Sony CLM-FHD5 doczepiany monitor LCD
   Sony CLM-FHD5 doczepiany monitor LCD
   Sony CLM-FHD5 doczepiany monitor LCD
   Sony CLM-FHD5 doczepiany monitor LCD
   Sony CLM-FHD5 doczepiany monitor LCD
   Sony CLM-FHD5 doczepiany monitor LCD
   Sony CLM-FHD5 doczepiany monitor LCD
   Sony CLM-FHD5 doczepiany monitor LCD
   Sony CLM-FHD5 doczepiany monitor LCD
   Sony CLM-FHD5 doczepiany monitor LCD
   Sony CLM-FHD5 doczepiany monitor LCD
   Sony CLM-FHD5 doczepiany monitor LCD

   Sony CLM-FHD5 doczepiany monitor LCD

   2 990,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   | EAN: 4548736004245

   ILOŚĆ

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 81 825 97 22, sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: +48 22 891 13 73, wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Niewielki, zgodny z Full HD

    Monitor CLM-FHD5 został zaprojektowany jako idealny dodatek do aparatów kompaktowych. Jest on w stanie wyświetlać obraz Full HD na większym ekranie, zastępując wizjer aparatów o wysokiej liczbie pikseli. Można go używać do precyzyjnego nastawiania ostrości.


    Powiększ obraz i przyjrzyj mu się dokładnie

    Naciśnij środek przycisku ZOOM/SELECT, aby przełączać pomiędzy stopniami powiększenia: 1x, 3x, 6x. W przypadku powiększenia 3x i 6x obszar powiększony można przenieść w żądane miejsce, aby dokładnie sprawdzić ostrość, poprzez naciskanie przycisku ZOOM/SELECT (w górę / w dół / w lewo / w prawo).


    Funkcja wyróżniania krawędzi wyostrzonych obiektów umożliwia natychmiastową kontrolę ostrości

    Funkcja wyróżniania krawędzi wyostrzonych obiektów dostępna w monitorze wyświetla w czerni i bieli cały obraz z wyłączeniem obszaru o względnie wysokiej ostrości, który jest wyświetlany na czerwono. Pozwala to natychmiastowo sprawdzić, czy ostrość została dobrze ustawiona. Ta funkcja jest także dostępna w przypadku powiększonych obszarów. Dla różnych powiększeń są używana różne poziomy wyróżniania.


    Funkcja wyświetlania przekłamań kolorów (False Color) pokazuje rozkład poziomów sygnału wideo

    Wyświetla ona poziomy sygnału wideo całości wejściowego sygnału w postaci rozkładu kolorów. Dzięki temu użytkownik może dokładnie ustawiać i regulować poziomy ekspozycji. Używanych jest sześć kolorów — czerwień oznacza 108 (poziom sygnału wideo) lub więcej, a fiolet oznacza 3 (poziom sygnału wideo) lub mniej.


    Uproszczone sprawdzanie prześwietlenia / niedoświetlenia

    Funkcja oznaczania poziomu wideo (Video Level Marker) koloryzuje określone poziomy jasności obrazu wideo, aby zapewnić optymalną ekspozycję i kolor skóry na wybranym przez użytkownika docelowym poziomie sygnału wideo. W odniesieniu do wybranego przez użytkownika poziomu kolor ciemnoszary oznacza niski poziom sygnału wideo (obszary o niskiej ekspozycji), a kolor jasnoszary oznacza wysoki poziom sygnału wideo (obszary o wysokiej ekspozycji).


    Wyświetlanie obrazów S-Log o naturalnej jasności

    Funkcje S-Log Disp. Assist pozwalają wyświetlać obrazy S-Log o stopniu jasności i kontrastu zbliżonym do tego, który jest widoczny w zwykłym trybie fotografowania. Ułatwia to nastawianie ostrości i kontrolowanie zdjęcia. Umożliwiają one także zmianę jasności, gdy zdjęcia są wyświetlane w trybie S-Log Disp. Assist (S-Log Disp. Assist Gain Adjustment).


    Wyświetlanie znaczników większej liczby kadrów telewizyjnych

    Wybierz odpowiednie proporcje kadru do nagrywania filmu. Wybierz kadr 80 lub 90 do wyświetlania w jednym z dwóch współczynników kształtu i zobacz, jak obraz zostanie przycięty pod kątem wyświetlania na telewizorze. Wybierz jedno z czterech ustawień znacznika zgodnie z konkretnymi warunkami odtwarzania obrazu w telewizorze: 80 (16:9), 90 (16:9), 80 (4:3) i 90 (4:3).


    Prosta obsługa dostosowana do potrzeb

    Programowane przyciski C1 i C2 mogą zapewnić bezpośredni dostęp do jednej z ośmiu często używanych funkcji (wyróżnianie krawędzi wyostrzonych obiektów, przekłamania kolorów, oznaczania poziomów wideo, głośność, jasność, kontrast, ton koloru (faza/odcień), podświetlenie). Umożliwia to szybsze i bardziej intuicyjne fotografowanie. Domyślnie do przycisku C1 przypisana jest funkcja wyróżniania krawędzi wyostrzonych obiektów, a do przycisku C2 — funkcja wyświetlania przekłamań kolorów.


    Każdy odcień dokładnie widoczny

    Aby zwiększyć czytelność obrazu, można dopasować jasność, kontrast, ton koloru, podświetlenie i temperaturę barwową (balans bieli ekranu) monitora do własnych potrzeb lub do warunków fotografowania. Ponadto funkcja podglądu umożliwia sprawdzanie wpływu ustawień przed ich zapisaniem.


    Większa zgodność z innymi markami aparatów

    Tylko w idealnym świecie nie rozstajemy się z aparatami firmy Sony. Aby używanie monitora CLM-FHD5 było praktyczniejsze w prawdziwym świecie, można go w prosty sposób podłączyć do wielu różnych aparatów (nie tylko firmy Sony), które mają złącze HDMI, i uzyskać obraz wysokiej rozdzielczości oraz korzystać z funkcji podglądu na żywo.


    Elastyczność pracy pod wieloma kątami

    Doskonały widok pod niemal każdym kątem. Adapter stopki, w którym osadzony jest monitor, może być obracany o 180 stopni w prawo i w lewo, a także przechylany o 90 stopni do przodu i do tyłu. Monitorem można więc swobodnie manipulować, niezależnie od tego, czy jest zamocowany na statywie, w uchwycie czy na innej stabilnej powierzchni.


    Zadbaj o odpowiednią pozycję

    Górne i dolne otwory na mocowania pozwalają zamocować monitor zgodnie z własnymi upodobaniami (np. za pomocą śrub) do statywu, uchwytu lub innej stabilnej powierzchni, co pozwala swobodnie umieszczać monitor w bezpieczny sposób. Dzięki temu można wyświetlać obraz z praktycznie dowolnej pozycji, w każdej sytuacji.


    Słuchaj

    Monitor CLM-FHD5 zapewnia nie tylko wyświetlanie bardzo dobrego obrazu. Umożliwia on także wyraźne odtwarzanie dźwięku nagrywanego bądź nagranego na filmie. Można to zrobić dyskretnie poprzez podłączenie słuchawek do wyjścia słuchawkowego lub używać wbudowanego głośnika monofonicznego.


    Specyfikacja

    • Panel LCDTFT (normalna czerń)
    • Rozmiar obrazu5 cali
    • Kąt widzeniaOkoło 80° / około 80°
    • Optymalny rozmiar obrazu (ok.) (szer. × wys.)110 × 61,9 mm
    • Rozdzielczość1920 × 1080 pikseli
    • Współczynnik kształtu obrazu16:9
    • Wejścia / WyjściaGniazdo wejścia HDMI: HDMI (typu A); gniazdo zasilania: napięcie stałe 7,6 V Wbudowane wyjście na głośniki: monofoniczny, około 0,5 W; gniazdo słuchawkowe: mini jack stereo Ø3,5
    • WymiaryOkoło 139 × 100 × 23,1 mm (bez wystających elementów)
    • Wyświetlacz LCDOkoło 270 g (tylko jednostka centralna)
    Sony

    Szczegółowe odniesienia