PILOTFLY MAVERICK - Essential Kit

2 399,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

PFY - MAVERICK - ESSENTIAL KIT

Podczas gdy standardowy MAVERICK jest wyposażony w pokrętło ostrości, kable sterujące, zasilacz i inne akcesoria, zestaw Essentials zawiera gimbal i kluczowe akcesoria wymagane do wyjścia i rozpoczęcia zdjęć. Różnica polega tylko na kilku akcesoriach, których towarzyszy znacznie tańszy koszt, i zawsze możesz dodać tarczę ostrości lub inne akcesorium w późniejszym terminie.

Przedstawiamy nowy 3-osiowy stabilizator kardanowy od PILOTFLY Niemcy, seria PFY MAVERICK. Ten nowo zaprojektowany gimbal jest wyposażony w nowe funkcje, które otworzą nowe kreatywne sposoby fotografowania. Nowa linia produktów „PFY” stworzona przez Pilotfly Niemcy wypuszcza cały nowy sprzęt, aby uchwycić Twoją kreatywność na planie i poza nim.

Zawsze staramy się tworzyć rewolucyjne 3-osiowe systemy Gimbal, które wyróżniają się, podobnie jak nasz Pilotfly H2-45, który umożliwia bezpośredni widok na wyświetlacz twoich kamer lub naszego poszukiwacza przygód, który ma większą ładowność niż większość dostępnych na rynku gimbali obsługiwanych pojedynczo. PFY Maverick jest wyposażony w nową technologię i funkcje, które pomogą Ci z łatwością tworzyć niesamowite filmy. Dzięki wyświetlaczowi OLED o 20% większemu z tyłu rękojeści możesz szybciej przeglądać aktywny tryb, procent baterii, tryb aparatu i poruszać się po menu. Zmiana prędkości trybu śledzenia lub parametrów joysticka odbywa się teraz w locie, bez konieczności łączenia się z komputerem lub aplikacją. Nowe ergonomiczne sterowanie klawiszem pozwala na łatwe powiększanie / pomniejszanie obiektywów zmotoryzowanych i rozpoczęcie nagrywania jednym dotknięciem dzięki dodanemu przyciskowi Start / Stop. PFY Maverick oferuje wymienną baterię, której czas działania wynosi do 12 godzin, i można ją podłączyć do dodatkowych akcesoriów, aby wydłużyć czas pracy. Obrobione CNC głowice przegubowe zostały zoptymalizowane, aby zapewnić trwałość i stabilność PFY Maverick, co zmniejsza całkowitą masę do poniżej 1 kg (łącznie z baterią). Te nowo opracowane silniki oferują o 40% większą ładowność niż nasze wcześniejsze przeguby Cardana. Dokładność ruchu została jeszcze bardziej zwiększona dzięki cyfrowym enkoderom położenia 12Bit na każdej osi w pełnym zakresie ruchu 360 stopni bez ograniczeń.

Nowy system PFY Follow Focus sprawia, że ​​jest to kompletny pakiet. Jest to najmniejszy system obecnie na rynku. Oprócz ciągłego ustawiania ostrości możesz również zdalnie sterować kamerą i rozpocząć / zatrzymać nagrywanie, powiększyć / pomniejszyć lub zrobić zdjęcie i wiele więcej… Zastanawiasz się, jak będziesz nosić cały swój nowy sprzęt PFY? Mamy cię objęte! Zaprojektowaliśmy ergonomiczny i wodoodporny plecak idealny do dopasowania do każdego sprzętu. Nowy plecak PFY pasuje do nowego Mavericka, podąża za skupieniem, kablami, ładowarkami, bateriami, a nawet ma miejsce na aparat. Więc na co czekasz? Zostań częścią zespołu PFY już dziś!

MAVERICK - Poczuj nieograniczoną wolność!

PILOTFLY_Maverick_Handle view.jpg PILOTFLY_Maverick_Motor view.jpg Follow Focus view_2.jpg Maverick Spec_EN.png

W pakiecie:

  • 1 x gimbal Maverick
  • 1 x bateria
  • 1 x ładowarka
  • 1 x mini-statyw
  • 1 x płyta adaptera
  • 1 x kabel sterujący aparatu (Sony, Canon, Panasonic)
  • 1 x plecak (hydrofobowy)
  • 1 x krótki przewodnik
Pilotfly

Zobacz także