Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   DataVideo BDL-1602 zestaw
   DataVideo BDL-1602 zestaw
   DataVideo BDL-1602 zestaw
   DataVideo BDL-1602 zestaw
   DataVideo BDL-1602 zestaw
   DataVideo BDL-1602 zestaw
   DataVideo BDL-1602 zestaw

   DataVideo BDL-1602 zestaw

   69 900,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Kompletny pakiet gotowy do produkcji

    BDL-1602 to kompletny pakiet gotowy do produkcji z trzema kamerami. Sercem tego pakietu jest HS-1600T , nasza stacja robocza MobileCast z wbudowaną funkcją przesyłania strumieniowego i nagrywania. Trzy PTC-150TL są dołączone i są idealne do każdej małej i średniej wielkości produkcji z jakością transmisji. HC-800 to rozwiązanie do przenoszenia tego zestawu, z miejscem na trzy kamery, dodatkową przestrzenią na kable * i zasilaczem HS-1600T .


    Web Streaming Studio dla producentów w ruchu

    HS-1600T wprowadza nowy poziom prostoty do procesów produkcyjnych. Skonfigurujesz się szybciej i łatwiej dzięki przenośnej walizce i technologii HDBaseT. A dzięki wbudowanemu koderowi strumieniowemu przesyłania strumieniowemu H.264, możesz w mgnieniu oka przesyłać strumieniowo swój program do praktycznie każdej sieci CDN, takiej jak YouTube i Facebook.


    Wykonane w technologii HDBaseT

    Połączenia kamery zazwyczaj wymagają jednego kabla do wideo, drugiego do zasilania i trzeciego do sterowania. Jednak HS-1600T jest w stanie wykonać wszystkie powyższe czynności, używając tylko jednego kabla Ethernet dla każdej kamery. Ten wzrost elastyczności znacznie skraca czas konfiguracji, a teraz możesz zamontować kamerę w trudnych lokalizacjach (takich jak miejsca bez pobliskich gniazdek elektrycznych).


    Oszałamiająca kamera PTZ o rozdzielczości Full HD

    PTC-150TL nagrywa wideo w maksymalnej rozdzielczości 1080p60, z zaawansowaną cyfrową redukcją szumów, zapewniającą piękną, płynną jakość obrazu nawet w mniej niż idealnych warunkach oświetleniowych. 30-krotny zoom optyczny pozwala zamontować go blisko lub daleko i nadal uzyskiwać świetne, ostre zdjęcia w jakości nadawanej.


    Transmisja jednym kablem w technologii HDBaseT

    Oparte na technologii HDBaseT, wszystkie sygnały, zasilanie i dane sterujące są przesyłane przez pojedynczy kabel CAT6 („kabel sieciowy”) o długości do 75 metrów.


    Stylowe i wytrzymałe - idealne do mobilnych produkcji

    Wytrzymała walizka wykonana z super mocnego polipropylenu. Odporny na wstrząsy, wibracje, kurz i rdzę Uszczelniony w celu ochrony przed wilgocią. Poręczny wysuwany uchwyt i kółka ułatwiające transport. Wycinana laserowo wkładka z pianki, która precyzyjnie pasuje do trzech kamer PTC-150TL, w tym kabli i zasilacza HS-1600T.

    Datavideo

    Szczegółowe odniesienia

    DataVideo BDL-1602 zestaw

    69 900,00 zł
    Brutto