Lampa błyskowa HVL-F60RM

Lampa błyskowa HVL-F60RM

2 429,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


Uszczelniona Lampa błyskowa Sony HVL-F60RM o liczbie przewodniej 60GN, wsparciem dla szybkich zdjęc seryjnych oraz bezprzewodowym sterowaniem

Liczba przewodnia 60 i ogniskowe obiektywu szerokokątnego są obsługiwane

Liczba przewodnia 60 i ogniskowe obiektywu szerokokątnego są obsługiwane

Wysoka liczba przewodnia60 tej doczepianej lampy błyskowej zapewnia dużą moc w różnych sytuacjach. Ogniskowe obiektywów od 20 mm do 200 mm (14 mm z szerokim panelem) są obsługiwane wraz z odpowiednim pokryciem lampy błyskowej. Ogniskową można wybrać wedle wymagań.

Obsługa zdjęć seryjnych

Obsługa zdjęć seryjnych

Czas cyklu ładowania to 1,7 s lub zaledwie 0,6 s z zewnętrznym adapterem do baterii (FA-EBA1) (opcjonalny) do zdjęć seryjnych. Odpowiednia synchronizacja lampy błyskowej zachowywana podczas wykonywania zdjęć seryjnych eliminuje błędy w oświetleniu i zepsute ujęcia.

Oryginalny system Quick Shift Bounce firmy Sony

Oryginalny system Quick Shift Bounce firmy Sony

Szybka zmiana orientacji od poziomej do pionowej, o 90° w lewo lub w prawo, w górę o 150° i w dół o 8° – elastyczne ustalanie pozycji i optymalne oświetlenie w sytuacjach, w których trzeba szybko zmieniać kąty kadru. Udoskonalony kompaktowy mechanizm jest idealnie dopasowany do aparatów z mocowaniem typu E i stanowi doskonałe uzupełnienie wygodnego i kompaktowego systemu mocowań typu E.

Bezpośrednie dostosowanie natężenia światła

Bezpośrednie dostosowanie natężenia światła

Niezależny przycisk poziomu mocy lampy (przycisk LEVEL -/+) umożliwia bezpośrednie kontrolowanie mocy lub kompensacji, zapewniając wydajną pracę. Kompleksowy wyświetlacz ułatwia wprowadzanie ustawień i potwierdzanie poziomu mocy lampy błyskowej, a także zapewnia intuicyjny dostęp do ustawień mocy lampy dla sparowanych bezprzewodowych lamp błyskowych. [1] Przycisk LEVEL -/+ [2] Panel LCD

Niestandardowe przyciski i pamięć flash TTL

Niestandardowe przyciski i pamięć flash TTL

Funkcje można swobodnie przydzielać do 4-kierunkowego kontrolera, przycisku środkowego i kółka sterującego, aby w razie potrzeby zapewnić sobie do nich łatwy dostęp. Ponadto można zapamiętać wyjście lampy TTL i przywołać je do natychmiastowego użycia lub użycia po niewielkiej regulacji. Jest to kolejna funkcja, która ułatwia ręczne obsługiwanie i pozwala zaoszczędzić czas.

Niezawodność w trudnych warunkach

Niezawodność w trudnych warunkach

Konstrukcja odporna na pył i wilgoć zapewnia niezawodne działanie w trudnych warunkach. Osłona przeciwdeszczowa (opcjonalna) zapewnia dodatkową ochronę i niezawodność. Metalowa stopka Multi Interface to kolejna cecha zwiększająca niezawodność. Wszystkie te elementy zapewniają niezawodność w wymagających sytuacjach.

Stabilna bezprzewodowa komunikacja radiowa

Stabilna bezprzewodowa komunikacja radiowa

Obsługa optycznego, zdalnego wyzwalania lampy błyskowej oraz bezprzewodowego wyzwalania radiowego. Jedna lampa HVL-F60RM zamocowana na zgodnym aparacie z dodatkowymi lampami niezależnymi od aparatu zapewnia niezawodną, wolną od zakłóceń komunikację radiową w warunkach, w których komunikacja optyczna jest utrudniona. Obsługa synchronizacji z długimi czasami ekspozycji, synchronizacji na drugą kurtynę migawki oraz wielu lamp błyskowych.

Radiowe sterowanie wieloma lampami

Radiowe sterowanie wieloma lampami

Do 5 grup można przypisać 15 lamp błyskowych i sterować nimi bezprzewodowo do 30 metrów. Opcjonalny bezprzewodowy pilot radiowy (FA-WRC1M) i bezprzewodowy odbiornik radiowy (FA-WRR1) pozwalają używać lampy HVL-F60RM razem z lampami firmy Sony bez modułu bezprzewodowej łączności radiowej oraz z lampą HVL-F45RM z łącznością radiową.

Kontrola błysku P-TTL

Odpowiednia ilość światła lampy błyskowej jest określana za pomocą pomiaru ekspozycji wykonanego z użyciem przedbłysku.

Lampa LED i wspomaganie AF

Lampa LED i wspomaganie AF

Wbudowane oświetlenie LED jest użyteczne zarówno podczas fotografowania w studio, jak i na zewnątrz. Funkcjonuje też jako lampa wspomagająca AF, umożliwiając automatyczną regulację ostrości w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Oświetlenie LED ułatwia również ręczne ustawianie ostrości przy słabym świetle.

Kolorowe filtry

Kolorowe filtry

Można użyć dołączonych kolorowych filtrów, aby dopasować lub dopełnić oświetlenie i uzyskać naturalny balans bieli lub stworzyć specyficzny klimat.

Adapter do błysku odbitego

Adapter do błysku odbitego

Dołączony adapter do błysku odbitego umożliwia zapewnienie dodatkowej dyfuzji rozświetlającej szerszy obszar niż w przypadku samej lampy błyskowej. Ponadto zapewnia delikatniejsze cienie. Użyj adaptera do błysku odbitego z szerokim panelem, aby uzyskać jeszcze lepszy efekt.

Złącze synchronizacji (WEJŚCIE/WYJŚCIE)

Złącze do synchronizacji może działać jako wejście lub wyjście. Jako wejście może na przykład odbierać sygnał wyzwalacza z pomiaru lampy błyskowej podczas ustawiania ekspozycji. Jako wyjście może przekazywać sygnał wyzwalacza lampy do zewnętrznej lampy błyskowej typu monobloc lub podobnej, aby zapewniać rozszerzone opcje podczas korzystania z wielu lamp błyskowych.

Możliwość wyboru dystrybucji światła

Dostępne są trzy ustawienia dystrybucji światła: „STD” oznacza standardową dystrybucję, „CENTER” to priorytet liczby przewodniej, a „EVEN” to priorytet szerokiego kąta.

Synchronizacja z krótkimi czasami otwarcia migawki

Zwykle maksymalna prędkość synchronizacji lampy błyskowej oznacza, że czas otwarcia migawki musi być wstrzymany w przypadku użycia lampy błyskowej w świetle dziennym, co utrudnia uzyskanie efektu bokeh. Synchronizacja z krótkimi czasami otwarcia migawki umożliwia synchronizowanie lampy błyskowej z pełną gamą czasów otwarcia migawki, więc można używać dużych otworów przysłony do tworzenia efektu bokeh wedle uznania.

Sygnał dźwiękowy gotowości lampy błyskowej

Sygnał dźwiękowy informuje użytkownika o pełnym naładowaniu lampy i jej gotowości do następnej ekspozycji, nawet w przypadku używania bezprzewodowej lampy błyskowej.

Zdalne wyzwalanie

Funkcja zdalnego wyzwalania może posłużyć do zdalnej aktywacji migawki w synchronizacji z jedną lub kilkoma lampami błyskowymi. Dzięki temu można na przykład jednocześnie fotografować jeden obiekt z wielu kątów.

Złącze Multi Terminal/Micro USB

Lampę błyskową można podłączyć do komputera za pomocą złącza Multi/Micro USB, aby zapewnić sobie wygodny sposób aktualizacji oprogramowania.

Sony
003351