Sony ECM-VG1 elektretowy mikrofon pojemnościowy

Sony ECM-VG1 elektretowy mikrofon pojemnościowy

999,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępność

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Idealny do filmowania w terenie z użyciem kamkordera kompaktowego lub wysięgnika Przystępny cenowo mikrofon ECM-VG1 jest przeznaczony do użytku w produkcjach studyjnych i w terenie.

To niezwykle lekkie urządzenie jest dostarczane z innowacyjną osłoną przeciwwiatrową, która tłumi odgłosy wiatru. Dzięki temu mikrofon doskonale sprawdza się przy nagrywaniu dźwięku w terenie z kamkordera kompaktowego lub z wysięgnika.Nieprzeciętna jakość dźwięku


Mikrofon ECM-VG1 bardzo naturalnie reprodukuje dźwięk. Ma płaską, szeroką charakterystykę częstotliwościową (od 40 Hz do 20 kHz), znakomitą czułość –33 dB (0 dB = 1 V/Pa) i niski poziom szumu własnego: poniżej 18 dB SPL.

Zasilanie zewnętrznym napięciem stałym (od 40 do 52 V)


Stabilizację wyjściowego sygnału z mikrofonu ECM-VG1 zapewnia elektroniczny system zasilany standardowym zewnętrznym napięciem 48 V.

Wbudowany filtr dolnoprzepustowy


Wbudowany dwupozycyjny przełącznik filtra górnoprzepustowego (M, V) pozwala w prosty sposób osłabiać niepożądane zakłócenia zewnętrzne.

Zwarta, wyjątkowo lekka konstrukcja w metalowej obudowie


ECM-VG1 to niezwykle lekki mikrofon kierunkowy, który pozwala zachować odpowiednie wyważenie nawet po zamontowaniu na kamkorderze kompaktowym.

Innowacyjna osłona przeciwwiatrowa


Mikrofon ECM-VG1 jest dostarczany w zestawie z innowacyjną osłoną przeciwwiatrową. Jej wewnętrzna ramka unieruchamia zamocowaną osłonę i tworzy przestrzeń między częścią zewnętrzną a mikrofonem, ułatwiając stłumienie hałasu powodowanego przez silny wiatr. Osłona zapobiega też powstaniu zakłóceń przy zetknięciu się mikrofonu ECM-VG1 z różnymi obiektami podczas pracy w trudnych warunkach, na przykład w plenerze.

Sony
031272
Cechy
Rodzaj mikrofonu
Pojemnościowy