Lowepro ProTactic BP 450 AW II plecak (czarny)

819,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


PROTACTIC BP 450 AW II

Wysokowydajny modułowy plecak fotograficzny przeznaczony do aparatów DSLR z chwytem portretowym i nie tylko.


Profesjonalny plecak na aparat ProTactic BP 450 AW II rozszerza się dzięki wytrzymałej wszechstronności i opancerzonej ochronie, z której znana jest nasza oryginalna seria ProTactic. Ta wysokowydajna druga generacja oferuje bardziej adaptacyjne wnętrze, wiele punktów dostępu, modułowe możliwości mocowania zewnętrznego, wymienny pasek narzędziowy i zawiera woreczek narzędziowy, uchwyt na butelkę z wodą, kubek na statyw i dwa paski Quick. Panel tylny ActivZone zapewnia ukierunkowany komfort i wsparcie, a osłona All Weather AW chroni sprzęt przed deszczem, śniegiem, kurzem i piaskiem. Kompatybilny ze wszystkimi modułowymi akcesoriami serii ProTactic.


NOŚ ROZWIĄZANIA DLA KAŻDEJ MISJI

Adaptacyjne wnętrze oraz rozszerzone możliwości mocowania zewnętrznego i akcesoriów, dzięki czemu możesz organizować i nosić wszystko, czego potrzebujesz.


NIGDY NIE PRZEGAP KRYTYCZNEGO MOMENTU

4-punktowy dostęp, dzięki czemu można szybko i łatwo dotrzeć do sprzętu Formowana skorupa, ładowana od góry wieża Szybko chwytaj z punktów wejścia po obu stronach Pełny dostęp z boku do konfiguracji i bezpieczeństwa

ProTactic-350_4-Point-Access.jpg


DOŁĄCZ TO, CZEGO POTRZEBUJESZ

Nasz system pętli i wypustek SlipLock ułatwia dodawanie torebek i futerałów do pakowania i paska, dzięki czemu można łatwo zabrać ze sobą butelki z wodą, karty pamięci i wiele więcej!

ProTactic_shooting_bike_racer_alt8_RGB.jpg


CAŁODNIOWY KOMFORT

ActivZone zapewnia ukierunkowane wsparcie łopatek, odcinka lędźwiowego i talii dla wygody w ruchu. Strukturalny panel tylny umożliwia wentylację.

ProTactic_BP_450_II_AW_LP37177_Back_RGB.jpg


DANE TECHNICZNE

  • Waga: 2,84 kg
  • Wymiary Wewnętrzne: 30 x 16 x 44 cm
  • Wymiary Zewnętrzne: 36 x 22 x 52 cm
  • Wymiary Przegródki Na Laptopa: 29 x 2,2 x 37 cm
Lowepro
039811

Zobacz także