Olympus LG-1 dyfuzor / przystawka kierująca światło

Olympus LG-1 dyfuzor / przystawka kierująca światło

179,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępność

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Olympus LG-1 dyfuzor


LG-1 to dyfuzor w formie przystawki służący do przekształcenia zwykłej lampy z aparatu w lampe pierścieniową stosowaną w makrofotografii. Dedykowany do aparatów Olympus Tough TG-1, TG-2, TG-4 oraz TG-4. Dyfuzor może być używany również pod wodą.Cechy i korzyści

Pierścieniowa lampa LED

Dyfuzor wykorzystuję diodę LED wbudowaną w aparaty serii TG. Kierując światło dookoła obiektywudziała jak pierścieniowa lampa światła ciągłego. Doskonale sprawdzi się zarówno przy zdjęciach jak i filmach makro dając efekt zbliżony do zastosowania lampy pierścieniowej w lustrzankach.

Doskonałe zdjęcia w słabym oświetleniu

Dzięki dodatkowemu doświetleniu zdjęcia makro, nawet  te wykonywane w słabym oświetleniu będą poprawnie naświetlone a światło oświetli obiekt równomiernie, wyodrębniając pierwszy plan z tła.

Szybki montaż i prosta obsługa

Zakładanie dyfuzora jest niezwykle proste. Wystarczy odkręcić pierścień znajdujący się wokół obiektywu aparatu i założyć dyfuzor w taki sposób by górna część zachodziła na lampę. Dyfuzor pasuje do aparatów TG-1, TG-2, TG-3 oraz TG-4.

Możliwość stosowania pod wodą

Dyfuzor nie posiada żadnych elementów elektronicznych dzięki czemu może być używany również pod wodą. Pod wodą można go również zakładać lub zdejmować. Z dyfuzorem zrobisz więc doskonałe zdjęcia makro podwodnego świata, nawet w całkowitej ciemności.

Olympus
001760