Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje

Manfrotto

Manfrotto to włoska marka podpór do aparatów i oświetlenia , w tym statywów , monopodów i innych akcesoriów, produkowana przez Lino Manfrotto + Co. Spa z siedzibą w Cassola we Włoszech. W 2010 r. Manfrotto założył Manfrotto School of Xcellence, zasoby edukacyjne wspierające i pomagające wszystkim zbliżyć się do fotografii i filmowania.

Manfrotto projektuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę sprzętu fotograficznego i oświetleniowego dla profesjonalnych rynków fotograficznych, filmowych, teatralnych, rozrywkowych i wideo. Linia produktów obejmuje szeroki zakres statywów i głowic zarówno do fotografi jak i na potrzeby video, statywów oświetleniowych i licznych akcesoriów.

Produkty Manfrotto sprzedawane są przez własne spółki dystrybucyjne Manfrotto Distribution zlokalizowane w Chinach, Francji, Niemczech, Hongkongu, Włoszech, Japonii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Holandii, a także przez niezależnych dystrybutorów w ponad 65 krajach na całym świecie! Bezkonkurencyjna siła międzynarodowej sieci dystrybucji oraz wysiłki całego zespołu spółki i dystrybutorów stanowią kluczowy element sukcesu linii. Spółki dystrybucyjne grupy zapewniają bezpośredni dostęp do rynku, trendów i wymagań, co ma zasadnicze znaczenie w utrzymaniu czołowej pozycji spółki w zakresie rozwoju i innowacji.

Manfrotto nieustannie inwestuje w najnowsze technologie i stale ocenia asortyment produktów, potrzeby produkcyjne i trendy konsumenckie. Niniejsza polityka zapewnia najwyższe standardy jakości na wszystkich etapach i wyznacza standardy, które poźniej przestrzegają inni.

232 products

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog
Manfrotto Avenger statyw studyjny ROLLER 12 Folding Base (A5012)Manfrotto Avenger statyw studyjny ROLLER 12 Folding Base (A5012)
   1 349,00 złCena
   Manfrotto Avenger statyw studyjny ROLLER 12 Folding Base (A5012)Manfrotto Avenger statyw studyjny ROLLER 12 Folding Base (A5012)
     1 349,00 złCena