Obniżka

RODE VideoMic NTG mikrofon nakamerowy

1 149,00 zł 1 250,00 zł -8,08%
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


VideoMic NTG

VideoMic NTG to najbardziej wszechstronny VideoMic w historii RØDE. Przenosząc charakterystyczny dźwięk o jakości nadawania z serii mikrofonów shotgun NTG na kompaktowy, bogaty w funkcje VideoMic, jest to idealne rozwiązanie audio dla każdego twórcy treści.


Rewolucyjny projekt akustyczny

VideoMic NTG wykorzystuje tę samą technologię pierścieniowej lampy liniowej co NTG5, która wykorzystuje perforacje akustyczne wzdłuż długości mikrofonu zamiast liniowych gniazd znajdujących się w innych shotgunach i mikrofonach w aparacie. Ta rewolucyjna konstrukcja akustyczna zapewnia niezrównaną przezroczystość i naturalny, bezbarwny dźwięk. Dodaj do tego niezwykle płaską charakterystykę częstotliwościową, wysoce kierunkowy superkardioidalny wzór biegunowy i bardzo niski poziom szumów własnych, a to, co masz, to kompaktowy mikrofon z aparatem, który konkuruje z najlepszymi mikrofonami na świecie.


Najbardziej funkcjonalny VideoMic w historii

Oprócz doskonałego brzmienia VideoMic NTG jest niezwykle elastyczny, z szeregiem narzędzi i funkcji, które pomogą Ci podjąć się każdej sytuacji nagrywania. Przełączanie cyfrowe daje dostęp do filtra górnoprzepustowego (przy 75 Hz lub 150 Hz), doładowania wysokich częstotliwości w celu zwiększenia przejrzystości i szczegółowości, przełączanego padu (z odcięciem -20 dB) i kanału bezpieczeństwa, który rejestruje osobny kanał przy - 20dB w przypadku głównych nagrań - absolutny ratownik.

VideoMic NTG ma również kilka nowych sztuczek, w tym unikalną bezstopniową regulację wzmocnienia, która pozwala precyzyjnie dostosować wyjście do potrzeb, a także automatycznie wykrywające wyjście 3,5 mm, które wykrywa urządzenie, do którego jesteś podłączony (kamera lub mobilne) i przełączniki, aby pomieścić - koniec z bałaganem dzięki kablom adaptera TRS / TRRS! Jest też przydatna lampka ostrzegawcza piku dB, dzięki czemu zawsze możesz upewnić się, że dźwięk się nie przycina.

VideoMic NTG jest zasilany z wewnętrznego akumulatora litowo-jonowego, który zapewnia ponad 30 godzin nagrywania - więcej niż wystarcza do najbardziej wymagających zdjęć. Jest to ładowane przez USB-C (pusty do pełnego w ciągu 2 godzin), co oznacza, że ​​ciągłe nagrywanie jest również możliwe za pomocą zasilacza.


Niezrównana wszechstronność

VideoMic NTG to znacznie więcej niż tylko mikrofon wbudowany w kamerę. Oprócz doskonałego parowania z lustrzankami cyfrowymi, aparatami kompaktowymi i smartfonami - w aparacie, jako mikrofon wysięgnikowy lub na uchwycie pistoletowym - VideoMic NTG jest również w pełni funkcjonalnym mikrofonem USB, który można podłączyć do komputera, tabletu lub smartfon, idealny do nagrywania lektorów, podcastów, gier lub transmisji na żywo. Ponadto gniazdo 3,5 mm służy również jako wyjście słuchawkowe do bezproblemowego monitorowania dźwięku podczas korzystania z wyjścia USB. Jest to regulowane przez zmienną kontrolę wzmocnienia, która może dostarczyć wszystko, od mikrofonu po linię i poziom słuchawek.

Specyfikacja

Wzór polarny Superkardioidalna
Zakres częstotliwości 20 Hz - 20 kHz
Pasmo przenoszenia 35 Hz - 18 kHz ± 3 dB
Impedancja wyjściowa 10Ω
Stosunek sygnału do szumu 79 dBA
Zakres dynamiczny 105dB SPL (A-ważone, zgodnie z IEC651)
Równoważny hałas 15dB SPL (A-ważone, zgodnie z IEC651)
Wrażliwość -26 dB re 1 V / Pa (50 mV przy 94 dB SPL) ± 1 dB przy 1 kHz
SPL @ 1% THD 120dB SPL
Częstotliwość filtra górnoprzepustowego 75 Hz, 150 Hz
Żywotność baterii 30+ godzin
Pojemność baterii
350 mAh
Połączenie wyjściowe USB-C z automatycznym wykrywaniem 3,5 mm
Głębia bitowa 24-bit
Przykładowe stawki 48 kHz
Wymagania systemowe Mac OS 10.12
Windows 10
Mac OS 10.12 Windows 10 94
Wymiary Średnica: 21,6 mm
Długość: 171 mm

Rode
040944