Nanlux DYNO 650C lampa LED + walizka transportowa Nanlux CC-FT650C
      Brutto
      Zapytaj o dostępność
      | EAN: 6949987482048 | MPN (kod producenta): DYNO650C1KIT -FT
      ILOŚĆ
      Kalkulator Grenke
      Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:
      • Salon Kraśnik: +48 81 825 97 22, sklep@beiks.pl
      • Salon Warszawa: +48 22 891 13 73, wawa@beiks.pl
      Write your review
      Salon
      Kraśnik:
      sklep@beiks.pl
      Salon
      Warszawa:
      wawa@beiks.pl
        Najwyższa wydajność Nanlux Dyno 650C
        Nowa seria Nanlux Dyno 650CRGBWW Soft LED Light to idealne połączenie wydajności i kontroli.
        Wiodąca w swojej klasie wydajność
        Mocny strumień światła
        Dyno 650C: 2649 lux przy 3 metrach z dyfuzorem standardowym (5600K).
        Niewiarygodna dokładność
        Szerokie CCT – precyzyjna kontrola
        Wiele trybów kolorystycznych
        Seria Dyno ma do wyboru cztery tryby kolorów: HSI, RGBW, Gel i XY.
        Efekty domyślne
        Precyzyjne ściemnianie
        Intuicyjne menu
        Kilka opcji sterowania
        Seria Dyno obsługuje wbudowany, 5-pinowy DMX i opcjonalny przewodowy sterownik NANLINK. Opcje sterowania bezprzewodowego są dostępne poprzez wbudowany Bluetooth, 2,4 GHz WiFi lub Lumenradio TimoTwo.
        Zaprojektowany na dłużej
        Akcesoria
        Zawartość zestawu
        • Dyno 650C
        • Zasilacz
        • Kabel łączący 5 m
        • Kabel zasilający 3 m
        • Dyfuzor standardowy
        • Zacisk statywu oświetleniowego φ55
        • Pamięć USB
        • Instrukcja obsługi
        Dane techniczne 650C
        • Zużycie energii: Nominalnie 650 W, maks. 700 W
        • Całkowita moc LED: 5 x 672 W
        • Zasilanie: DC 48 V/maks. 14,6 A, AC 100-240 V, 50/60 Hz
        • CRI: Średnio 95
        • TLCI: średnio 95
        • CCT: 2700K-20 000K (G/M)
        • Ściemnianie: 0-100%, bezstopniowe 0,1% od 1%-100%
        • Sterowanie: Sterowanie wbudowane, 2.4 GHz, Bluetooth, DMX (5 pinowy), RDM, LumenRadio
        • Disco, Bad Bulb, Firework, Explosion, Welding
        • Rozmiar: Oprawa oświetleniowa: 857 x 173 x 630 mm, Zasilacz: 134 x 104 x 460 mm
        • Masa: Oprawa oświetleniowa: 15,8 kg, Zasilacz: 4,2 kg, Dyfuzor: 1,8 kg
        Walizka do transportu CC-FT650C
        • Solidna konstrukcja
        • Indywidualne dopasowanie
        • Maksymalna ochrona
        • Wyściełane wnętrze
        • Wewnętrzne przegródki
        • Na kółkach
        Specyfikacja
        • Wymiary: 1100 x 235 x 720 mm