



Salon Kraśnik: +48 81 825 97 22 sklep@beiks.pl Salon Warszawa: +48 22 891 13 73 wawa@beiks.pl
Sklep internetowy: +48 600 101 768 sklep@beiks.pl
Salon Kraśnik: +48 81 825 97 22 sklep@beiks.pl Salon Warszawa: +48 22 891 13 73 wawa@beiks.pl
Sklep internetowy: +48 600 101 768 sklep@beiks.pl
Profesjonalny statyw wideo Sirui BCT-2203 z 3 sekcjami, wykonany z włókna węglowego, wyposażony jest w misę o średnicy 75 mm, kompatybilną z głowicami płynowymi, i obsługuje obciążenie do 10 kg (22 lb). Oferuje zakres wysokości od 43 cm do 160 cm i posiada wymienne rozpraszacze: dolny i średni poziom. Dolny rozpraszacz ma gumową podstawę, co zapewnia bezpieczniejsze i stabilniejsze ustawienie na płaskich powierzchniach. Po zdjęciu dolnego rozpraszacza ujawniają się stopy z podwójnymi kolcami, przeznaczone do użytku na miękkim podłożu.
Statyw wykonany jest z 10-warstwowego włókna węglowego, a jego nogi zaprojektowane są w technologii wielokomorowej, co zapewnia większą stabilność i redukcję drgań. Każda noga jest regulowana indywidualnie i zabezpieczona dużymi pokrętłami do blokowania nóg, które są łatwe w obsłudze.
Głowica wideo Sirui BCH-20 jest przeznaczona do profesjonalnych zastosowań wideo i opiera się na mocowaniu kulowym o średnicy 75 mm, które pasuje do kompatybilnych statywów lub innych akcesoriów, takich jak slidery i dźwigi. Można regulować tarcie w 3 stopniach, przy czym ustawienie 0 zapewnia niemal całkowicie beztarciowy ruch. Regulacja przeciwwagi obejmuje 7 stopni, co pozwala na kompensację kamer ważących do 10 kg. Głowicą steruje się za pomocą podwójnych uchwytów do panowania, które można łatwo rozciągnąć, zapewniając większą dźwignię przy używaniu cięższych kamer. Dodatkowe śruby mocujące kamerę przechowywane są w gwintowanych otworach 1/4"-20 i 3/8"-16 po bokach głowicy. Gdy te otwory nie są używane, mogą służyć jako punkty montażowe dla akcesoriów. Platforma kamerowa jest kalibrowana, a jej mocowanie zapewnia podwójne blokady, co zapobiega przypadkowemu zsunięciu się kamery podczas regulacji. Aby zaoszczędzić czas przy balansowaniu kamery, platforma jest wyposażona w wyrytą skalę kalibracyjną. W konstrukcji użyto stopu aluminium, co zapewnia trwałość, zachowując przy tym odpowiednią wagę.