Reinhardt W22-300STD CK69 long AT815a SGM-2X Long ME67 osłona przeciwietrzna
      Brutto
      Wysyłka do 24 godzin.
      Ostatnie sztuki w magazynie
      012668
      ILOŚĆ
      Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:
      • Salon Kraśnik: +48 81 825 97 22, sklep@beiks.pl
      • Salon Warszawa: +48 22 891 13 73, wawa@beiks.pl
      Write your review
      Salon
      Kraśnik:
      sklep@beiks.pl
      Salon
      Warszawa:
      wawa@beiks.pl
        Mikrofon jest szybko i łatwo wyjmowany w celu wymiany przełącznika filtrów.
        Unikalna Konstrukcja
        Pokrycie z futra to 30mm syntetyczne futro, specjalnie wybrane ze względu na swoje właściwości akustyczne i lekkość. Nakładka
        Wiele dostępnych rozmiarów
        Rozmiary otworów wynoszą 19, 22, 24 i 26 mm, a długość od 70 mm do 300 mm.
        Model standardowy z końcówką "STD" ma średnicę rdzenia 50mm, co jest preferowane w przypadku montażu na krzywce i użycia obiektywu szerokokątnego.
        Hi-Wind, model z przyrostkiem "HW" ma średnicę rdzenia 65mm.
        Zestaw zawiera:
        Osłona Przeciwwiatrowa Reinhardt W22-300STD ( znajduje się w opakowaniu zastępczym)
        Pasujące mikrofony: AKG CK69 long,Audio Technica AT815a, Azden SGM-2X Long, Sennheiser ME67 i inne o średnicy 22mm i długości do 300 mm
        Reinhardt
        012668
        Szczegółowe odniesienia
        Specyfikacja:
        Średnica : 22mm (max 23mm)
        Długość : 300mm
        Średnica rdzenia 50mm