Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje

Nikon

Nikon – japoński producent sprzętu fotograficznego i optycznego. Obecne zakłady produkcyjne znajdują się w Tokio w Japonii, Tajlandii oraz na Tajwanie. Do założenia firmy przyczniło się trzech wiodących producentów optycznych, połączyło swoje siły tworząc w pełni zintegrowaną i kompleksową markę. Początkowo firma produkowała szkła optyczne, obiektywy, soczewki i mikroskopy. W 1932 roku obiektywy Nippon rozpoczęto nazywać Nikkor, która to nazwa przetrwała do dziś.

Firma Nikon od dziesięcioleci tworzy najlepsze na świecie technologie obrazowania. Dzięki temu mogą zapewnić niezawodność i jakość, jakiej powszechnie oczekuje się od zdjęć. Potrzeby rejestrowania obrazów zmieniają się wraz z duchem epoki, ale podstawy pozostają bez zmian. W firmie Nikon wszyscy są przekonani, że zdjęcia mają tworzyć wspomnienia, otwierać okna na świat i poszerzać kreatywność fotografującego. Nikon to firma gromadząca profesjonalistów oddanych sztuce tworzenia obrazów, więc zawsze będziemy wierni podstawowej wartości zdjęcia: obietnicy niezawodnej jakości. Stojąc pewnie na tym fundamencie, wciąż skutecznie reagują na potrzeby fotografów.

Dla firmy Nikon najważniejszy jest ogromny potencjał wyrażania całego bogactwa życia ludzkiego poprzez zdjęcia. Nie szczędzimy sił, by wciąż lepiej wykorzystywać ten potencjał. W firmie Nikon świadomie dążą do ciągłego zwiększania wrażliwości. Właśnie ten proces stanowi klucz do tworzenia nowej wartości zdjęć, a jednocześnie inspirowania fotografów do urzeczywistniania najgłębszych aspiracji.

92 products

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog