Shape Sony A7S3 uchwyt na ramię (A7S3SM)

4 350,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 10 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Klatka Sony Alpha a7S III

Wykonana z obrabianego CNC aluminium klatka jest specjalnie zaprojektowana dla Sony Alpha a7S III. Kamera jest mocno przymocowana do klatki za pomocą śruby 1 / 4-20 i klucza imbusowego. Klatka jest zaprojektowana z następującymi opcjami montażu: (1) zimna stopka, kilka otworów gwintowanych 1 / 4-20 i (7) otworów gwintowanych 3/8 "-16 z antyobrotowym układem otworów Arri. Konstrukcja klatki również umożliwia łatwy dostęp do wszystkich przycisków sterujących, wyjść bocznych, karty pamięci, komory baterii, przycisku zwalniania obiektywu i gorącej stopki aparatu dla systemu audio. Wszystkie drzwi i zamki są w pełni użyteczne, gdy kamera znajduje się w klatce i jest Inteligentna konstrukcja pozwala na obsługę kamery bez konieczności zdejmowania drzwiczek na kable, dodatkowo zaczepy paska mogą pozostać przymocowane do kamery podczas wkładania do klatki. Odłączany system blokujący, który zabezpiecza i utrzymuje w miejscu 3 lewe kable, a także kabel 4K FULL HDMI jest dołączony do klatki. W dolnej części klatki znajdują się (2) otwory gwintowane 1 / 4-20 do zamontowania szybkozłącznej płyty statywu w celu zmiany konfiguracji ze statywu na ramię. Adapter DELTA (zawarty w tym pakiecie) można dodać do montażu na płycie bazowej 15 LWS, a rozetę ARRI można dodać po prawej stronie, aby zamontować kompatybilne akcesoria (zawarte w tym pakiecie).


Wooden Push-Button Top Handle

Ergonomiczny i łatwo zdejmowany górny uchwyt SHAPE został zaprojektowany, aby zapewnić wymaganą przestrzeń do zamontowania jednostki audio. Oferuje wygodny i bezpieczny drewniany uchwyt do przenoszenia aparatu i mocowania akcesoriów. Wyposażony jest również w technologię SHAPE Push-Button, która umożliwia zrównoważenie ciężaru i obrót uchwytu w pozycji potrzebnej do osi 360 stopni. SHAPE jest dobrze znany ze swojej opatentowanej rączki z przyciskiem, używanej obecnie przez tak wielu profesjonalistów w branży. Technologia została opracowana, aby zapewnić filmowcom szybkie i łatwe dostosowanie. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby obrócić o 360 stopni, aby ustawić uchwyt w najlepszej pozycji do użycia. Wciśnij, wyreguluj, zwolnij, a następnie zablokuj. Ten ładnie wykonany górny uchwyt z przyciskiem zapewnia wiele opcji montażu, w tym ARRI Standard 3/8 ″ -16 przeciwobrotowe układy otworów na górze, SHAPE Standard 1/4 ″ -20 przeciwobrotowe układy otworów na górze i po bokach, mocowania na zimne stopki i 3/8 ″ -16 UNC gwintowany otwór z przodu. Zacisk pręta SHAPE z przodu (15CTH) można dodać, umożliwiając bezpośrednie zamontowanie pręta 15 mm na rękojeści. Wykonany z CNC aluminium zacisk LW 15 mm (15CTH) można łatwo przymocować do górnego uchwytu. Zacisk jest przeznaczony do podtrzymywania pręta 15 mm, takiego jak uchwyt montażowy SHAPE REVOLT EVF. Zacisk pokrętła zapadkowego umożliwia regulację i mocne zamocowanie pręta 15 mm do górnego uchwytu SHAPE i (2) zimnych uchwytów stopki, jednego z przodu uchwytu i jednego z tyłu. Zacisk pręta SHAPE z przodu (15CTH) można dodać, umożliwiając bezpośrednie zamontowanie pręta 15 mm na rękojeści. Wykonany z CNC aluminium zacisk LW 15 mm (15CTH) można łatwo przymocować do górnego uchwytu. Zacisk jest przeznaczony do podtrzymywania pręta 15 mm, takiego jak uchwyt montażowy SHAPE REVOLT EVF. Zacisk pokrętła zapadkowego umożliwia regulację i mocne zamocowanie pręta 15 mm do górnego uchwytu SHAPE i (2) zimnych uchwytów stopki, jednego z przodu uchwytu i jednego z tyłu. Zacisk pręta SHAPE z przodu (15CTH) można dodać, umożliwiając bezpośrednie zamontowanie pręta 15 mm na rękojeści. Wykonany z CNC aluminium zacisk LW 15 mm (15CTH) można łatwo przymocować do górnego uchwytu. Zacisk jest przeznaczony do podtrzymywania pręta 15 mm, takiego jak uchwyt montażowy SHAPE REVOLT EVF. Zacisk pokrętła zapadkowego umożliwia regulację i mocne zamocowanie pręta 15 mm do górnego uchwytu SHAPE i (2) zimnych uchwytów stopki, jednego z przodu rękojeści i jednego z tyłu.


Quick handle rod bloc

Blok prętów SHAPE Quick to profesjonalne akcesorium do stabilizacji obrazu z 2 uchwytami na rączki kamery, z których każdy zapewnia indywidualny kąt obrotu 360 °. Uchwyt można przymocować do platformy kamery za pomocą prostej śruby. Prosty przycisk umieszczony na przegubie umożliwia łatwe mocowanie i zdejmowanie. W połączeniu z blokiem prętów z anodyzowanego aluminium, szybki uchwyt zapewnia kompozytowe wsparcie kamery dla wszystkich prętów 15 mm. Precyzyjne pozycjonowanie można uzyskać przesuwając Quick Handle wzdłuż prętów i dokręcając małe czerwone pokrętło znajdujące się na Rod Bloc. Blok pręta został zaprojektowany z 2 gwintowanymi otworami umożliwiającymi montaż Quick Handle. SHAPE jest dobrze znany ze swojej opatentowanej rączki z przyciskiem, używanej obecnie przez tak wielu profesjonalistów w branży. Technologia została opracowana, aby zapewnić filmowcom szybką i łatwą regulację. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby obrócić o 360 stopni, aby ustawić uchwyt w najlepszej pozycji do użycia. Naciśnij, wyreguluj, zwolnij, a następnie zablokuj.


Composite mini shoulder pad

Kompozytowa wyściółka na ramię SHAPE mini jest wyściełana dla większego komfortu i wykonana z antypoślizgowego materiału. Został zaprojektowany z blokiem pręta 15 mm na górze, umożliwiającym trzymanie prętów 15 mm do mocowania kamery i akcesoriów. Śruba z pokrętłem umożliwia zamocowanie przeciwwagi SHAPE (PAD1, PADCW1). Dodając dodatkowe pręty męsko-żeńskie z tyłu, można również przymocować przeciwwagę za tymi samymi prętami. W ten sposób Twoje ciało z łatwością wytrzyma ciężar aparatu i jego akcesoriów. Poduszka naramienna jest również idealnym rozwiązaniem do szybkiego przełączania się z ramienia na statyw bez konieczności zdejmowania poduszki naramiennej. Może pozostać na stałe na aparacie.


Back pad

Poduszka tylna (PAD1) zawiera malowaną proszkowo płytkę z anodyzowanego aluminium i ramię, które są przymocowane do grubej wyściółki po stronie zwróconej w stronę użytkownika. Jest kompatybilny z nakładką na ramię SHAPE Mini Composite (SHPAD3, SHPAD2, SHPAD1) i można ją łatwo przymocować lub zdjąć z zestawu za pomocą pokrętła do aparatu 1 / 4-20. Dodatkowo pozycję oparcia można dostosować do preferencji użytkownika - do 2 ″ w pionie i 360 ° w poziomie. W dolnej części podkładki znajdują się (2) otwory gwintowane 1 / 4-20, umożliwiające zamocowanie innych akcesoriów lub przeciwwag.


15 mm 18" rods

Para prętów 15 mm o długości 18 cali, które pasują do zacisków studyjnych i LWS 15 mm, umożliwiając użycie dostępnych akcesoriów montowanych na prętach. Pręty są wykonane z pustych w środku aluminiowych rurek i mają fazowane końce, które ułatwiają wkładanie do zacisków prętów 15 mm , nawet jeśli pręt nie jest idealnie wyrównany lub jest ustawiony pod niewielkim kątem do zacisku pręta.

Shape