Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje

FeiyuTech

Markę FeiyuTech tworzą ludzie z pasją do elektroniki i filmowania. FejyuTech tworzy rozwiązania, które mają być dostępne dla każdego. Wyłączności na profesjonalne ujęcia wcale nie mają wielkie produkcje filmowe! Przynajmniej nie od kiedy istnieje FeiyuTech.

Będąc pionierem technologicznym, Feiyu Tech tworzy jedne z najlepszych 3-osiowych gimbali do stabilnego filmowania za pomocą lustrzanek cyfrowych i aparatów bezlusterkowych, smartfonów, kamer akcji i sterowania ruchem. Ponieważ zaawansowane technologicznie produkty Feiyu są wynikiem najwyższej klasy badań i rozwoju, ich linia produktów reprezentuje szczyt jakości i doskonałości, jakiego spodziewają się doświadczeni klienci. Produkty Feiyu odgrywają integralną rolę polegającą na zapewnianiu postępu technologicznego klientom na wszystkich etapach życia. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą, twórcą treści czy profesjonalistą, zawsze możesz znaleźć sposoby na wyzwanie i przewyższenie siebie w dążeniu do perfekcji.

Szeroka gama produktów, które wypuścili na rynek spowodowała, że tej marki przyjaciółmi stają się użytkownicy od wieku najmłodszego, którym wystarczają rozwiązania modelu Vimble2, ale również ludzie profesjonalnie zajmującymi się filmowaniem dłuższych lub krótszych form. Im dedykowali serię AK. Wszystko, co jest pomiędzy tymi modelami spotyka się z pozytywnym odbiorem ludzi o różnych oczekiwaniach. SPG2 spełnia ambicje osób bardziej wymagających ale nie lubiących się rozstawać ze swoimi smartfonami. G6 otwiera się na wszystkich, którzy chcą stabilnych nagrań z kamerek sportowych. Uprawiając sport bardziej ekstremalnie użytkownicy odnajdują się najlepiej w modelu WG2x. Firma stworzyła również rozwiązanie all in one, które dedykowane jest amatorom nagrań ze smartfona, kamerki sportowej a także małego aparatu, typu bezlusterkowiec.

5 products

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog