Blackmagic Video Assist 7'' 12G HDR

Blackmagic Video Assist 7'' 12G HDR

4 699,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Przedstawiamy Blackmagic Video Assist 7'' 12G HDR

Blackmagic Video Assist 7 ”12G HDR dodaje profesjonalne monitorowanie i nagrywanie do dowolnej kamery SDI lub HDMI we wszystkich formatach HD, Ultra HD, 2K i 4K DCI! Super jasny 7-calowy monitor HDR o rozdzielczości 2500 nitów obsługuje 3D LUT i oferuje profesjonalne lunety wraz z potężnymi narzędziami wspomagania ostrości i ekspozycji, które pomagają dokładnie ustawić ostrość, ekspozycję i zdjęcia kadru. Podwójnie wbudowane rejestratory kart SD zapisują pliki z dowolnej kamery w 10-bitowych formatach ProRes 4: 2: 2 lub DNx. Dostajesz także dwa złącza mini XLR z zasilaniem fantomowym 48 V i poziomem szumów wynoszącym –128 dBV dla wysokiej jakości, krystalicznie czystego nagrania audio. Dodatkowo możesz natychmiast rozpocząć edycję, ponieważ nie musisz konwertować plików!


Idealny do kina cyfrowego

Dzięki niesamowitej wszechstronności Blackmagic Video Assist 12G doskonale nadaje się również do nagrywania z kamer, a nawet jako odtwarzacza klipów! Ponieważ pliki są kompatybilne z nagrywarkami dyskowymi HyperDeck, możesz nawet użyć Video Assist jako nagrywarki polowej lub ultra przenośnego zakresu transmisji! Video Assist to fantastyczne rozwiązanie do transmisji, ponieważ masz zarówno wejścia HDMI, jak i 12G-SDI, a także ma wbudowane lunety i 3D LUT! Zakresy pomagają również mistrzom kontroli jakości zapewnić zgodność ze standardami transmisji przed transmisją strumieniową i emisją!


Nowoczesny design

Istnieją dwa modele Blackmagic Video Assist 12G, a każdy z nich zawiera innowacyjny interfejs użytkownika z ekranem dotykowym i elementami sterującymi na pokładzie, a także duży ekran do przeglądania nagrań. Model Blackmagic Video Assist 7 "12G zawiera również 2 gniazda multimediów, podczas gdy zarówno modele 5", jak i 7 "zawierają 12G-SDI dla wysokiej częstotliwości odświeżania Ultra HD, wejścia analogowe dla audio, nagrywanie na zewnętrzny dysk USB-C oraz panel przedni głośnik i zamontowane z boku gniazdo słuchawkowe! Dostajesz również 2 tylne gniazda baterii do montażu baterii Sony serii L, dzięki czemu masz wystarczającą moc na jaśniejsze ekrany HDR i szybszą elektronikę Ultra HD. Dodatkowo z 2 gniazdami baterii,możesz wymieniać baterie bez przerywania nagrywania! Uniwersalny zasilacz 12 V jest dołączony do studia lub do użytku w terenie.


Nagrywanie do aparatów cyfrowych

Blackmagic Video Assist 12G HDR to idealne ulepszenie dla aparatów, ponieważ jego super jasny wyświetlacz 2500nit jest większy niż małe wyświetlacze w aparatach konsumenckich, a także dodajesz profesjonalne funkcje wspomagania ostrości i formaty plików lepszej jakości. Video Assist to także świetne rozwiązanie dla profesjonalnych kamer, ponieważ można go użyć do uaktualnienia starszych kamer nadawczych do nowoczesnych formatów plików używanych w najnowszym oprogramowaniu do edycji. Niezależnie od używanego oprogramowania do edycji, Video Assist pozwala na ich obsługę, ponieważ możesz nagrywać w Apple ProRes, Avid DNx i Blackmagic RAW. Zarówno wejście HDMI, jak i 12G-SDI, możesz podłączyć go do dowolnej kamery konsumenckiej, kamery nadawczej, a nawet kamer DSLR. Następnie w obsługiwanych aparatach możesz nawet uaktualnić do pracy w stylu RAW za pomocą Blackmagic RAW!


Duży monitor HDR z łatwymi w obsłudze elementami sterującymi

Innowacyjny interfejs użytkownika z ekranem dotykowym LCD zapewnia niesamowitą kontrolę. Na ekranie znajdują się dedykowane przyciski do odtwarzania, zatrzymywania i nagrywania, a także mini oś czasu do przewijania nagrań. Możesz nawet przesuwać obraz, aby pobiegać! Na wyświetlaczu LCD znajduje się kod czasowy, standard wideo, status multimediów oraz mierniki audio. Zakresy można włączyć za pomocą ekranu dotykowego, a także asystenta ustawiania ostrości i ekspozycji. Istnieje również szeroki zakres ustawień sterowanych z dużego wyświetlacza LCD. Dodatkowo możesz ładować i zapisywać 3D LUT!


Nagrywarki z dwoma nośnikami do nieprzerwanego nagrywania

Video Assist wykorzystuje powszechnie dostępne nośniki kart SD, dzięki czemu można nagrywać na łatwe do uzyskania karty pamięci flash. Pliki są wystarczająco małe, aby umożliwić długie nagrywanie na standardowych kartach SD lub szybszych kartach UHS-II. Większy model Video Assist 12G 7 "zawiera nawet 2 gniazda kart SD, dzięki czemu można wymieniać dowolne pełne karty nawet podczas nagrywania, co pozwala na nagrywanie o nieskończonej długości. Standardowe karty SD lub szybsze karty UHS-II są idealne do transmisji, ponieważ są małe, wysoka prędkość i niedrogie.


Zapis bezpośredni na zewnętrzne dyski USB-C

Jeśli wymagane jest nagrywanie na inne typy nośników, wówczas port rozszerzeń USB ‑ C umożliwia podłączenie zewnętrznego dysku flash do nagrywania. Dyski flash USB-C mają ogromną pojemność, ponieważ nie podlegają ograniczeniom rozmiaru. Ponadto możliwe jest nagrywanie na ten sam dysk, którego używasz lub edytujesz, więc nie musisz tracić czasu na kopiowanie plików przed rozpoczęciem postprodukcji. Dyski flash są tak szybkie, że mogą nagrywać formaty o dużej szybkości przesyłu danych, które są zbyt duże dla niektórych tańszych kart multimedialnych, takich jak Ultra HD z wysoką liczbą klatek na sekundę. Wyobraź sobie dodanie Blackmagic MultiDock 10G dla łatwej kompatybilności SSD z innymi nagrywarkami, takimi jak modele Hypermeck Blackmagic. Dostajesz nawet menu ekranowe do zarządzania dyskami zewnętrznymi za pomocą ekranu dotykowego!


Wbudowane zakresy zapewniają zgodność ze standardami

Video Assist oferuje pełne wewnętrzne monitorowanie przebiegu, dzięki czemu możesz zapewnić zgodność ze standardami transmisji, a także świetnie działa jako przenośne rozwiązanie do monitorowania przebiegu! Wyświetlacz kształtu fali zapewnia tradycyjny widok poziomu luminancji (jasności) sygnału wejściowego lub odtwarzanego. Wyświetlacz wektoskopu pozwala zobaczyć intensywność kolorów na poziomach odniesienia 100% SDI. Otrzymasz również wyświetlacz parady RGB, który jest idealny do korekcji kolorów i sprawdzania nielegalnych poziomów. Histogram pokazuje rozkład białych i czarnych szczegółów na obrazach oraz przycinanie świateł i cieni. Wbudowane zakresy mogą być nakładane na wideo na żywo lub jako mały obraz w widoku w prawym górnym rogu lunety!


Najnowsze Multi Rate 12G-SDI dla SD, HD i Ultra HD

Otrzymujesz pełne wsparcie najpopularniejszych standardów wideo. Połączenia SDI i HDMI są wieloprocesorowe, więc obsługuj SD, HD i Ultra HD. Formaty SD obejmują NTSC i PAL. Standardy HD 720p obejmują 720p50 i 59,94p. Formaty z przeplotem HD 1080i obejmują 1080i50 i 59,94. Formaty HD 1080p obejmują 1080p23.98, 24, 25, 29,97, 30, 50, 59,94 i 60p. Możesz nawet robić formaty 1080 PsF. Ultra HD jest obsługiwany do 2160p59.94. Możesz nawet nagrywać 2K i 4K DCI do 25p do pracy z filmami cyfrowymi!


Przyjazne formaty plików !

Video Assist nagrywa przy użyciu standardowych otwartych formatów plików, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na transkodowanie multimediów. Pliki są kompatybilne ze wszystkimi programami postprodukcyjnymi, dzięki czemu możesz pracować z wybranym oprogramowaniem, w tym z DaVinci Resolve Studio. Nagrywanie działa w standardowych 10-bitowych plikach Apple ProRes we wszystkich formatach i ze wszystkich kamer HDMI lub SDI lub 12-bitowych Blackmagic RAW po podłączeniu do obsługiwanych kamer. Blackmagic RAW jest najszybciej rozwijającym się formatem RAW, a programiści mogą pobrać bezpłatny pakiet Blackmagic RAW SDK i korzystać z niego, aby dodać obsługę swoich aplikacji. Co najważniejsze, pliki multimedialne działają we wszystkich systemach operacyjnych!


Jakość RAW

Blackmagic RAW to rewolucyjny nowy format przeznaczony do przechwytywania i zachowania jakości danych z czujników z kamer. Video Assist obsługuje nagrywanie Blackmagic RAW z popularnych aparatów, takich jak Panasonic EVA1 i Canon C300 MK II. Eliminuje to problemy z popularnymi formatami kamer, takimi jak H.264, które są wysoce skompresowane, co powoduje szum i artefakty przetwarzania. Blackmagic RAW eliminuje ten problem i zapewnia oszałamiające obrazy z niesamowitymi szczegółami i kolorami w całym szeregu produkcyjnym - od aparatu po edycję, kolor i mastering. Zapisuje również ustawienia aparatu jako metadane, dzięki czemu można ustawić ISO, balans bieli i ekspozycję, a następnie zastąpić je później podczas edycji, wszystko bez utraty jakości! Tylko Blackmagic RAW zapewnia najwyższą jakość, najmniejsze pliki i najszybszą wydajność!


Professional Multi Kanał SDI i dźwięk analogowy

Blackmagic Video Assist 12G zawiera profesjonalny sprzęt audio do nowoczesnych kamer lub innych zewnętrznych urządzeń audio. Podczas pracy w formatach SDI możesz nagrywać 2, 4, 8 lub 16 kanałów audio w czasie rzeczywistym. Do podłączania mikrofonów model Video Assist 7 "ma dwa analogowe wejścia audio XLR z zasilaniem fantomowym, które obsługują częstotliwość próbkowania dźwięku wysokiej rozdzielczości 192 kHz przy nieskompresowanym 16 i 24 bitach na próbkę. Można monitorować za pomocą mierników audio wyświetlanych na ekranie z wybieranym przez użytkownika VU lub balistyka PPM. Blackmagic Video Assist 12G wykorzystuje najnowszą technologię, w tym audio, z analogowymi połączeniami audio zaprojektowanymi w celu zapewnienia niskiego poziomu szumów i zniekształceń specyfikacji kina cyfrowego i transmisji.


Najpopularniejsze oprogramowanie wideo

Pliki z Blackmagic Video Assist 12G są wspólne i są kompatybilne ze wszystkimi systemami operacyjnymi lub w większości programów wideo. Nośniki można sformatować za pomocą ExFAT lub HFS +, dzięki czemu można łatwo uzyskać dostęp do multimediów na komputerach i uzyskać dostęp do plików takich jak zwykłe dyski. DaVinci Resolve jest idealny do użycia z Video Assist, ponieważ oferuje edycję, korekcję kolorów, postprodukcję audio i efekty wizualne w jednym programie. Dodatkowo możesz bezpłatnie pobrać DaVinci Resolve na komputery Mac, Windows i Linux! Możesz także używać nagranych plików w innym popularnym oprogramowaniu, takim jak Premiere Pro i Final Cut Pro X. Dzięki Video Assist Twoje media są wspólne, więc Twoje pliki pozostaną czytelne w przyszłości.


Specyfikacja

Wejścia / Wyjścia:

 • Wejścia wideo SDI 1
 • Wyjścia wideo SDI 1
 • Stawki SDI 270 Mb, 1,5 G, 3G, 6 G, 12 G.
 • Wejścia wideo HDMI 2.0a 1
 • Wyjścia wideo HDMI 2.0a 1
 • Analogowe wejścia audio 2 x zbalansowane mini XLR z zasilaniem fantomowym
 • Analogowe wyjścia audio 1 x gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.
 • Wbudowany głośnik Mononukleoza
 • Wymiary ekranu 7 cali 1920 x 1200.
 • Jasność ekranu 2500 nitów
 • Kolor ekranu Szeroka gama kolorów P3
 • Wejścia audio SDI 16 kanałów osadzonych przez 12G-SDI
 • Wyjścia audio SDI 16 kanałów osadzonych przez 12G-SDI
 • Wejścia audio HDMI 8 kanałów osadzonych przez HDMI 2.0a
 • Wyjścia audio HDMI 8 kanałów osadzonych przez HDMI 2.0a
 • Pilot 1 x 2,5 mm LANC do uruchamiania i zatrzymywania nagrywania.
 • Interfejs SD Podwójne gniazda SD UHS-II
 • Typ składowania Wyjmowane karty SD SDXC UHS-II, SDXC UHS-I i SDHC UHS-I. Obsługuje karty SD DS, HS, SDR12, SDR25, DDR50, SDR50 i SDR104.
 • Interfejs komputerowy 1 x USB Type-C 3.1 Gen 1 do nagrywania na dysku zewnętrznym, wstępnej konfiguracji, aktualizacji oprogramowania i kontroli oprogramowania Video Assist Utility.

Standardy wideo SDI:

 • Standardy wideo SD 525i59.94 NTSC, 625i50 PAL
 • Standardy wideo HD 720p50, 720p59.94, 720p60 1080p23.98, 1080p24, 1080p25, 1080p29.97, 1080p30, 1080p50, 1080p59.94, 1080p60 1080PsF23.98, 1080PsF24, 1080PsF25, 1080PsF29.97, 1080PsF30 1080i50, 1080i59.94, 1080i60
 • Standardy wideo 2K 2Kp23.98 DCI, 2Kp24 DCI, 2Kp25 DCI 2KPsF23.98 DCI, 2KPsF24 DCI, 2KPsF25 DCI
 • Standardy wideo Ultra HD 2160p23.98, 2160p24, 2160p25, 2160p29.97, 2160p30, 2160p50, 2160p59.94, 2160p60
 • Standardy wideo 4K 4Kp23.98 DCI, 4Kp24 DCI, 4Kp25 DCI
 • Zgodność z SDI SMPTE 259M, SMPTE 292M, SMPTE 296M, SMPTE 425M, SMPTE 2084
 • Obsługa metadanych SDI HD RP188
 • Próbkowanie audio Standardowa częstotliwość próbkowania telewizji 48 kHz i 24 bity.
 • Próbkowanie wideo 4: 2: 2 YUV
 • Precyzja kolorów 10-bit
 • Przestrzeń kolorów REC 601, REC 709, REC 2020
 • Obsługa HDR HDR10, Hybrid Log Gamma
 • Obsługa wielu stawek Przełączniki SDI i HDMI pomiędzy 270 Mb / s, 1,5 Gb / s, 3 Gb / s, 6 Gb / s i 12 Gb / s
 • SDI RAW Blackmagic RAW

Standardy wideo HDMI:

 • Standardy wideo SD 525i59.94 NTSC, 625i50 PAL
 • Standardy wideo HD 720p50, 720p59.94, 720p60 1080p23.98, 1080p24, 1080p25, 1080p29.97, 1080p30, 1080p50, 1080p59.94, 1080p60 1080i50, 1080i59.94, 1080i60
 • Standardy wideo Ultra HD 2160p23.98, 2160p24, 2160p25, 2160p29.97, 2160p30, 2160p50, 2160p59.94, 2160p60
 • Standardy wideo 4K 4Kp23.98 DCI, 4Kp24 DCI, 4Kp25 DCI
 • Precyzja kolorów HDMI 10-bit
 • Obsługa HDR HDR10, Hybrid Log Gamma
 • Ochrona przed kopiowaniem Wejścia HDMI nie można przechwycić ze źródeł HDMI chronionych przed kopiowaniem. Zawsze potwierdzaj prawa autorskie przed przechwyceniem lub dystrybucją treści.

Obsługiwane kodeki:

 • Blackmagic RAW Constant Bitrate 3: 1 , Blackmagic RAW Constant Bitrate 5: 1, Blackmagic RAW Constant Bitrate 8: 1, Blackmagic RAW Constant Bitrate 12: 1, Blackmagic RAW Constant Quality Q0, Blackmagic RAW Constant Quality Q5, Apple ProRes 422 HQ , Apple ProRes 422 , Apple ProRes 422 LT , Apple ProRes 422 Proxy , DNxHR HQX , DNxHR SQ , DNxHR LB, DNxHR HQX MXF , DNxHR SQ MXF , DNxHR LB MXF

Kontrola:

 • Kontrola rejestratora
 • Zintegrowany pojemnościowy ekran dotykowy LCD z ekranowymi elementami sterującymi do ustawień i menu nawigacyjnych.
 • Kontrola zewnętrzna Start / stop LANC, SDI i HDMI oraz uruchomienie kodu czasowego.

Blackmagic RAW:

 • Obsługiwane aparaty Panasonic AU-EVA1, Canon EOS C300 Mark II

Oprogramowanie

 • Dołączone oprogramowanie System operacyjny Blackmagic Video Assist

Wymagania dotyczące zasilania:

 • Zasilacz 1 x zewnętrzny zasilacz 12V. Kompatybilny z akumulatorami Sony NP-F. (nie zawiera baterii)

Co jest zawarte:

 • Blackmagic Video Assist 7 ”12G HDR Uniwersalny zasilacz ze złączem blokującym i adapterami międzynarodowymi

Gwarancja:

 • 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta.
041221