Pilotfly - Bezprzewodowy system Follow Focus 2,4 GHZ (PFY-FF-01)

1 499,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

PFY - FOCUS - 2.4GHZ WIRELESS FOLLOW FOCUS SYSTEM

Nowy PFY Follow Focus to jeden z najmniejszych i najbardziej wszechstronnych systemów na rynku. Korzystanie z nadajnika 2,4 GHz pozwala na zasięg działania do 50 m. Dzięki mocnym silnikom możesz łatwo ustawić ostrość na dowolnym ustawieniu obiektywu. Nowy system PFY Follow Focus jest łatwy w instalacji i gotowy do ustawienia ostrości w kilka sekund.

  • Dodano funkcję Jog-Dial, użyj pokrętła Jog-Dial do ulubionych ustawień, takich jak regulacja prędkości, prędkość P, moment obrotowy lub przyspieszenie
  • Ulepszono czułość pokrętła ostrości. Poprawia precyzyjne ruchy.
  • Regulacja zasięgu AB. Naciśnij przycisk menu, aby wybrać punkt A i B, aby zdefiniować zakres roboczy koła ostrości. Kliknij dwukrotnie, aby usunąć ustawienia.

PFY FOCUS - Zawsze w centrum uwagi!

PFY FOCUS jest wyposażony w nową technologię i funkcje, które pomogą Ci z łatwością tworzyć niesamowite filmy. Wyświetlacz OLED daje możliwość wyraźnego podglądu trybu aktywnego, procentu baterii, punktów ostrości AD. Zdejmowany pierścień znaku ostrości ma zdolność świecenia w ciemności, dzięki czemu widoczne są nawet twoje oznaczenia. Ta funkcja jest wyjątkowa i dostępna tylko w PFY Focus.

Zintegrowana bateria PFY FOCUS ma czas pracy do 10 godzin i może być dołączona do dodatkowych akcesoriów, aby wydłużyć czas pracy. Silnik Focus ma szeroki zakres napięcia od 7-16 V DC, który będzie zasilany bezpośrednio z Gimbala (seria H2, Adventurer lub Maverick). Zasilanie zewnętrzne można podłączyć za pomocą wyposażonego kabla D-Tab za pomocą akumulatora V-Mount.

Nowy system PFY Follow Focus to najmniejszy system na rynku. Więc na co czekasz? Zostań częścią zespołu PFY już dziś!


Zestaw zawiera:

- 1 x przetwornik Follow Focus
- 1 x silnik Follow Focus
- 1 x zacisk silnika Focus 15 / 19mm
- 1 x kabel sterowania kamerą (Sony, Canon, Panasonic)
- 1 x zestaw kabli do zasilania (dla serii H2, Adventurer, Maverick a nawet inne gimbale za pomocą kabla D-Tap z akumulatorem typu V.
- 1 x system szybkiego zwalniania
- 1 x Hotshoe 15/19 mm
- 1 x 15 mm pręt węglowy
- 1 x kabel USB
- 1 x uniwersalny pierścień zębaty ostrości
- 1 x Zestaw ochronnych ładownic do nadajnika Focus, silnika Focus i zestawu kabli
- 1 x Krótki przewodnik

Pilotfly