KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
Slider Offer Banner

manufacturer_21.jpg?time=1587651506

Blackmagic szybko stał się jednym z wiodących światowych innowatorów i producentów kreatywnych technologii wideo. A to dlatego, że nasza filozofia jest odświeżająca i prosta - aby pomóc rozkwitnąć prawdziwej kreatywności.

Założyciele Blackmagic Design mają długą historię edycji postprodukcyjnej i inżynierii. Dzięki bogatemu doświadczeniu w wysokiej klasy telecine, filmie i poczcie, wykorzystując prawdziwą pasję do perfekcji, Blackmagic postanowił zmienić branżę na zawsze.

Firma zajmująca się jakością i stabilnością oraz skupiająca się tam, gdzie jest najbardziej potrzebna; Blackmagic stworzył jedne z najczęściej omawianych produktów w branży. Znany na całym świecie ze swoich bezkonkurencyjnych kodeków, Blackmagic przewidział naprawdę niedrogie, wysokiej jakości stacje robocze do edycji oparte na oprogramowaniu i sprzęcie Blackmagic.

W listopadzie 2002 r. Firma Blackmagic wprowadziła kartę przechwytującą DeckLink i dzięki temu samodzielna praca w prawdziwym 10-bitowym nieskompresowanym wideo w systemie Macintosh OS X ™ stała się przystępną rzeczywistością. Karta DeckLink stała się wiodącym na rynku produktem dzięki filozofii Blackmagic Design polegającej na dostarczaniu „wszystkiego, czego potrzeba, aby dać twórczym redaktorom i projektantom narzędzia najwyższej jakości”.

Nowe kamery Blackmagic, które pozwalają rejestrować obraz w rozdzielczości 4608 x 2592 pikseli przy 60kl/s, wyposażone we wbudowane filtry optyczne ND, w dotykowe elementy sterujące, adaptery do obiektywów i wiele innych elementów technicznych, które gwarantują wygodę obsługi kamer i możliwość nagrania nimi w pełni profesjonalnych materiałów wideo.

Blackmagic Design dąży do tego, aby najwyższa jakość wideo była dostępna dla każdego, dzięki czemu postprodukcja i przemysł telewizyjny mogą stać się naprawdę kreatywnym przemysłem”.

Aktywne filtry