Panasonic Lumix S PRO 50/1.4 S-X50

Panasonic Lumix S PRO 50/1.4 S-X50

LUMIX S PRO 50 mm F1.4

Obiektyw stałoogniskowy 50 mm z mocowaniem L

10 899,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

ZADZWOŃ
I NEGOCJUJ

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

 

Realistyczna głębia i piękny efekt bokeh

Stałoogniskowy obiektyw o dużym otwarciu przysłony stanowi trzon serii obiektywów LUMIX S. Obiektyw LUMIX S PRO 50 mm F1.4 zapewnia płynne przejście z obszaru, na który ustawiono ostrość, do nieostrego tła, a także umożliwia zrobienie realistycznych zdjęć o niezwykłej głębi. Delikatny i piękny efekt bokeh w tle zamieni każde ujęcie w pełne wyrazu zdjęcie z duszą. Obiektywy LUMIX S PRO spełniają najsurowsze wymogi LEICA. Zapewniają doskonałą rozdzielczość od środka do krawędzi kadru nawet przy szeroko otwartej przysłonie. Dzięki silnikowi liniowemu, silnikowi krokowemu i systemowi podwójnego ustawiania ostrości obiektywy te wykorzystują napęd AF przy prędkości 480 klatek na sekundę, pozwalając na uchwycenie bezcennych momentów bez chwili zawahania. Obiektywy serii LUMIX S stanowią idealne uzupełnienie pełnoklatkowego aparatu LUMIX dzięki wyjątkowej i bezkompromisowej mocy twórczej. • Leica jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Leica Microsystems IR GmbH.


Realistyczna_głębia_i_piękny_efekt_bokeh_1.jpg

Solidna budowa — więcej możliwości

Zmierz się z żywiołami przy każdej pogodzie i w każdym miejscu. Obiektyw jest odporny na pył i zachlapanie* oraz przeznaczony do pracy w temperaturze nawet -10°C, dzięki czemu wytrzyma nawet intensywne użytkowanie w terenie. Wnętrze obiektywu jest chronione przed piaskiem, deszczem i innymi zanieczyszczeniami, dzięki czemu doskonale sprawdza się on w trudnych warunkach. Teraz już nic nie powstrzyma Cię przed zrobieniem artystycznych zdjęć natury czy krajobrazu, o jakich marzysz. * Ochrona przed pyłem i zachlapaniem nie gwarantuje, że nie dojdzie do uszkodzenia, jeśli obiektyw zostanie narażony na bezpośredni kontakt z pyłem lub wodą.Solidna_budowa_%E2%80%94_wi%C4%99cej_mo%C5%BCliwo%C5%9Bci_2.jpg

Obsługa wideo — nagrywanie doskonałych filmów wideo


Obsługa_wideo_—_nagrywanie_doskonałych_filmów_wideo_3.jpg

S-X50

13 elementów w 11 grupach – 2 aspherical lenses – 3 soczewka Extra–Low Dispersion Aspherical (ASPH) lenses reduce size and weight, effectively preventing spherical and distortion aberration. Soczewki Extra-Low Dispersion (ED) korygują aberracje chromatyczne, zapewniając ostry i kontrastowy obraz z czystymi kolorami na całej powierzchni.


S-X50_4.jpg


Wykres MTF W przypadku kompensacji zniekształceń obiektywu oś pozioma MTF oznacza odległość od środka korygowanego obrazu.

S-X50_5.jpg
Specyfikacja50 mm

Długość ogniskowej

F1,4

Maksymalna przysłona

φ77 mm

Rozmiar filtraPełna specyfikacja
S-X50_spec_pl.png
Panasonic
039990
Cechy
Mocowanie obiektywu
Leica-L
Pole krycia obiektywu
Pełna klatka
Zoom / Stałoogniskowy
Stałoogniskowy
Rodzaj obiektywu
Standardowy
Nastawienie ostrości
MF