Lista produktów marki Rode

Røde

Røde – australijskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją profesjonalnych mikrofonów jak i akcesoriów do nich, założone przez Henry'ego i Astrida Freedmana w 1964 roku w Australii. Mikrofony tej marki wykorzystywane są przez profesjonalne studia nagraniowe oraz wokalistów. W 1994 roku firma rozpoczęła eksport swoich produktów do Stanów Zjednoczonych.

RODE oferuje liczne mikrofony i inne urządzenia do przechwytywania czystego dźwięku w dowolnym otoczeniu. Przechwytuj wokale lub instrumenty w studio, a także okno dialogowe z wiadomościami lub segmentami filmów dokumentalnych. Dostępna jest szeroka gama mikrofonów i akcesoriów, które pomogą Ci osiągnąć optymalną jakość dźwięku.

Mikrofony RODE obejmują kondensatory, strzelby, wstążki, bezprzewodowe i inne. Mikrofony pojemnościowe są często spotykane w studiach ze względu na ich jakościową odpowiedź przejściową i zdolność do przechwytywania dużego zakresu częstotliwości. Zarówno duże mikrofony membranowe RODE, jak i małe mikrofony membranowe oferują wszechstronność do nagrywania w domu i studiu, a także do prezentacji na żywo. Mikrofony wstęgowe można również znaleźć w studiach ze względu na ich wszechstronność i zdolność słyszenia bardziej ludzkich uszu niż jakikolwiek inny mikrofon. Mikrofony strzelbowe są odpowiednim wyborem do przechwytywania dźwięku z określonego kierunku.