Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
Slider Offer Banner

Zeiss

Od ponad 170 lat ZEISS jest prawdziwym liderem w branży optycznej. Składająca się z czterech spółek Grupa ZEISS stała się synonimem eksperckiej wiedzy z wielu dziedzin optyki. Dzięki nam konsumenci i pionierzy postępu mogą stawiać przełomowe kroki, używając najlepszego sprzętu. Nieustanny postęp pozwolił osiągnąć wiele przełomów technicznych.

W 2006 roku zakłady Hensoldt w Wetzlar przekształcono w Carl Zeiss Sports Optics GmbH. Od 2006 roku Zeiss współpracuje z firmą Sony przy projektowaniu oraz produkcji obiektywów marki Alfa. We wrześniu 2010 firma przedstawiła swoje plany związane z manualnymi obiektywami do lustrzanek. Producent podjął decyzję o dalszym rozwoju modeli ZE i ZF.2 (dla lustrzanek Canon i Nikon). W lipcu 2013 firma poinformowała, iż kończy produkcję obiektywów pod nazwą "Carl Zeiss", jednocześnie informując, iż nowe obiektywy będą produkowane pod nową nazwą: "ZEISS".

Dla swoich klientów ZEISS opracowuje, wytwarza oraz dystrybuuje innowacyjne rozwiązania do metrologii przemysłowej i zapewniania jakości, rozwiązania mikroskopowe dla branży biologicznej i badań materiałowych, a także rozwiązania dla technologii medycznej, służące do diagnozowania i leczenia w dziedzinie okulistyki i mikrochirurgii. Marka ZEISS jest także światowym liderem optyki litograficznej, wykorzystywanej w branży układów scalonych do produkcji części półprzewodników. Zauważalny jest globalny popyt na nowatorskie produkty marki ZEISS, takie jak soczewki okularowe, soczewki fotograficzne oraz lornetki.

43 products

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog