia 99°
Przysłona f/2.8
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt f/22
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt f/2.8
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF 25cm
Stabilizacja brak
Budowa 11 elementów w 10 grupach
Skala odwzorowania 1:9.5
Bagnet Sony FE (pełna klatka)
Średnica filtra 77mm
Waga 330g
Wymiary 80mm x 100mm

Zobacz także