Nikon NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S

Nikon NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S

 PRZEDSPRZEDAŻ 

11 999,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Popularny zoom wśród fotografów sportowych, wydarzeń i portretów, NIKKOR Z 70-200mm f / 2.8 VR S firmy Nikon to imponująco wszechstronny teleobiektyw charakteryzujący się jasną konstrukcją f / 2.8. Szybki maksymalny otwór nadaje się do pracy w dostępnych warunkach oświetleniowych, a także zapewnia większą kontrolę nad głębią ostrości w celu izolowania obiektów z selektywnym ustawianiem ostrości. Konstrukcja optyczna zawiera szereg elementów ED, fluorytu i SR, które pomagają zmniejszyć obwódki kolorów i aberracje chromatyczne w całym zakresie ogniskowych, aby poprawić przejrzystość i dokładność kolorów. Dodatkowo zastosowano powłoki ARNEO i Nano Crystal Coats, a także powłokę Super Integrated Coating, aby stłumić odblaski, zjawy i odbicia powierzchni, aby poprawić kontrast i wierność kolorów.

Uzupełniając konstrukcję optyczną, system z wieloma ogniskami, który wykorzystuje dwa silniki krokowe, pomaga osiągnąć imponująco szybkie, dokładne i ciche działanie ogniskowania, wraz z ręcznym nadpisywaniem ostrości w pełnym wymiarze czasu, w celu dostosowania zarówno do zdjęć, jak i potrzeb wideo. Redukcja drgań dodatkowo uzupełnia tworzenie ostrych zdjęć, zmniejszając drgania aparatu podczas fotografowania z ręki. Obiektyw ma również unikalną konstrukcję fizyczną, która zawiera górny panel informacyjny OLED, którego można użyć do szybkiego potwierdzenia ustawień przysłony i ostrości, a programowalny przycisk L.Fn pozwala na regulację ekspozycji i ustawień za pomocą obiektywu. Ponadto można ustawić programowalny pierścień sterujący w celu intuicyjnej regulacji różnych ustawień aparatu i ekspozycji.

 • Wszechstronny zoom jest przeznaczony dla bezlusterkowców w formacie Z z mocowaniem Z, ale może być również używany z modelami w formacie DX, gdzie zapewnia zakres ogniskowych odpowiadający 105–300 mm.
 • Stała maksymalna przysłona f / 2.8 zapewnia stałą wydajność w całym zakresie ogniskowych, a także przynosi korzyści w pracy w trudnych warunkach oświetleniowych i przy użyciu technik selektywnego ustawiania ostrości.
 • Dzięki połączeniu sześciu elementów o bardzo niskiej dyspersji, jednego elementu fluorytowego i jednego krótkofalowego współczynnika załamania światła, aberracje chromatyczne i frędzle kolorów są skutecznie eliminowane w całym zakresie ogniskowych, co zapewnia wyraźną klarowność i dokładność kolorów.
 • Zastosowano dwa elementy asferyczne w celu zmniejszenia aberracji sferycznych i zniekształceń w celu poprawy ostrości i dokładnego renderowania.
 • Płaszcze ARNEO i Nano Crystal są stosowane w celu zapobiegania powstawaniu zjawy, odbić i odblasków w celu uzyskania lepszego kontrastu i przejrzystości podczas pracy w silnym oświetleniu i oświetleniu od tyłu. Nano Crystal Coat kontroluje padające światło z kierunku ukośnego, podczas gdy ARNEO Coat kontroluje padające światło z kierunku pionowego. Superintegrowana powłoka jest również wyróżniana na wielu elementach, aby zapewnić niezmiennie dokładne kolory.
 • Stabilizacja obrazu z redukcją drgań pomaga zredukować drgania aparatu, aby lepiej umożliwić fotografowanie z ręki przy słabym świetle.
 • System Multi-Focus zawiera dwie oddzielne jednostki AF, które są zsynchronizowane, aby zapewnić szczególnie szybkie i dokładne ustawianie ostrości w całym zakresie ogniskowych. Ten system wykorzystuje silniki krokowe, które zapewniają imponująco płynną i cichą pracę autofokusa, dobrze dostosowaną zarówno do zdjęć, jak i do aplikacji wideo. Możliwa jest również ręczna korekcja ostrości w pełnym wymiarze czasu i stosowana jest wewnętrzna konstrukcja ogniskowania, w której podczas ogniskowania poruszane są tylko wewnętrzne grupy soczewek, aby zachować całkowitą długość soczewki podczas użytkowania i promować wyższe prędkości ogniskowania.
 • Programowalny pierścień sterujący jest domyślnie ustawiony w celu dostosowania ręcznego ustawiania ostrości, ale można go również użyć do sterowania przysłoną lub kompensacją ekspozycji.
 • Zintegrowany panel informacyjny obiektywu OLED pozwala szybko potwierdzić ustawienie przysłony, odległość ogniskowania i głębię ostrości bezpośrednio na obiektywie w jasnych i ciemnych warunkach.
 • Dwa programowalne przyciski L.Fn współpracują z przyciskami Fn opartymi na kamerze, zapewniając płynne punkty do szybkiej zmiany ustawień ekspozycji i innych funkcji.
 • Specjalistyczny elektromagnetyczny mechanizm przysłony zapewnia większą stabilność kontroli ekspozycji, co jest szczególnie korzystne w przypadku pracy z szybkimi seriami zdjęć seryjnych.
 • Odporna na kurz i wilgoć tubus obiektywu wraz z przednią powłoką fluorową korzystnie wpływa na użytkowanie obiektywu w niepomyślnych warunkach.
 • Zdejmowany, obracający się kołnierz statywu obraca się na łożyskach kulkowych, aby umożliwić szybkie i płynne przełączanie z orientacji pionowej na poziomą.
Nikon
Cechy
Mocowanie obiektywu
Nikon Z
Pole krycia obiektywu
Pełna klatka
Zoom / Stałoogniskowy
Zoom
Rodzaj obiektywu
Teleobiektyw
Nastawienie ostrości
AF
Długość ogniskowa 70 do 200 mm
Maksymalna przysłona f / 2.8
Minimalna przysłona f / 22
Mocowanie obiektywu Nikon Z
Kompatybilność formatu Pełna ramka
Kąt widzenia 34 ° 20 'do 12 ° 20'
Maksymalne powiększenie 0,2x
Minimalna odległość ostrzenia 50 cm
Konstrukcja optyczna 21 elementów w 18 grupach
Ostrza przeponowe 9, zaokrąglone
Typ ostrości Autofocus
Stabilizacja obrazu tak
Kołnierz statywu Wymienny i obrotowy
Wymienny i obrotowy 77 mm (przód)
Wymiary (ø x L) 3,5 x 8,66 "/ 89 x 220 mm
Waga 2,99 funta / 1360 g