Obiektyw Venus Optics Laowa 65mm f / 2.8 2x Ultra Macro APO do Canon M

Obiektyw Venus Optics Laowa 65mm f / 2.8 2x Ultra Macro APO do Canon M

1 999,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

OBIEKTYW VENUS OPTICS LAOWA 65MM f / 2.8 2x ULTRA MACRO APO DO CANON M

Laowa 65mm f / 2.8 2X Macro APO to pierwszy obiektyw makro, który Venus Optics zaprojektowała dla systemów innych niż aparaty pełnoklatkowe. Jest to jedyny obiektyw makro na rynku, który jest w stanie uzyskać dwukrotnie realistyczny obraz i został zaprojektowany specjalnie dla aparatów bezlusterkowych. Nowa 65 mm jest niezwykle lekka i kompaktowa, dzięki czemu idealnie nadaje się do makrofotografii, codziennych zdjęć, portretów i nie tylko. Obiektyw wyposażony jest w mocowanie Fujifilm X, Sony E i Canon M. 65mm f / 2.8 2X Macro APO to pierwszy obiektyw makro zaprojektowany przez Venus Optics do aparatów APS-C. Większość konkurentów powiększa najwyżej 1,5X, nakrętka Laowa 65mm f / 2.8 2X makro daje większy efekt powiększenia i tworzy do 2X obrazy naturalnej wielkości.


2-krotne powiększenie makro

Obiektyw oferuje maksymalne powiększenie 2: 1 przy minimalnej odległości ostrzenia 6,7 ​​”(17 cm). W odróżnieniu od tradycyjnych obiektywów makro, ten 65 mm obiektyw może ogniskować od nieskończoności do 2-krotnego powiększenia, co czyni go idealną opcją do wszystkich rodzajów makrofotografii. Szeroki zakres powiększenia jest niezbędny do fotografowania owadów i roślin o różnych rozmiarach.


Wyjątkowa ostrość, kolor i klarowność

Zoptymalizowany dla systemów APS-C, uzyskany obraz zapewnia oszałamiające szczegóły i kontrast od środka do rogu, nawet przy użyciu szeroko otwartej przysłony. Ten profesjonalny obiektyw stałoogniskowy zapewnia wyjątkową rozdzielczość i ostrość.


Lekki i kompaktowy

Ten niezwykle lekki, kompaktowy i wszechstronny obiektyw o wadze 11,8 uncji (335 g) stanowi wyjątkowe uzupełnienie aparatów APS-C. Mały tubus obiektywu pozwala na łatwe trzymanie aparatu i regulację ostrości. Ponadto konstrukcja wewnętrznego ogniskowania pozwala zachować całkowitą długość obiektywu podczas użytkowania. To doskonałe narzędzie zarówno do fotografii rekreacyjnej, jak i profesjonalnej. Ze względu na swoją lekkość i zwartość, miłośnicy makrofotografii uznają go za doskonałego towarzysza do ekologicznej fotografii podczas podróży.


Apochromatyczna konstrukcja optyczna Konstrukcja optyczna

Laowa 65 mm f / 2,8 2X makro obejmuje 3 szkła o bardzo niskiej dyspersji, które minimalizują aberracje chromatyczne w całym kadrze. Obiektyw odziedziczył doskonały projekt APO od Laowa 100mm f / 2.8 2X makro i może wyeliminować zarówno boczne, jak i podłużne aberracje chromatyczne w kadrze, co oznacza, że ​​aberracja chromatyczna zarówno w obszarze ostrym, jak i nieostrym jest prawie niewidoczne gołym okiem.


Specyfikacja:

 • Model: Laowa 65 mm f/2,8 2X Ultra Macro APO do Canon M
 • Długość ogniskowej: 65 mm
 • Przysłona minimalna: f/2,8
 • Przysłona maksymalna: f/22
 • Kąt widzenia: 24,4°
 • Pokrycie obrazem: APS-C
 • Konstrukcja optyczna: 14 elementów w 10 grupach (3 elementy o bardzo niskiej dyspersji)
 • Liczba listków przysłony: 9
 • Min. odległość ogniskowania od matrycy: 17 cm (2X)
 • Max. powiększenie: 2:1
 • Średnica filtra: 52 mm
 • Wymiary: Ф5,7 x 10 cm
 • Waga: 335g
 • Mocowanie: Canon M
Venus Optics
Cechy
Mocowanie obiektywu
Canon EF-M
Pole krycia obiektywu
APSC
Zoom / Stałoogniskowy
Zoom
Rodzaj obiektywu
Makro
Nastawienie ostrości
MF

Zobacz także