Sigma 50mm T1.5 FF High-Speed Prime EF

16 990,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Obiektyw filmowy

Obiektyw stworzony w odpowiedzi na wysokie wymagania. Zapewnia najwyższą rozdzielczość filmowania 6K - 8K. Kompatybilny z pełna klatką FF. Wyposażony w nowy zoptymalizowany układ mechaniczny obejmujący wszystkie funkcje potrzebne w nowoczesnej kinematografii.


Konstrukcja

Obiektyw posiada doskonałe uszczelnienia . Każdy ruchomy pierścień jest ułożony tak, aby nie dostała się do wewnątrz obudowy woda i kurz - co oznacza, że obiektyw jest gotowy do pracy w trudnych warunkach. Zastosowane pierścienie umożliwiają cichą prace dzięki czemu eliminują wszelkie metaliczne dźwięki co pozwala użytkownikowi na robienie zdjęć czy filmowanie w miejscach gdzie wymagana jest cisza.


Doskonała jakość

Zaawansowany układ soczewek w gwarantuje pełną ostrość obrazu.Każda soczewka jest pokryta warstwami antyrefleksyjnymi likwidującymi bliki i flary, dzięki czemu obiektyw zachowa odpowiedni kontrast nawet przy fotografowaniu pod słońce.


Wersja Fully Luminous

W tej wersji wszystkie informacje umieszczone na obudowie obiektywu (ogniskowa, przesłona, skali odległości) są pokryte specjalną farbą świecącą w ciemnościach. Pozwala to na pewniejszą kontrole podczas filmowania w warunkach słabego oświetlenia.


Sigma
Cechy
Mocowanie obiektywu
Canon EF
Pole krycia obiektywu
Pełna klatka
Zoom / Stałoogniskowy
Stałoogniskowy
Rodzaj obiektywu
Szerokokątny
Nastawienie ostrości
MF
Ogniskowa 50 mm
Przysłona od T1.5 do T16
Odległość ogniskowania z bliska 1.3 '(0.4 m)
Koło obrazu Pełna klatka 43,3 mm
Ostrza tęczówki 9
Średnica przedniej soczewki 95 mm
Rozmiar filtra 82 mm
Długość 4 "(102 mm)
Waga 1295 g