Sony VCT-SP2BP - Wielofunkcyjna podpórka naramienna do kamer wideo

Sony VCT-SP2BP - Wielofunkcyjna podpórka naramienna do kamer wideo

2 870,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


Kompaktowa i lekka podpórka naramienna pasuje do ręcznych półnaramiennych kamer wideo z rodzin DVCAM, HDV i XDCAM EX. Ma trzy punkty podparcia — na uchwycie, ramieniu i piersiach, umożliwiając długotrwałe filmowanie „z ręki” bez zmęczenia.

Podpórka VCT-SP2BP ma również unikatową składaną konstrukcję, która pozwala zamontować statyw zaledwie w kilka sekund. W połączeniu z (dołączonymi w zestawie) szybkozłącznymi adapterami oraz adapterem statywu VCT-U14 zapewnia doskonałą elastyczność twórczą i operacyjną w trakcie filmowania.

Podpórka naramienna VCT-SP2BP jest w pełni regulowana. Długość oparć naramiennego i piersiowego można dopasowywać do budowy ciała oraz stylu filmowania. Podpórka jest także przesunięta, umożliwiając korzystanie z wizjera elektronicznego albo LCD zależnie od konkretnych potrzeb.

Z tyłu podpórki przy użyciu standardowej śruby statywu można instalować akcesoria, takie jak rejestrator na karty pamięci HVR-MRC1K lub adapter akumulatora do lampy LED HVL-LBPA. W projektowaniu podpórki VCT-SP2BP kierowano się głównie kryterium elastyczności. Ma ona zaspokoić różne potrzeby operacyjne, a równocześnie wspomagać kreatywność w każdym ujęciu.
DVTEC
030660