SIGMA Obiektyw CINE 50-100mm T2.0 CE Metric + Pendrive LEXAR 32GB WRC za 1zł

SIGMA PARTNER BEIKS Machulski

Sigma Cine 50-100mm T2.0 CE Metric Canon EF

19 900,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępność

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

OBIEKTYW FILMOWY - seria CINE

Obiektyw stworzony dla prawdziwych filmowców. Pierwszy na świecie obiektyw ze zmienną ogniskową i stałym świetle T2 posiadający najwyższą rozdzielczość filmowania 6K - 8K. Obiektyw wyposażony w nowy zoptymalizowany układ mechaniczny obejmujący wszystkie podstawowe funkcje potrzebne w nowoczesnej kinematografii.


Konstrukcja

Konstrukcja obiektywu jest perfekcyjnie uszczelniona. Nie ma mowy o dostaniu się wody czy kurzu do wnętrza obudowy. Znaczy to, że obiektyw jest gotowy do pracy w trudnych warunkach. Dodatkowo Zastosowane pierścienie do zmiany przesłony, zooma oraz ostrości zawierają przepustnice ze specjalnej żywicy która umożliwia cichą pracę. Cecha ta eliminuje wszelkie metaliczne dźwięki co pozwala użytkownikowi na robienie zdjęć czy filmowanie w miejscach gdzie wymagana jest cisza.


Doskonała jakość

Cały układ opiera się na profesjonalnej linii ART która zapewnia najwyższą jakość obrazu i zadowoli najbardziej wymagającego filmowca. Stała wartość przysłony T2.0 w połączeniu z 9-cio listkową kołową przysłoną zapewnia korzystne rozmycie nieostrych obszarów. Uzyskany w ten sposób bokeh jest pożądany zarówno w fotografii jak i wideofilmowaniu.


Fully Luminous

W tej wersji wszystkie informacje umieszczone na obudowie obiektywu ( ogniskowa, przesłona, skali odległości ) są pokryte specjalną farbą świecącą w ciemnościach.Pozwala to na pewniejszą kontrole podczas filmowania w warunkach słabego oświetlenia.


Grawerowanie laserowe

W celu zwiększenia trwałości - na każdym pierścieniu wszystkie informacje są grawerowane laserowo co zwiększa ich trwałość na dłuższą metę.


Sigma
038918
Cechy
Mocowanie obiektywu
Canon EF
Pole krycia obiektywu
APSC
Zoom / Stałoogniskowy
Zoom
Rodzaj obiektywu
Szerokokątny
Nastawienie ostrości
MF
Seria Obiektywów
Sigma ART
Ogniskowa zmienna 50- 100
Konstrukcja 21 elementy w 15 grupach
Max. wartość przesłony T 16.0
Min. wartość przesłony T 2.0
Listki przesłony 9 kołowych
Kąt widzenia S35 - 27,6 - 14,0 APS-C - 26,7 - 13,5
Średnica filtra 82 mm
Dystans minimalny 95 cm
Wymiary (długość.) mocowanie EF 175,2 mm
Waga 1,455 kg
Dostępne Mocowanie CANON PL