Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Peak Design Pasek na szyję lub ramię SLIDE LITE v3 czarny do lekkich aparatów
   Peak Design Pasek na szyję lub ramię SLIDE LITE v3 czarny do lekkich aparatów
   Peak Design Pasek na szyję lub ramię SLIDE LITE v3 czarny do lekkich aparatów
   Peak Design Pasek na szyję lub ramię SLIDE LITE v3 czarny do lekkich aparatów

   Peak Design Pasek na szyję lub ramię SLIDE LITE v3 czarny do lekkich aparatów

   279,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   039454


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Czym jest Peak Design SLIDE LITE?

    SLIDE LITE to odchudzona wersja doskonałego paska Peak Design SLIDE. Ten wyjątkowo wąski a jednocześnie bardzo wygodny pasek przeznaczony jest do aparatów bezlusterkowych lub niewielkich lustrzanek. Może być noszony zarówno na ramieniu jak i szyi. W porównaniu z innymi paskami SLIDE wyróżnia go szerokość wynosząca zaledwie 32 mm. Pozwoliło to na zmniejszenie wagi paska i lepsze dopasowanie do mniejszych aparatów. Nowo zaprojektowane uchwyty zakończone są mocowaniem do kotwic Peak Design Anchor.

    Dla kogo przeznaczony jest pasek SLIDE LITE?

    SLIDE LITE to doskonale rozwiązanie dla osób z mniejszymi lustrzankami lub tych, którzy fotografują kompaktem z wymienną optyką. SLIDE LITE jest węższy od paska SLIDE, jednak posiada wszystkie jego zalety.

    Co charakteryzuje pasek SLIDE LITE?

    121351462.jpg

    Mniejsza szerokość, mniejsza waga - ta sama wytrzymałość

    Pasek SLIDE LITE wykonany został z bardzo wytrzymałego Nylonu, co pozwala na wyjątkową wytrzymałość wynoszącą aż 90 kg.  Nie musisz się więc martwić, że w jakiejkolwiek sytuacji pasek nie wytrzyma. Pasek SLIDE Lite zapewnia doskonałą wytrzymałość, mimo, że sam waży tylko 141 g.

    122f85647.jpg

    Regulacja długości w ułamku sekundy

    Pasek SLIDE LITE posiada dodatkowy, aluminiowy uchwyt służący do regulacji długości. Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić  wysokość paska na szyi, czy przełożyć przez ramię, zmiana długości zajmuje dosłownie ułamek sekundy. W dodatku zrobisz to przy użyciu jednej ręki. To wyjątkowe rozwiązanie, które zmienia pasek SLIDE w ultra mobilny system noszenia aparatu.

    Na każdy rodzaj ubrania

    Już nie musisz martwić się, że pasek wiszący na ramieniu będzie spadał. Jedna ze stron paska wykończona jest silikonowymi elementami zabezpieczając go przed zsuwaniem się z śliskich powierzchni, np. skórzanej kurtki czy marynarki.

    Pasuje do każdego aparatu

    Pętelki kotwic można zawiązać w dowolnym urządzeniu, dzięki temu pasek SLIDE LITE może być używany zarówno z ciężkimi aparatami z gripem, lekkimi aparatami kompaktowymi czy akcesoriami fotograficznymi (np. światłomierzem).

    Na szyję, na ramię czy przez ramię - w każdej formie idealnie

    Prosta i niezmiernie szybka regulacja długości w zakresie od 99 cm do 137 cm. sprawia, że pasek doskonale nosi się zarówno na szyi, na ramieniu czy przewieszony przez ramię. Dodatkowo zmiana położenie jest naprawdę niezwykle prosta.

    Opatentowany system kotwic

    Zastosowanie innowacyjnego systemu kotwic umożliwia proste i szybkie odpięcie aparatu od paska umożliwiając podczepienie go do innych pasków Peak Design (np. paska na rękę CLUTCH).

    1234d02db.jpg

    Innowacyjny system kotwic ułatwia szybkie wypięcie

    Minimalistyczne wzornictwo

    Minimalistyczne wzornictwo, bez zbędnego kuszącego złodziei logo producenta sprawia, że pasek jest doskonałym dodatkiem nie rzucającym się w oczy.

    Kompatybilność z innymi produktami Peak Design

    Zakończenie paska systemem kotwic umożliwia współpracę z innymi produktami Peak Design.

    4 kotwice w zestawie

    Dzięki dodatkowym kotwicom możesz w łatwy sposób używać kilku urządzeń. Wystarczy podczepić kotwicę do aparatu czy kamery a w chwili gdy chcesz użyć danego urządzenia podczepiasz go do paska SLIDE Lite.

    Co nowego w wersji Slide Lite v3?

    • Silikonowe wstawki w części szyjnej są trwalsze od poprzednich wersji. Są odporne na temperaturę i czynniki chemiczne. Nie przyklejają się do skóry i ubrań, łagodnie przesuwając się i pracując z ciałem fotografa.
    • Języczki, za które pociąga się, by skrócić lub wydłużyć pasek, są teraz bardziej płaskie i swoim profilem dokładniej dopasowane do reszty klamerki. Wygodniej jest po nie sięgać oraz nosić pod marynarką.
    • Pasek został wykonany z nylonu o mocniejszym splocie, dzięki temu jest trwalszy i wytrzymalszyod wcześniejszych wersji. Jest też milszy w dotyku.
    • Sznureczki przy kotwiczkach są teraz znacznie smuklejsze choć równie wytrzymałe. Dzięki zmianie splotu pasują do większej liczby modeli aparatów, również tych z małymi i wąskimi zaczepami. Zdecydowanie wygodniej i szybciej zawiążesz je przy swoim urządzeniu.
    • W zestawie z paskiem i kotiwcami otrzymujesz również płytkę do mocowania paska od dołu aparatu, co gwarantuje lepszą ergonomię i wygodniejsze noszenie sprzętu w niektórych sytuacjach. Plytka jest smuklejsza i mniej wyczuwalna.
    • Paski Peak Design Slide w kolorze czarnym są wegańskie.

    Cechy produktu:

    • szerokość 32 mm
    • udźwig aż 90 kg
    • regulowana długość od 99-132 cm
    • regulacja długości jednym pociągnięciem, jedną ręką
    • waga tylko 141 g
    • opatentowany system kotwic
    .
    Peak Design
    039454

    Szczegółowe odniesienia

    Peak Design Pasek na szyję lub ramię SLIDE LITE v3 czarny do lekkich aparatów

    Peak Design Pasek na szyję lub ramię SLIDE LITE v3 czarny do lekkich aparatów

    279,00 zł
    Brutto