Zestaw Befree GT, MKBFRTA4GT-BH

Zestaw Befree GT, MKBFRTA4GT-BH

  • Profesjonalny statyw podróżny
  • Idealny pod lustrzanki i topowe bezlusterkowce
  • Szybsze rozkładanie i składanie nóg dzięki M-lock
  • Głowica kulowa z niezależną kontrolą ruchów
  • Unikalny design, 100% Made in Italy
915,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępność

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Aluminiowy statyw Manfrotto Befree GT z głowicą kulową w zestawie to idealne rozwiązanie dla profesjonalnych fotografów, którzy chcą osiągnąć maksymalną wydajność podczas podróży.

Befree GT to najbardziej zaawansowany model z serii statywów podróżnych Manfrotto. To doskonałe połączenie mobilności – tylko 43cm po złożeniu, i wyjątkowej stabilności - udźwig do 10 kg.

Ergonomiczny kształt sprawia, że Manfrotto Befree GT jest łatwy i szybki w obsłudze, co pozwala nawet najbardziej wymagającym użytkownikom skupić się tylko na fotografowaniu.

Befree GT wyposażony jest w nowe jarzmo, opracowane w celu zapewnienia optymalnej stabilności na wszystkich typach terenu, w tym najbardziej nierównych, zawsze trzymając aparat stabilnie i w gotowości do fotografowania ostrych zdjęć.

W tym modelu zastosowano nowy system blokowania M-lock - nową blokadę skrętnych zacisków opracowaną przez Manfrotto - aby w pełni zaspokoić oczekiwania osób szukających szybkiego, łatwego w użyciu i zwartego rozwiązania. M-Lock nie posiada odstających części, dzięki czemu Befree GT może wsuwać się swobodnie do i z torby.

Jego ergonomiczny selektor kątów rozstawu nóg nadaje się do użytku zarówno przez prawo jak i leworęcznych fotografów, umożliwiając intuicyjną zmianę perspektywy i znalezienie odpowiedniej wysokości statywu bez zbędnego rozpraszania swojej uwagi od fotografowania. Befree GT może być łatwo ustawiony na trzy niezależne pozycje kątów rozstawu nóg, co gwarantuje pełną wszechstronność podczas wszystkich twórczych pomysłów, które mogą pojawić się na świeżym powietrzu.

Jarzmo statywu wyposażono w gniazdo akcesoriów Easy Link, podobnie jak w profesjonalnych seriach 190 i 055 firmy Manfrotto. Ta funkcja pozwala fotografom zwiększać ich kreatywność poprzez dodanie akcesoriów, które sprawiają, że obrazy są wyjątkowe i niezapomniane. Jeśli chcesz dodać światła lub blendy, możesz teraz uchwycić niesamowite zdjęcia na świeżym powietrzu, które wcześniej były osiągalne tylko przy użyciu ciężkich statywów.

Statyw jest wyposażony w aluminiową głowicę kulową 496 firmy Manfrotto. Małą, ale mocną i intuicyjną głowicę, która umożliwia szybki i precyzyjny ruch aparatu. MH496-BH posiada trzy niezależne elementy sterujące: główne pokrętło do blokowania kuli ze zintegrowanym pokrętłem regulacji oporu, które dostosowuje ją tak, aby ciężar urządzenia zawsze był idealnie wyważony oraz niezależne pokrętło blokady ruchu panoramicznego, co umożliwia łatwiejsze tworzenie zdjęć krajobrazowych.

Głowica 496 posiada unikalną, aluminiową płytkę, która jest w pełni kompatybilna z najpopularniejszymi systemami mocowań: Manfrotto RC2 i Arca-swiss. Dzięki niej, aparat można mocować niemal na wszystkich głowicach Manfrotto i innych, wyposażonych w mocowania typu Arca - szybko, bez wysiłku i bez konieczności montażu czy demontażu dodatkowych elementów.

Befree GT to najlepszy profesjonalny statyw podróżny dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć maksymalną wydajność podczas podróży. Ten lekki statyw podróżny to optymalna kombinacja przenośności, solidności, łatwej konfiguracji i obsługi.

Statyw Befree GT dostępny jest także w wersji z włókna węglowego.

Waga

1850 g

Kolekcja/Seria

Befree Advanced

Materiał

Aluminium

Udźwig

10 kg

Wysokość minimalna

43 cm

Wysokość maksymalna

164 cm

Wysokość maksymalna z opuszczoną kolumną

140 cm

Długość po złożeniu

43 cm

Rodzaj głowicy

Głowica kulowa

Średnice nóg

15.5, 19, 22.5, 26 mm

Ilość sekcji

4

Średnica podstawy

40 mm

Kąty rozwarcia nóg

22°, 54°, 89°

Mocowanie górne

3/8″ gwint męski

Średnica kuli

40 mm

Blokada kuli

Tak

Torba w zestawie

Yes

Kolumna

Kolor

Czarny / srebrny

Easy Link

Tak

Regulacja oporu

Tak

Niezależna blokada panoramy

Yes

Rodzaj nóg

Pojedyncze

Zaciski

Zakręcane pierścieniem

Maskymalna temperatura pracy

70 C

Minimalna temperatura pracy

-30 C

Regulacja oporu w panoramie

Obrót w panoramie

360

Rodzaj płytki

200PL PRO

Szybkozłączka

Tak

Regulacja oporu w pochyle

Średnica platformy

40 mm

Manfrotto