Obiektyw Sigma 18-35mm F1.8 DC HSM A + Pendrive LEXAR 32GB WRC za 1zł + 5 lat rozszerzonej gwarancji

Obiektyw Sigma 18-35mm F1.8 DC HSM A + Pendrive LEXAR 32GB WRC za 1zł + 5 lat rozszerzonej gwarancji

sigma-partner2.png

Wyjątkowo jasny zmiennoogniskowy obiektyw APS-C Mocowania: Nikon, Canon, Sony, Pentax

2 969,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Jak skorzystać z promocji?
Kup obiektyw Sigma, a pendrive LEXAR 32GB WRC otrzymasz za 1zł.
Oferta ważna do wyczerpania zapasów pamięci.  

thumbnail.php?file=5717&width=600&height=320

Kup obiektyw Sigma w terminie 11.06-21.07.2019 r. i odbierz prezent w postaci rozszerzonej, 5-letniej gwarancji.
Wyjątkowo jasny, zmiennoogniskowy obiektyw 18-35mm F1.8
do lustrzanek z matrycą APS-C
w stylowej, metalowej obudowie z nowej linii Sigma ART

Mocowania :

  • Nikon F
  • Canon EF
  • Sony A
Pierwszy na świecie obiektyw ze zmienną ogniskową o stałym świetle F1.8. Oferuje ekwiwalent ogniskowych od 27mm do 52,5mm dla formatu 35mm, dzięki czemu może zastąpić wiele popularnych obiektywów stałoogniskowych.
 
SIGMA 18-35mm F1.8 DC HSM A to obiektyw nowej generacji o najnowszej konstrukcji z linii Art, zaprojektowany pod kątem wyrafinowanej charakterystyki optycznej i siły wyrazu, dzięki czemu zapewnia ekspresję artystyczną na wysokim poziomie. Łączy doskonałą jakość i światło obiektywów stałoogniskowych z uniwersalnością zoom’a. W porównaniu z przysłoną F2.8 w innych topowych obiektywach zmiennoogniskowych, ułatwia fotografowanie z krótszym czasem otwarcia migawki (w trudniejszych warunkach oświetleniowych), a także zmniejsza głębię ostrości co jest bardzo pożądane np. przy fotografii portretowej.
 
Obiektyw ten ma bardzo skomplikowaną konstrukcję optyczną, zastosowano w nim aż 17 soczewek ułożonych w 12 grupach. 4 z nich to soczewki sferyczne, a kolejnych 5 to elementy ze szkła SLD, odpowiedzialnego za likwidację abberacji. Tak zaawansowana konstrukcja zapewnia rewelacyjną jakość obrazu nawet przy pracy pod słońce, ponieważ wszystkie soczewki pokryto licznymi warstwami antyrefleksyjnymi eliminując bliki i flary.
 
Stała wartość przysłony F1.8 w połączeniu z 9-cio listkową kołową przysłoną zapewnia atrakcyjne rozmycie nieostrych obszarów zdjęcia. Uzyskany w ten sposób efekt tzw. bokeh jest pożądany zarówno w fotografii, jak i wideofilmowaniu.
 
Dzięki zastosowaniu wewnętrznego ogniskowania obiektyw nie zmienia swojej długości podczas ostrzenia oraz zmiany ogniskowych. Przednia soczewka pozostaje nieruchoma, dzięki czemu można zastosować filtry polaryzacyjne lub połówkowe.
 
Zastosowany ultradźwiękowy silnik HSM (Hyper Sonic Motor) zapewnia szybkie i precyzyjne ustawianie ostrości. Nie występują tu klasyczne połączenia mechaniczne przez co napęd jest niemal bezgłośny co ma kluczowe znaczenie przy wideofilmowaniu oraz pracy w kościołach czy teatrach. Silnik zapewnia możliwość doostrzania bez konieczności przełączania w tryb MF.
 
Nowe linie produktów posiadają bardzo przyjemne i ergonomiczne gumowe wykończenia zapewniające pewny uchwyt sprzętu. Dodatkowo cechują się nowoczesnym i eleganckim wyglądem.
 
Obiektyw współpracuje ze stacją dokującą USB DOCK, umożliwiającą podłączenie obiektywu do komputera i personalizowanie go wg własnych potrzeb. Dzięki oprogramowaniu „Sigma Optimization Pro” można samemu wgrywać nowe oprogramowanie, a także dostosowywać takie parametry jak punkt ostrości.
 
Dane techniczne :
 Model  18-35 F1.8 DC HSM A
 Typ obiektywu  zmiennoogniskowy
 Ogniskowa  18-35mm
 Kąt widzenia  76.5o - 44.2o
 Min. odległość od matrycy aparatu  28cm
 Wartość przysłony  minimalna     : F1.8
 maksymalna : F16
 Liczba listków przysłony  9
 Konstrukcja  17 elementów w 12 grupach
 Średnica filtra  72mm
 Wymiary (średnica x długość)  78 x 121mm
 Waga  810g

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
Schemat obiektywu :
 
 
M.S.
Sigma
037480
Specyfikacja
Mocowanie obiektywu
Canon EF
Nikon F
Sony A
Pole krycia obiektywu
APSC
m4/3
Zoom / Stałoogniskowy
Zoom
Rodzaj obiektywu
Teleobiektyw
Nastawienie ostrości
AF