Bezlusterkowy aparat cyfrowy Panasonic DSLM LUMIX DC-S1

DSLM LUMIX DC- S1 BODY

Dosonała rozdzielczość. Profesionalan wydajność

Rabat 3800zł w promocji Panasonic Lumix S1 lub S1R: wymień stare na nowe

Ważny od 14.06.2019 do 16.06.2019

 Kod rabatowy : RabatS1 

10 899,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

thumbnail.php?file=5554&width=600&height=320
Promocja trwa od 14 czerwca 2019r. do 16 czerwca 2019
Rabat wynosi 3 800zł dotycz aparatów Lumic S1, S1M, S1R lub S1RM oraz 2 800zł dla obiektywów Lumix 50mm, 24-105mm lub 70-200mm.

Doskonała hybryda. Napędza pasję do fotografii i nagrywania filmów.

dc-s1Nowa matryca CMOS 24,2Mpx potrafi dostrzec najdrobniejsze detale. System regulacji ostrości i stabilizacji obrazu pozwolą w mig uchwycić niezwykłe wyraźne obrazy. Obudową, która pokieruje fotografem, umożliwiając mu stworzenie niezapomnianego dzieła. Dzięki tym i wielu innym cechom ten pełnoklatokowy aparat bezlusterkowy przeciesię Cię do pasjonującej fotografi.


Płynne nagrywanie wideo w rozdzielczości 4K i z szybkością klatek 60p/50p

Technologia 4K firmy Panasonic w połączeniu z nową matrycą CMOS i nowym procesorem Venus Engine umożliwia nagrywanie spektakularnych wideo w rozdzielczości 4K i z szybkością klatek 60p/50p (QFHD 4K: 3840 x 2160 MP4) w formacie pełnoklatkowym. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii nawet gwałtowne ruchy są płynne i naturalne. Aparat LUMIX S1 zaprojektowano, mając na uwadze doskonałe rozpraszanie ciepła, aby umożliwić nagrywanie w jakości 4K z szybkością 30p/25p/24p oraz w jakości Full HD bez ograniczeń czasowych. Dzięki możliwości długotrwałego nagrywania aparat ten to doskonały wybór do wielu profesjonalnych zastosowań, takich jak filmy dokumentalne z długimi ujęciami czy obserwacja dzikich zwierząt. Maksymalny czas nagrywania w rozdzielczości 4K i z szybkością klatek 60p/50p wynosi 29 minut i 59 sekund. Z wyłączeniem nagrywania wideo z dużą szybkością. W przypadku wysokiej temperatury otoczenia lub przy ciągłym nagrywaniu aparat może zatrzymać nagrywanie w celu ochrony podzespołów. Należy poczekać, aż aparat ostygnie.
dc-s1rm

dc-s1rm

Procesor Venus Engine gwarantuje piękny obraz

Dzięki połączeniu zaawansowanej matrycy CMOS z procesorem Venus Engine 10 można odwzorować wyjątkowe bogactwo kolorów oraz uzyskać naturalnie wyglądające tekstury. Funkcje Multipixel Luminance Generation oraz Intelligent Detail Processing zapewniają odpowiednią jasność i silny kontrast. Funkcja Three-Dimensional Color Control gwarantuje bogactwo kolorów zarówno w ciemnych, jak i jasnych odcieniach, a funkcja precyzyjnej redukcji szumów Multi Process NR sprawia, że obrazy wyglądają niezwykle atrakcyjnie nawet przy wysokiej wartości ISO.


Wytrzymały korpus na każde warunki pogodowe

Wytrzymały korpus jest gotowy na wyzwania w każdych warunkach pogodowych. Rama głównej konstrukcji aparatu w pełni odlana ze stopu magnezu jest bardzo wytrzymała. Wszystkie miejsca łączenia, przełączniki i przyciski są odpowiednio uszczelnione. Cały aparat jest odporny na pył i zachlapania oraz przystosowany do użytkowania w temperaturze nawet -10°C. Dzięki wszystkim swoim cechom z aparatu można skutecznie i przyjemnie korzystać w najróżniejszych warunkach pogodowych. Odporność na pył i zachlapanie nie gwarantuje, że nie dojdzie do uszkodzenia, jeśli aparat zostanie narażony na bezpośredni kontakt z pyłem lub wodą.

dc-s1rm

Wizjer Real View Finder o rozdzielczości 5760 tys. punktów

Największy w swojej klasie wizjer Real View Finder szczyci się najwyższą rozdzielczością na świecie - 5760 tys. punktów. Dzięki niewiarygodnie wyraźnemu i ostremu obrazowi odniesiesz wrażenie, że patrzysz na obiekt gołym okiem, co pozwoli Ci lepiej się skoncentrować.

dc-s1rm

Stabilizacja Dual I.S. 2 w 5 osiach : w mig uchwycisz niezwykle wyraźne obrazy

Rób zdjęcia z ręki, nie martwiąc się o wstrząsy: pomoże Ci w tym inteligentny system stabilizacji obrazu w 5 osiach Dual I.S. 2. Kompensacja ta odpowiada 6-krotnemu zwiększeniu czasu trwania ekspozycji, co oznacza, że można stosować wolniejszą, 6-krokową migawkę — nawet przy najdłuższej ogniskowejAparat LUMIX S1 eliminuje wstrząsy zarówno korpusu, jak i obiektywu, nawet w trybie tele. Funkcja ta działa także podczas robienia zdjęć i nagrywania filmów (w tym filmów w rozdzielczości 4K). Zaawansowana funkcja stabilizacji korpusu w pięciu osiach z kompensacją 5,5-punktową koryguje drgania wszystkich obiektywów, w tym także obiektywów niewyposażonych w optyczny stabilizator obrazu. Funkcja stabilizacji obrazu w 5 osiach Dual I.S. 2 obsługuje obiektywy S-R24105 oraz S-R70200 od 1 lutego 2019 r. Na podstawie normy CIPA (kierunek odchylenia: odległość ustawiania ostrości f=200 mm dla obiektywu S-R70200). Na podstawie normy CIPA (kierunek odchylenia: odległość ustawiania ostrości f=50 mm dla obiektywu S-X50).

dc-s1rm

24.2MP CMOS Sensor: Maximizing Sensitivity and Image Quality

Niezależnie od tego, czy robisz zdjęcia czy nagrywasz filmy, aparat LUMIX S1 pozwala na tworzenie zapierających dech w piersiach dzieł bez kompromisów. Matryca CMOS 24,2 Mpx zapewnia odpowiednią ilość światła na każdy piksel, dzięki czemu gwarantuje szeroki zakres dynamiczny i ostre naturalne ujęcia nawet przy wysokiej czułości. Wykorzystanie mocy procesora Venus Engine pozwala na ustawienie czułości na imponującym poziomie ISO 51200. Zawodowi fotografowie i operatorzy z pewnością docenią takie połączenie niezwykłej czułości z doskonałą jakością obrazu.


dc-s1rm

dc-s1rm

Nagrywanie wewnętrzne w 10-bitowej jakości 4:2:2 (opcjonalnie)

Chcąc sprostać oczekiwaniom profesjonalistów, aparat LUMIX S1 będzie oferował nagrywanie wewnętrzne w 10-bitowej jakości 4:2:2, nagrywanie w 10-bitowej jakości 4:2:2 w 4K 60p/50p z wyprowadzaniem sygnału HDMI w czasie rzeczywistym, a także oprogramowanie V-Log z kluczem aktualizacji oprogramowania (sprzedawanym oddzielnie). Wideo w 10-bitowej jakości 4:2:2 zajmuje ok. 128 razy więcej miejsca niż wideo w 8-bitowej jakości 4:2:0. Jest w stanie przedstawić ponad miliard kolorów. Tak ogromna ilość danych kolorów ceniona jest w procesie postprodukcji. Umożliwia dynamiczną i znaczną zmianę kolorów, a nawet zmianę scen dziennych w nocne. Ponadto wideo w jakości 4K z szybkością 30p/25p/24p można rejestrować z zastosowaniem mnożnika ogniskowej 1,0x oraz pełnego odczytu pikseli. Nowe, ekscytujące możliwości filmów w jakości 4K zawdzięczamy wykorzystaniu mocy twórczej aparatu pełnoklatkowego.


Zaawansowana technologia rozpoznawania

Zaawansowana technologia firmy Panasonic umożliwia ujednolicone sterowanie matrycą, procesorem i obiektywem, gwarantując szybkie i precyzyjne ustawienie ostrości pod każdym kątem. Dzięki superszybkiej komunikacji matrycy z obiektywem (480 klatek na sekundę) oraz technologii Panasonic DFD (ang. Depth From Defocus) możliwy jest szybki i precyzyjny autofokus — ok. 0,08 s. Ponadto działający w słabym oświetleniu autofokus radzi sobie już przy -6EV. Wyższa czułość i zoptymalizowana konfiguracja matrycy pozwala na poprawę wykrywania luminancji, co z kolei umożliwia doskonałe ustawienie ostrości nawet przy świetle gwiazd. Zaawansowana technologia sztucznej inteligencji potrafi rozpoznać nie tylko człowieka, ale też kształty zwierząt takich jak psy, koty i ptaki. Wydajny system śledzenia pozwala na utrzymanie ostrości na danym obiekcie. 11EVprzy krótkiej ogniskowej z obiektywem S-R24105 (CIPA) przy ustawieniu wizjera LVF na 120 klatek na sekundę. Przy ISO 100, F1.4, AFS. 100% kontrastu.


dc-s1rm


Specyfikacja produktu


24,2 megapikseli


Pełnoklatkowa matryca MOS

4K 60p/50p


Nagrywanie wideo

Szybki i precyzyjny system AF


Technologia DFD, technologia AI, AF w słabym oświetleniu -6 EV


Zobacz pełną specyfikację
dc-s1rm
Panasonic
039881
Specyfikacja
Rozmiar matrycy:
Full Frame
Rozdzielczość obrazu:
24 megapixeli
Rozdzielczość video
4K