Panasonic AW-UE150KEJ8 4K 60p PTZ (czarna)
   Panasonic AW-UE150KEJ8 4K 60p PTZ (czarna)
   Panasonic AW-UE150KEJ8 4K 60p PTZ (czarna)
   Panasonic AW-UE150KEJ8 4K 60p PTZ (czarna)
   Panasonic AW-UE150KEJ8 4K 60p PTZ (czarna)
   Panasonic AW-UE150KEJ8 4K 60p PTZ (czarna)
   Panasonic AW-UE150KEJ8 4K 60p PTZ (czarna)
   Panasonic AW-UE150KEJ8 4K 60p PTZ (czarna)

   Panasonic AW-UE150KEJ8 4K 60p PTZ (czarna)

   43 500,00 zł
   47 000,00 zł
   Zniżka 7,45%
   Brutto

   Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 43 500,00 zł 0%

   Wysyłka do 24 godzin.
   Ostatnie sztuki w magazynie
   041443 | EAN: 5025232891726 | MPN (kod producenta): AW-UE150KEJ8

   00
   Dni
   :
   00
   Godz.
   :
   00
   min
   :
   00
   Sek
   ILOŚĆ

   Kalkulator Grenke

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 81 825 97 22, sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: +48 22 891 13 73, wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    AV-DW.jpg


    Nowy poziom wydajności kamery PTZ

    Przedstawiamy AW-UE150, nową zintegrowaną kamerę 4K z funkcją Pan / Tilt / Zoom (PTZ), która oferuje przechwytywanie 4K / UHD 60p, pierwszą w swojej klasie kamer telewizyjnych. UE150 zapewnia również najszerszy kąt widzenia (75,1 stopnia w poziomie), który obecnie jest najszerszy w swojej klasie. Dzięki trybowi HDR, obsłudze różnych interfejsów 4K i jednoczesnemu wyjściu 4K / HD, AW-UE150 jest idealną zdalną kamerą do zastosowań z wyższej półki w transmisjach, produkcji, korporacjach, wydarzeniach i inscenizacjach, edukacji, domu kultu i nie tylko.

    Model AW-UE150 zawiera 1-calową dużą matrycę MOS i 20-krotny zoom optyczny, a także płynny inteligentny zoom (iZoom). Obsługiwane interfejsy 4K obejmują 12G-SDI, HDMI, światłowód i IP. UE150 ma większą lampkę kontrolną dla skuteczniejszego wskazywania na antenie w razie potrzeby, a także nowoczesny, odważny nowy projekt.


    Obsługa wyjścia V-LOG

    AW-UE150 to pierwsza na świecie zautomatyzowana kamera PTZ, która obsługuje wyjście wideo V-LOG, kluczową cechę wysokiej klasy kamer kinowych, takich jak VariCam. Możliwość wyjścia UE150 w formacie LOG otwiera szeroki zakres możliwości produkcji wideo. Szeroki zakres dynamiczny i gama kolorów zapewniają obrazy odpowiednie do gradacji kolorów, pomagając zapewnić spójny wygląd wideo i umożliwiając dopasowanie kolorów z zatwierdzonymi przez Netflix kamerami kinowymi VariCam i systemem kamer telewizyjnych AK-UC4000 .

    Tryb wyjścia V-LOG w zrobotyzowanej kamerze umożliwia wyprowadzanie wideo o profilu LOG ​​przez 12G-SDI, 3G-SDI, wyjście monitora i HDMI. Dodatkowo dwa typy ustawień, V-LOG i V-709, można wybrać niezależnie dla każdego interfejsu wyjściowego. Pozwala to na jednoczesne przesyłanie wideo 4K V-LOG do gradacji kolorów z wideo Full-HD V-709 do monitorowania kamery na miejscu.


    Wyświetl całą scenę

    Najszerszy w swojej klasie, szeroki kąt widzenia wynoszący 75,1 stopnia w poziomie, model AW-UE150 zapewnia fenomenalny zasięg wideo, umożliwiając uchwycenie pełnego ujęcia w kinach, na stadionach i w salach wykładowych, pomimo wszelkich ograniczeń miejsca instalacji, które możesz napotkać.


    Wysokiej jakości wyjście wideo 4K 60p

    Wyjście 3840 x 2160 4K i nagrywanie 59,94p zapewniają niezwykle płynne wideo, nawet w sportach na żywo i innych środowiskach, w których występuje szybki ruch.


    Obsługa HDR (HLG)

    Aparat obsługuje technologię HDR (High Dynamic Range), aby zapobiec rozjaśnieniu świateł i zablokowanych cieni oraz zapewnić jakość obrazu zbliżoną do tego, który widzisz gołym okiem. Balans kolorów jest dostosowywany do wyświetlania zgodnie z gamą kolorów BT.2020.


    Załadowany optyczny stabilizator obrazu (OIS)

    Drgania montowanej powierzchni spowodowane otwieraniem i zamykaniem drzwi, nagłośnieniem i innym zainstalowanym sprzętem są automatycznie korygowane w celu zapewnienia stabilnego fotografowania.


    Obsługa trybu nocnego

    Wyposażony w tryb nocny do fotografowania w podczerwieni. Użycie promieni podczerwonych w warunkach słabego oświetlenia umożliwia fotografowanie w sytuacjach, które normalnie byłyby trudne, na przykład podczas fotografowania dzikiej przyrody (obraz jest czarno-biały).


    Niesamowita wydajność obrotu i pochylenia

    Pan i tilt działają od minimalnej prędkości 0,08 ° / s do maksymalnie 180 ° / sw trybie szybkim. Jest to około 3 razy większa prędkość naszego obecnego produktu, która umożliwia szybkie uchwycenie zamierzonego celu. Co więcej, niski poziom hałasu NC35 lub mniejszy został zapewniony podczas pracy w trybie normalnym, który jest idealny do fotografowania w cichym otoczeniu.


    Funkcja przycinania

    Obrazy wykonane w rozdzielczości 4K można wyświetlać w całości, jednocześnie przycinając części tych obrazów. Pozycję kadrowania można określić z maksymalnie 3 lokalizacji, aby umożliwić prostą obsługę za pomocą pilota zdalnego sterowania AW-RP150, przeglądarki internetowej lub ekranu innych operacji.


    Automatyczne sterowanie śledzeniem kamery PTZ

    Kamera PTZ AW-UE150 PRO jest zgodna z zaawansowanym oprogramowaniem / serwerem do automatycznego śledzenia firmy Panasonic. Wykorzystując wyrafinowane rozpoznawanie twarzy i ciała, a także technologię głębokiego uczenia, zautomatyzowane rozwiązanie do sterowania kamerą zautomatyzowaną pozwala na dokładne śledzenie osoby mówiącej w sali wykładowej lub na scenie prezentacji. Rozwiązanie automatycznego śledzenia kamery umożliwia usprawnione śledzenie prezentera bez potrzeby stosowania innych akcesoriów lub czasochłonnego procesu konfiguracji. Oprócz standardowego automatycznego śledzenia kamery, najnowsza wersja oprogramowania do automatycznego śledzenia wykorzystuje funkcję kadrowania 4K w UE150, aby umożliwić jednoczesne śledzenie do 3 osób.


    Obsługiwane są 12G-SDI, 3G-SDI, HDMI, światłowód i wiele interfejsów

    Obsługiwany jest szeroki zakres wyjść: 12G-SDI, 3G-SDI, HDMI, IP, a nawet wyjście światłowodowe. Dodanie jednoczesnego wyjścia 4K / HD gwarantuje odpowiednią moc wyjściową do wykonywanej operacji. Wideo 4K można konwertować w dół do HD bezpośrednio w aparacie.


    Świeży nowy interfejs sieciowy

    Wyprowadzanie obrazu IP z kamery, ustawienia i sterowanie można przeprowadzić za pomocą przeglądarki internetowej na komputerze podłączonym do sieci IP. Oprócz komputerów PC i Mac do obsługi można używać iPadów, iPhone'ów, Androidów i innych urządzeń mobilnych, a dążenie do łatwych w użyciu interfejsów umożliwiło płynne sterowanie kamerą z odległych lokalizacji.


    Bezpośrednia transmisja przez RTMP / RTMPS

    RTMP / RTMPS (Real-Time Messaging Protocol) jest obsługiwany przez AW-UE150, aby umożliwić bezpośrednie przesyłanie wideo do usług transmisji na żywo, takich jak YouTube i Facebook Live. Oznacza to, że strumień na żywo może być transmitowany bezpośrednio z kamery.


    Integruje się z ekosystemem NDI

    W przypadku zakupu licencji AW-UE150W / K można zaktualizować do modelu zgodnego z NDI | HX . Wysoce wydajna kompatybilność NDI | HX umożliwia kodowanie i przesyłanie wysokiej jakości wideo w czasie rzeczywistym oraz przesyłanie sygnałów wejściowych bezpośrednio do przełącznika (takiego jak AV-HLC100 Stream Studio ) bez potrzeby stosowania dekodera IP.


    Produkcja na wielką skalę

    Połączenie IP ze zdalnego sterownika kamery AW-RP150 przez HUB (koncentrator przełączający) umożliwia sterowanie nawet 200 jednostkami AW-UE150W / K. Ponadto pojedynczą jednostką AW-UE150W / K można sterować z maksymalnie 5 jednostek AW-RP150.


    Obsługa światłowodów

    Kamera PTZ AW-UE150 jest wyposażona w gniazdo na moduł światłowodowy SFP +. Zainstalowanie modułu światłowodowego umożliwia UE150 przesyłanie nieskompresowanego obrazu wideo przez światłowód infrastrukturalny, co czyni go użytecznym w przypadku przedłużonych tras kablowych, które zwykle można znaleźć w dużych obiektach, stadionach i arenach.


    Instalacja na jednym kablu z PoE ++

    Dzięki technologii PoE ++, AW-UE150 oferuje optymalny poziom elastyczności instalacji, zapewniając nie tylko zasilanie kamery, ale także umożliwiając sterowanie i wyjście wideo za pośrednictwem jednego kabla LAN. Korzystanie z PoE ++ z kamerą UE150 upraszcza prowadzenie kabli, zmniejsza ogólne koszty instalacji, aw niektórych przypadkach eliminuje potrzebę posiadania dedykowanego elektryka na miejscu instalacji.


    Bezpieczne IP do produkcji wideo

    Podczas konfiguracji kamera AW-UE150 prosi użytkowników o utworzenie własnej unikalnej nazwy użytkownika / hasła, automatycznie integrując bezpieczne (inne niż domyślne) logowanie z przepływem pracy wideo IP i dodając dodatkowy poziom bezpieczeństwa do produkcji wideo. W przypadku użytkowników, którzy nie używają adresu IP do przesyłania strumieniowego wideo lub sterowania, fizyczne wyjście IP można wyłączyć (w menu), aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do sieci.


    Zintegrowane oświetlenie Tally

    Duże podświetlenie AW-UE150 można wyłączyć, jeśli jest to preferowane, ale zapewnia dobrą widoczność dla talentów na ekranie, gdy jest włączone, zapewniając im dodatkowy poziom pewności podczas transmisji na żywo. Dzięki opcji regulacji jasności światła sygnalizacyjnego możesz mieć pewność, że pasuje do każdego środowiska wymaganego przez instalację. Główny wskaźnik zasilania można również wyłączyć, aby przełączyć aparat w tryb ukrycia.


    Wejście / osadzanie audio

    Kamera AW-UE150 jest wyposażona w stereofoniczne gniazdo mini jack 3,5 mm dla wejścia MIC / LINE i obsługuje osadzanie i kodowanie dźwięku. Obsługiwane jest również wyjście audio do IP.


    Preset Launcher

    Używając kamery AW-UE150 z zaawansowanym sprzętowym kontrolerem kamery AW-RP150, użytkownicy będą mogli skorzystać z narzędzia do uruchamiania zaprogramowanych ustawień. Ta wygodna nowa funkcja zapewnia operatorom kamer bezpośredni dostęp do wstępnie ustawionych miniatur. W oknie przeglądarki internetowej na iPadzie lub komputerze PC można wyświetlić do 50 wstępnie ustawionych miniatur kamery, co pozwala na szybkie i natychmiastowe przywołanie ustawień kamery za pomocą ekranu dotykowego lub myszy.

    Panasonic
    041443

    Szczegółowe odniesienia

    OGÓLNE

    Wymagania dotyczące zasilania: 12 V DC (10,8 V do 13,2 V)
    PoE++: Standard IEEE802.3bt: DC 42 V do 57 V (wejście kamery)
    Obecne zużycie: 4,0 A (złącze XLR IN), 1,2 A (zasilanie PoE++)
    Temperatura otoczenia podczas pracy 0°C do 40°C (32°F do 104°F)
    Wilgotność otoczenia podczas pracy od 20% do 90% (bez kondensacji)
    Temperatura przechowywania – 20°C do 50°C (–4°F do 122°F)
    Masa: Około. 4,2 kg (9,24 funta) (bez wspornika montażowego)
    Wymiary (szer. x wys. x gł.): 213 mm x 267 mm x 219 mm (8-3/8 cala x 10-1/2 cala x 8-5/8 cala) (bez elementów wystających, wspornik do bezpośredniego montażu sufitowego)
    Rodzaje: AW-UE150WP/AW-UE150WE: Perłowobiały AW-UE150KP/AW-UE150KE: Czarny
    Obsługiwany kontroler: : AW-RP150GJ, AW-RP50, AK-HRP1000GJ, AK-HRP1005GJ

    Jednostka kamery

    Czujniki obrazu 1-typ 4K MOS × 1
    Obiektyw Zmotoryzowany zoom optyczny 20x, od F2,8 do F4,5 [f=8,8 mm (11/32 cala) do 176,0 mm (6-15/16 cala); Odpowiednik 35 mm (1-3/8 cala): od 24,5 mm (31/32 cala) do 490,0 mm (19-9/32 cala)]
    Powiększenie: • Zoom optyczny: 20x • i.Zoom: UHD 24x, FHD 32x • Zoom cyfrowy: 10x
    Obiektyw konwersyjny: Niewspierany
    Zakres kątu widzenia: Kąt widzenia w poziomie: 75,1° (szerokokątny) do 4,0° (teleobiektyw) Kąt widzenia w pionie: 46,7° (szerokokątny) do 2,3° (teleobiektyw) Kąt widzenia po przekątnej: 82,8° (szerokokątny) do 4,6° (teleobiektyw)
    Filtr optyczny: Przez, 1/4, 1/16, 1/64, przez podczerwień (przelotowy podczerwień jest używany jako „tryb nocny”)
    Centrum: Przełączanie między trybem automatycznym i ręcznym
    Odległość ostrości: Cały zakres ogniskowania: 1000 mm (3,3 stopy) Szeroki koniec: 100 mm (0,33 stopy)
    System optyczny separacji kolorów 1MOS
    Standardowa czułość: F9, 2000 lx (gdy wybrany jest tryb normalny)
    Minimalne oświetlenie: 2 lx (F2,8, 59,94p, 50IRE, 42 dB, bez akumulacji)
    Numer seryjny: 60 dB lub więcej
    Rozdzielczość w poziomie: 1600 linii telewizyjnych Typ (obszar centralny)
    Wybór wzmocnienia: Automatycznie, od 0 dB do 36 dB* Wyposażona w funkcję Super Gain: 37 dB do 42 dB
    Mieszanka klatek 0 dB, 6 dB, 12 dB, 18 dB, 24 dB

    Elektroniczny Migawka Prędkość:

    59,94p/59,94i 1/60, 1/100, 1/120, 1/250, 1/500, 1/1000, 1/2000, 1/4000, 1/8000, 1/10000
    29,97 p 1/30, 1/60, 1/100, 1/120, 1/250, 1/500, 1/1000, 1/2000, 1/4000, 1/8000, 1/10000
    23,98p/24p 1/24, 1/48, 1/60, 1/100, 1/120, 1/250, 1/500, 1/1000, 1/2000, 1/4000, 1/8000, 1/10000
    50p/50i 1/60, 1/100, 1/120, 1/250, 1/500, 1/1000, 1/2000, 1/4000, 1/8000, 1/10000
    25p 1/25, 1/50, 1/60, 1/100, 1/120, 1/250, 1/500, 1/1000, 1/2000, 1/4000, 1/8000, 1/10000

    Synchronizacja

    59,94p/59,94i 60,00 Hz do 7200 Hz
    29,97 p 30,00 Hz do 7200 Hz
    23,98p/24p 24,00 Hz do 7200 Hz
    50p/50i 50,00 Hz do 7200 Hz
    25p 25,00 Hz do 7200 Hz
    Gamma: HD / FILMLIKE1 / FILMLIKE2 / FILMLIKE3/ NAGR. FILMU / NAGR. WIDEO / HLG
    Balans bieli: ATW: 3200K, 5600K Prędkość ATW : Normalna / Wolna / Szybka AWB : AWB-A / AWB-B VAR (do wyboru pomiędzy 2000K a 15000K poprzez określenie wartości)
    Zmienność ilości Barwy: WYŁ., –99% do 99%
    Rodzaje sceny: Scena1, Scena2, Scena3, Scena4

    Wyjście Format:

    4K 2160/59,94p, 2160/50p, 2160/29,97p 2160/23,98p , 2160/25p, 2160/24p

    Jakość HD

    1080/59,94p, 1080/50p, 1080/29,97p 1080/25p 1080/23,98PSF, 1080/59,94i, 1080/50i, 720/59,94p, 720/50p , 1080/29,97 PSF, , 1080/25PsF, 1080/23,98p, 1080/24p, 1080/23,98p,
    Transmisja obrazu Ustawienie (H.264): Częstotliwość wyświetlania klatek [60 Hz] 5 kl./s/15 kl./s/30 kl./s/60 kl./s (UHD: 30 kl./s, 60 kl./s) [50 Hz] 5 kl./s/12,5 kl./s/25 kl./s/50 kl./s (UHD: 25 kl./s, 50 kl./s) Maksymalna szybkość transmisji HD: 512 kb/s/768 kb/s/1024 kb/s/1536 kb/s/2048 kb/s/ 3072 kb/s/4096 kb/s/6144 kb/s/8192 kb/s/10240 kb/s/ 12288 kb/s/14336 kb/s/16384 kb/s/20480 kb/s/24576 kb/s/ 32768 kb/ s/40960 kb/s/51200 kb/s/76800 kb/s UHD: 12800 kb/s/25600 kb/s/51700 kb/s/76800 kb/s
    Transmisja obrazu Ustawienie (H.265): Typ transmisji obrazu: port unicast (AUTO) Port emisji pojedynczej (RĘCZNIE) Port multiemisji Częstotliwość wyświetlania klatek [60 Hz] 30 kl./s [50 Hz] 25 kl./s Maksymalna szybkość transmisji 8192 kb/s/12800 kb/s/25600 kb/s/51200 kb/s/76800 kb/s
    Rodzaj kompresji dźwięku: AAC-LC, 48 kHz / 16 bitów / 2 kanały
    Obsługiwany protokół: IPv6: TCP/IP, UDP/IP, HTTP, HTTPS, DNS, NTP, DHCPv6, RTP, MLD, ICMP, ARP, RTMP IPv4: TCP/IP, UDP/IP, HTTP, HTTPS, RTSP, RTP/RTCP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, UPnP, IGMP, ICMP, ARP, RTMP
    System synchronizacji Synchronizacja wewnętrzna / zewnętrzna (synchronizacja BBS / trójpoziomowa)

    WPROWADZENIE

    Złącze wejściowe: Wejście DC 12 V, wejście G/L (BNC) • BBS (Black Burst Sync), obsługiwana synchronizacja trójpoziomowa

    WYJŚCIE

    Wyjście Wideo:
    HDMI Standard HDMI 2.0 4:2:2/10 bitów • HDCP nie jest obsługiwane. • Viera Link nie jest obsługiwana
    WYJŚCIE 12G-SDI Standard SMPTE 2082-1 / 75 Ω (BNC x 1)
    WYJŚCIE 3G-SDI SMPTE292 / 75 Ω (BNC x 1) • Obsługiwany poziom A/B
    MONO WYJŚCIE SMPTE292 / 75 Ω (BNC x 1)
    Standard światłowodu SFP+ Pojedyncze włókno • Wysyłany sygnał jest taki sam jak 12G-SDI OUT. • To urządzenie nie obsługuje sygnału wejściowego za pomocą sygnałów optycznych.

    WEJŚCIE/WYJŚCIE

    Złącze WEJŚCIE/WYJŚCIE
    LAN Złącze LAN do sterowania IP (RJ-45)
    RS-422 STEROWANIE W RS-422A (RJ-45)
    MIKROFONOWE/LINIOWE Wejście Mini jack stereo ø 3,5 mm Impedancja wejściowa: Wysoka impedancja • Podczas wejścia MIC Obsługiwany mikrofon: Mikrofon stereofoniczny (zasilanie przez wtyczkę, włączanie/wyłączanie za pomocą menu) Napięcie zasilania: 2,5 V ± 0,5 V Czułość wejściowa mikrofonu: ok. –40 dBV ± 3 dBV (0 dB=1 V/Pa, 1 kHz) • Podczas wprowadzania LINE Poziom wejściowy: ok. –10 dBV ±3 dBV

    Pan-tilt Head Unit

    Głowica kamery/obrotowo-uchylna Kontrola: Kabel połączeniowy IP 7: (kategoria 5e lub wyższa, kabel prosty / kabel z przeplotem) maks. 100 m (328 stóp) • Kabel LAN Kabel połączeniowy protokołu AW Kabel LAN*6(kategoria 5e lub wyższa, kabel prosty) max. 1000 m (3280 stóp)
    Metoda instalacji: Samodzielny (biurowy) lub zawieszony (wiszący)
    Szybkość działania obrotu/pochylenia: Minimalna prędkość 0,08°/s Maksymalna prędkość 60°/s lub więcej* • Maksymalna prędkość wynosi 180°/s w trybie dużej szybkości
    Zakres panoramowania: ±175°
    Zakres pochylenia: – 30° do 210°
    Cichość: NC35 lub mniej

    Obsługiwane systemy operacyjne i przeglądarki internetowe

    Obsługiwane operacyjny systemy i sieci przeglądarki
    Windows Microsoft® Windows® 7, 10 Windows® Internet Explorer® 11 (64-bitowy/32-bitowy) Microsoft Edge Google Chrome
    Mac Mac OS 10.13, Mac OS 10.12, Mac OS 10.11, Safari 11, Google Chrome
    iPhone / iPad d iOS 11.4.1 Google Chrome

    Przesyłanie strumieniowe IP

    Tryb strumieniowania obrazu: JPEG (MJPEG), H.264, H.265
    Rozdzielczość obrazu: 3840×2160, 1920×1080, 1280×720, 640×360, 320×180
    Transmisja obrazu ustawienie (JPEG): Liczba klatek na sekundę: maksymalnie 30 kl./ s Jakość obrazu (wysoka/normalna)
    Transmisja obrazu Ustawienie (H.264): Jakość obrazu (Priorytet ruchu / Priorytet jakości obrazu) UHD (60 kl./s / 50 kl./) Typ skrzyni biegów: Port emisji pojedynczej (AUTO) Port emisji pojedynczej (RĘCZNIE) Port multiemisji Priorytet transmisji Stała szybkość transmisji Częstotliwość wyświetlania klatek Najlepszy wysiłek

    Może ci się spodobać również