DataVideo BDL-1602 zestaw

DataVideo BDL-1602 zestaw

67 306,00 zł
Brutto
 Produkt na zamówienie

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Kompletny pakiet gotowy do produkcji

BDL-1602 to kompletny pakiet gotowy do produkcji z trzema kamerami. Sercem tego pakietu jest HS-1600T , nasza stacja robocza MobileCast z wbudowaną funkcją przesyłania strumieniowego i nagrywania. Trzy PTC-150TL są dołączone i są idealne do każdej małej i średniej wielkości produkcji z jakością transmisji. HC-800 to rozwiązanie do przenoszenia tego zestawu, z miejscem na trzy kamery, dodatkową przestrzenią na kable * i zasilaczem HS-1600T .


Web Streaming Studio dla producentów w ruchu

HS-1600T wprowadza nowy poziom prostoty do procesów produkcyjnych. Skonfigurujesz się szybciej i łatwiej dzięki przenośnej walizce i technologii HDBaseT. A dzięki wbudowanemu koderowi strumieniowemu przesyłania strumieniowemu H.264, możesz w mgnieniu oka przesyłać strumieniowo swój program do praktycznie każdej sieci CDN, takiej jak YouTube i Facebook.


Wykonane w technologii HDBaseT

Połączenia kamery zazwyczaj wymagają jednego kabla do wideo, drugiego do zasilania i trzeciego do sterowania. Jednak HS-1600T jest w stanie wykonać wszystkie powyższe czynności, używając tylko jednego kabla Ethernet dla każdej kamery. Ten wzrost elastyczności znacznie skraca czas konfiguracji, a teraz możesz zamontować kamerę w trudnych lokalizacjach (takich jak miejsca bez pobliskich gniazdek elektrycznych).


Oszałamiająca kamera PTZ o rozdzielczości Full HD

PTC-150TL nagrywa wideo w maksymalnej rozdzielczości 1080p60, z zaawansowaną cyfrową redukcją szumów, zapewniającą piękną, płynną jakość obrazu nawet w mniej niż idealnych warunkach oświetleniowych. 30-krotny zoom optyczny pozwala zamontować go blisko lub daleko i nadal uzyskiwać świetne, ostre zdjęcia w jakości nadawanej.


Transmisja jednym kablem w technologii HDBaseT

Oparte na technologii HDBaseT, wszystkie sygnały, zasilanie i dane sterujące są przesyłane przez pojedynczy kabel CAT6 („kabel sieciowy”) o długości do 75 metrów.


Stylowe i wytrzymałe - idealne do mobilnych produkcji

Wytrzymała walizka wykonana z super mocnego polipropylenu. Odporny na wstrząsy, wibracje, kurz i rdzę Uszczelniony w celu ochrony przed wilgocią. Poręczny wysuwany uchwyt i kółka ułatwiające transport. Wycinana laserowo wkładka z pianki, która precyzyjnie pasuje do trzech kamer PTC-150TL, w tym kabli i zasilacza HS-1600T.

Datavideo

Zobacz także