MIKROFON Rode VideoMicro

MIKROFON Rode VideoMicro

239,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


MIKROFON Rode VideoMicro

040890

 

Niewielki mikrofon stworzony specjalnie dla filmowców nagrywających za pomocą lustrzanek DSLR. Wysokiej jakości kapsuła pojemnościowa o charakterystyce kardioidalnej gwarantuje znakomitą jakość nagrań. VideoMicro to mikrofon kierunkowy, dzięki czemu rejestruje głównie dźwięki znajdujące się przed kamerą, redukując przy tym niepożądane hałasy otoczenia. Mikrofon pasuje do wielu modeli aparatów. Przetwornik zastosowany w VideoMicro jest niezwykle wszechstronny umożliwiając uzyskanie naturalnego brzmienia również podczas nagrań w pomieszczeniu. Mikrofon ten pozwala na uwolnienie kreatywności, łącząc obraz z dźwiękiem w najwyższej jakości. Urządzenie nie wymaga baterii - zasilanie pobierane jest z kamery.


W zestawie z mikrofonem znajduje się uchwyt RycoteLyre, charakteryzujący się systemem przeciwwstrząsowym. Zawieszenie z wytrzymałego tworzywa termoplastycznego o wiele skuteczniej redukuje niechciane wibracje, odgłosy przenoszenia czy uderzeń kabla niż tradycyjne zawieszenia elastyczne. Zawieszenie RycoteLyre jest niezwykle wytrzymałe, nie zużywa się, nie wymaga serwisowania oraz gwarantuje pewne trzymanie. Ponadto korpus mikrofonu został wykonany z aluminium i charakteryzuje się wysokim poziomem redukcji zakłóceń. Mikrofon został pokryty ceramiczną, wytrzymałą oraz antyodblaskową powłoką w kolorze czarnym.

Osłona przeciwwietrzna WS9 z syntetycznego futra, znajdująca się w zestawie, zawiera specjalne wypełnienie z gąbki. Osłona umożliwia nagrywanie czystego dźwięku nawet przy wietrznej pogodzie oraz gdy warunki otoczenia uniemożliwiają wykonywanie poprawnych nagrań.

VideoMicro może zostać wyposażony w opcjonalny przewód RØDE SC7 o końcówkach TRS - TRRS, pozwalający na podłączenie mikrofonu do smartfonów i korzystanie z jego możliwości w urządzeniach mobilnych

Rode
036639
Cechy
Rodzaj mikrofonu
Pojemnościowy