Quadralite Litebox 50x50 cm + uchwyt + pokrowiec

Quadralite Litebox 50x50 cm + uchwyt + pokrowiec

179,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


Litebox 50x50cm to lekki i mały po złożeniu softbox wyposażony w podwójny dyfuzor oraz uchwyt do lamp reporterskich typu speedlite, który pozwala korzystać z modyfikatorów światła do lamp studyjnych z mocowaniem Bowens.

Quadralite Litebox 50x50cm to rozwiązanie dla kogoś, kto potrzebuje lekkiego oraz małego po złożeniu i jednocześnie wydajnego modyfikatora światła dla swojej lampy typu speedlite.

Softbox daje się zwinąć do dołączonego w zestawie niewielkiego pokrowca, może być łatwo przenoszony i użytkowany zarówno w studiu, jak i poza nim.

Softbox ma dwie płaszczyzny dyfuzyjne, które efektywnie rozpraszają światło lampy błyskowej. Zastosowanie tego softboxa zapewnia miękkie światło o jakości nieosiągalnej przy użyciu plastikowych nasadek dyfuzyjnych.

Softbox Quadralite Litebox 50x50cm wyposażony został w niezwykle użyteczny uchwyt mocujący lampę za pomocą zacisku obejmującego jej głowicę. Jest to rozwiązanie znacznie bezpieczniejsze, uniwersalne i zapewniające lepsze wykorzystanie światła flesza, niż w przypadku mocowania z użyciem gorącej stopki.

Daje to też możliwość swobodnego zamontowania wyzwalaczy radiowych bezpośrednio do stopki lampy i niweluje konieczność stosowania kabli.

Drugą ważną cechą uchwytu Quadralite Litebox jest to, że pozwala on stosować nie tylko dostarczony w zestawie softbox, ale też modyfikatory światła przeznaczone do lamp studyjnych, które korzystają z bagnetu akcesoriów typu Bowens (uchwyt jest w stanie utrzymać softboxy do wielkości 120x80cm lub octy 95 cm, używanie większych softboxów nie jest zalecane).

040367