Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Lampa błyskowa HVL-F60RM
   Lampa błyskowa HVL-F60RM
   Lampa błyskowa HVL-F60RM
   Lampa błyskowa HVL-F60RM
   Lampa błyskowa HVL-F60RM

   Lampa błyskowa HVL-F60RM

   2 429,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   003351

   Uszczelniona Lampa błyskowa Sony HVL-F60RM o liczbie przewodniej 60GN, wsparciem dla szybkich zdjęc seryjnych oraz bezprzewodowym sterowaniem

   ILOŚĆ

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 600 101 768 sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: 22 891 13 73 wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Liczba przewodnia 60 i ogniskowe obiektywu szerokokątnego są obsługiwane

    Liczba przewodnia 60 i ogniskowe obiektywu szerokokątnego są obsługiwane

    Wysoka liczba przewodnia60 tej doczepianej lampy błyskowej zapewnia dużą moc w różnych sytuacjach. Ogniskowe obiektywów od 20 mm do 200 mm (14 mm z szerokim panelem) są obsługiwane wraz z odpowiednim pokryciem lampy błyskowej. Ogniskową można wybrać wedle wymagań.

    Obsługa zdjęć seryjnych

    Obsługa zdjęć seryjnych

    Czas cyklu ładowania to 1,7 s lub zaledwie 0,6 s z zewnętrznym adapterem do baterii (FA-EBA1) (opcjonalny) do zdjęć seryjnych. Odpowiednia synchronizacja lampy błyskowej zachowywana podczas wykonywania zdjęć seryjnych eliminuje błędy w oświetleniu i zepsute ujęcia.

    Oryginalny system Quick Shift Bounce firmy Sony

    Oryginalny system Quick Shift Bounce firmy Sony

    Szybka zmiana orientacji od poziomej do pionowej, o 90° w lewo lub w prawo, w górę o 150° i w dół o 8° – elastyczne ustalanie pozycji i optymalne oświetlenie w sytuacjach, w których trzeba szybko zmieniać kąty kadru. Udoskonalony kompaktowy mechanizm jest idealnie dopasowany do aparatów z mocowaniem typu E i stanowi doskonałe uzupełnienie wygodnego i kompaktowego systemu mocowań typu E.

    Bezpośrednie dostosowanie natężenia światła

    Bezpośrednie dostosowanie natężenia światła

    Niezależny przycisk poziomu mocy lampy (przycisk LEVEL -/+) umożliwia bezpośrednie kontrolowanie mocy lub kompensacji, zapewniając wydajną pracę. Kompleksowy wyświetlacz ułatwia wprowadzanie ustawień i potwierdzanie poziomu mocy lampy błyskowej, a także zapewnia intuicyjny dostęp do ustawień mocy lampy dla sparowanych bezprzewodowych lamp błyskowych. [1] Przycisk LEVEL -/+ [2] Panel LCD

    Niestandardowe przyciski i pamięć flash TTL

    Niestandardowe przyciski i pamięć flash TTL

    Funkcje można swobodnie przydzielać do 4-kierunkowego kontrolera, przycisku środkowego i kółka sterującego, aby w razie potrzeby zapewnić sobie do nich łatwy dostęp. Ponadto można zapamiętać wyjście lampy TTL i przywołać je do natychmiastowego użycia lub użycia po niewielkiej regulacji. Jest to kolejna funkcja, która ułatwia ręczne obsługiwanie i pozwala zaoszczędzić czas.

    Niezawodność w trudnych warunkach

    Niezawodność w trudnych warunkach

    Konstrukcja odporna na pył i wilgoć zapewnia niezawodne działanie w trudnych warunkach. Osłona przeciwdeszczowa (opcjonalna) zapewnia dodatkową ochronę i niezawodność. Metalowa stopka Multi Interface to kolejna cecha zwiększająca niezawodność. Wszystkie te elementy zapewniają niezawodność w wymagających sytuacjach.

    Stabilna bezprzewodowa komunikacja radiowa

    Stabilna bezprzewodowa komunikacja radiowa

    Obsługa optycznego, zdalnego wyzwalania lampy błyskowej oraz bezprzewodowego wyzwalania radiowego. Jedna lampa HVL-F60RM zamocowana na zgodnym aparacie z dodatkowymi lampami niezależnymi od aparatu zapewnia niezawodną, wolną od zakłóceń komunikację radiową w warunkach, w których komunikacja optyczna jest utrudniona. Obsługa synchronizacji z długimi czasami ekspozycji, synchronizacji na drugą kurtynę migawki oraz wielu lamp błyskowych.

    Radiowe sterowanie wieloma lampami

    Radiowe sterowanie wieloma lampami

    Do 5 grup można przypisać 15 lamp błyskowych i sterować nimi bezprzewodowo do 30 metrów. Opcjonalny bezprzewodowy pilot radiowy (FA-WRC1M) i bezprzewodowy odbiornik radiowy (FA-WRR1) pozwalają używać lampy HVL-F60RM razem z lampami firmy Sony bez modułu bezprzewodowej łączności radiowej oraz z lampą HVL-F45RM z łącznością radiową.

    Kontrola błysku P-TTL

    Odpowiednia ilość światła lampy błyskowej jest określana za pomocą pomiaru ekspozycji wykonanego z użyciem przedbłysku.

    Lampa LED i wspomaganie AF

    Lampa LED i wspomaganie AF

    Wbudowane oświetlenie LED jest użyteczne zarówno podczas fotografowania w studio, jak i na zewnątrz. Funkcjonuje też jako lampa wspomagająca AF, umożliwiając automatyczną regulację ostrości w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Oświetlenie LED ułatwia również ręczne ustawianie ostrości przy słabym świetle.

    Kolorowe filtry

    Kolorowe filtry

    Można użyć dołączonych kolorowych filtrów, aby dopasować lub dopełnić oświetlenie i uzyskać naturalny balans bieli lub stworzyć specyficzny klimat.

    Adapter do błysku odbitego

    Adapter do błysku odbitego

    Dołączony adapter do błysku odbitego umożliwia zapewnienie dodatkowej dyfuzji rozświetlającej szerszy obszar niż w przypadku samej lampy błyskowej. Ponadto zapewnia delikatniejsze cienie. Użyj adaptera do błysku odbitego z szerokim panelem, aby uzyskać jeszcze lepszy efekt.

    Złącze synchronizacji (WEJŚCIE/WYJŚCIE)

    Złącze do synchronizacji może działać jako wejście lub wyjście. Jako wejście może na przykład odbierać sygnał wyzwalacza z pomiaru lampy błyskowej podczas ustawiania ekspozycji. Jako wyjście może przekazywać sygnał wyzwalacza lampy do zewnętrznej lampy błyskowej typu monobloc lub podobnej, aby zapewniać rozszerzone opcje podczas korzystania z wielu lamp błyskowych.

    Możliwość wyboru dystrybucji światła

    Dostępne są trzy ustawienia dystrybucji światła: „STD” oznacza standardową dystrybucję, „CENTER” to priorytet liczby przewodniej, a „EVEN” to priorytet szerokiego kąta.

    Synchronizacja z krótkimi czasami otwarcia migawki

    Zwykle maksymalna prędkość synchronizacji lampy błyskowej oznacza, że czas otwarcia migawki musi być wstrzymany w przypadku użycia lampy błyskowej w świetle dziennym, co utrudnia uzyskanie efektu bokeh. Synchronizacja z krótkimi czasami otwarcia migawki umożliwia synchronizowanie lampy błyskowej z pełną gamą czasów otwarcia migawki, więc można używać dużych otworów przysłony do tworzenia efektu bokeh wedle uznania.

    Sygnał dźwiękowy gotowości lampy błyskowej

    Sygnał dźwiękowy informuje użytkownika o pełnym naładowaniu lampy i jej gotowości do następnej ekspozycji, nawet w przypadku używania bezprzewodowej lampy błyskowej.

    Zdalne wyzwalanie

    Funkcja zdalnego wyzwalania może posłużyć do zdalnej aktywacji migawki w synchronizacji z jedną lub kilkoma lampami błyskowymi. Dzięki temu można na przykład jednocześnie fotografować jeden obiekt z wielu kątów.

    Złącze Multi Terminal/Micro USB

    Lampę błyskową można podłączyć do komputera za pomocą złącza Multi/Micro USB, aby zapewnić sobie wygodny sposób aktualizacji oprogramowania.

    Sony
    003351

    Szczegółowe odniesienia