Green Clean szpatułki Non Full Frame - 4 kpl. mokra + sucha (GCSC-6070)
Nowy

Green Clean szpatułki Non Full Frame - 4 kpl. mokra + sucha (GCSC-6070)

66,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Produkowane w sterylnych warunkach szpatułki o szerokości 15mm do usuwania zanieczyszczeń mocno przylegających do matrycy. Przeznaczone do lustrzanek z przetwornikami typu APS-C. Opakowanie zawiera 4 komplety szpatułek.

Jeśli oczyszczenie matrycy przy pomocy nasadki odkurzającej nie usunie wszystkich zanieczyszczeń polecamy wykorzystanie dwóch szpatułek do usuwania plam, smug i zanieczyszczeń mocno przylegających do powierzchni przetwornika. Mokra, nasączona specjalnym płynem rozpuszcza brud, który następnie usuwa się suchą szpatułką. Czyszczenie powinno się przeprowadzać delikatnie i z wyczuciem, nie naciskając zbytnio na przetwornik, ruchami od wszystkich krawędzi do środka, a następnie jednym ruchem przez całą długość.

Każdy komplet szpatułek zawiera osobno i sterylnie zapakowane szpatułki: jedną nasączoną specjalnym płynem do czyszczenia matrycy aparatu oraz drugą pokrytą materiałem nie zostawiającym smug do wycierania na sucho. Odpowiedni skład płynu mokrej szpatułki zapewnia bezpieczeństwo matrycy.

Mokra szpatułka:

  • nasączona nietoksycznym i niepalnym płynem
  • zawiera delikatny rozpuszczalnik
  • płyn nie kapie ze szpatułki (każda jest odpowiednio nasączona)
  • rozpuszcza tłuste ślady
  • posiada łatwy w użyciu uchwyt

Sucha szpatułka wykonana jest ze specjalnego materiału nie pozostawiającego włókien i smug; użyta bezpośrednio po mokrej szpatułce zbiera pozostałości płynu czyszczącego i pozostawia matrycę suchą i czystą.

Zastosowany wysoki standard procesu produkcyjnego i dobranych materiałów gwarantuje profesjonalne rezultaty.

Green Clean