Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Stabilizator gimbal ręczny Feiyu-Tech Vimble 2
   Stabilizator gimbal ręczny Feiyu-Tech Vimble 2

   Stabilizator gimbal ręczny Feiyu-Tech Vimble 2

   399,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   003260


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Gimbal i selfie stick w jednym

    Nowa wersja popularnego gimbala Vimble od Feiyu-Tech zadowoli każdego użytkownika smartfona. Vimble 2 to znakomity 3-osiowy stabilizator, który posiada wbudowany wysięgnik teleskopowy o długości do 18 cm, ułatwiający wykonanie zdjęć selfie, ale również wykadrowanie pięknych zdjęć krajobrazu. Innowacyjne mocowanie z bardzo prostym sposobem wyważania pozwala na instalację szerokiego zakresu smartfonów. Ulepszona migawka Bluetooth umożliwia (po połączeniu z dedykowaną aplikacją Vicool) wykonywanie zdjęć i filmów przyciskiem na uchwycie. Vimble 2 to nowe podejście do stabilizatorów smartfonowych w niezwykle przystępnej cenie.

    Inteligentna aplikacja

    Aplikacja Vicool do obsługi gimbala Vimble 2 posiada szereg inteligentnych funkcji. Face tracking pozwala na śledzenie twarzy wykrytej przez aplikację, a Object Tracking na śledzenie dowolnego obiektu, który zaznaczymy na ekranie naszego urządzenia mobilnego. W aplikacji Vicool możemy również wykonać wspaniałe filmy poklatkowe i zdjęcia panoramiczne, które natychmiast udostępnimy na portalach społecznościowych.


    Ulepszona konstrukcja uchwytu

    Wykonana z lekkiego i przyjemnego w dotyku materiału rączka nie poci się w ręce, nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Przycisk Selfie pozwala szybko zmienić obiektyw kamery twojego smartfona, gdy potrzebujesz skierować obraz na siebie, a naciśnięcie przycisk trigger z tyłu pozwala na blokadę pozycji osi. Co więcej, w uchwyt wbudowano również przycisk przybliżenia obrazu, dzięki czemu skupisz się kluczowych miejscach na obrazie
    Prostota montażu

    Ramię przesuwne pozwala na szybkie i precyzyjne wyważanie gimbala Vimble 2, a specjalny algorytm sprawia, że czasem takie wyważanie nie jest nawet potrzebne. Gimbal obsługuje urządzenia o wadze do 210 g i szerokości 57 - 84 mm. Smartfona możemy instalować w dowolny sposób w intuicyjnej w bezpiecznej i delikatnej dla telefonu obejmie.  

    W zestawie

    Specyfikacja

    Gimbal Vimble 2
    Kabel micro USB 
    Uchwyt na nadgarstel
    Statyw

    Zakres przechylania 320 st. 
    Zakres obrotu poziom 320 st. 
    Zakres obrotu pion 320 st.
    Czas pracy do 10 godzin 
    Waga: 428 g (bez smartfona)
    Wymiary: 110,5 x 118, x 323 mm

    FeiyuTech
    003260

    Szczegółowe odniesienia

    Stabilizator gimbal ręczny Feiyu-Tech Vimble 2

    Stabilizator gimbal ręczny Feiyu-Tech Vimble 2

    399,00 zł
    Brutto