Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Panasonic LUMIX DC-S1RM (DC-S1RME-K)
   Panasonic LUMIX DC-S1RM (DC-S1RME-K)
   Panasonic LUMIX DC-S1RM (DC-S1RME-K)
   Panasonic LUMIX DC-S1RM (DC-S1RME-K)
   Panasonic LUMIX DC-S1RM (DC-S1RME-K)
   Panasonic LUMIX DC-S1RM (DC-S1RME-K)
   Panasonic LUMIX DC-S1RM (DC-S1RME-K)

   Panasonic LUMIX DC-S1RM (DC-S1RME-K)

   20 999,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   FOT000175


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    top.png scroll.png

    01.png

    Bezlusterkowiec Lumix S1R to nowoczesny aparat dedykowany wymagającym fotografom. Świetnie nadaje się do fotografii studyjnej, ślubnej, komercyjnej, modowej, plenerowej, artystycznej i portretów. To unikalny zestaw cech, takich jak 5-osiowa stabilizacja obrazu, wygodny w obsłudze ekran LCD, ogromne możliwości w zakresie nagrywania filmów w 4K. W aparacie znajduje się pełnoklatkowa matryca CMOS o ogromnej rozdzielczości 47,3 Mpix. Bezlusterkowiec jest odporny na mróz do -10°C, kurz i zachlapania. Te cechy czynią aparat S1R najlepszym wyborem w swojej klasie.

    Aparat z pełnoklatkową matrycą wysokiej rozdzielczości

    Pełnoklatkowy aparat Lumix S1R został zaprojektowany by robić piękne zdjęcia. Wykorzystana w aparacie wyjątkowej jakości matryca CMOS o rozdzielczości aż 47,3 Mpix wraz z procesorem Venus Engine 10 pozwalają uzyskać obrazy o ogromnej palecie kolorów, nasycone najdrobniejszymi szczegółami. Technologie Multipixel Luminance Generation oraz Intelligent Detail Processing dokładnie dobierają właściwą jasność i kontrast. Zastosowanie asferycznej mikrosoczewki zapewnia docieranie większej ilości światła do fotodiody, co w połączeniu z wysoką rozdzielczością skutkuje doskonałym współczynnikiem skupienia światła. Daje to wysoce efektywną proporcję sygnału do szumu i maksymalną czułość ISO 25600. Bezlusterkowiec umożliwia zapis wideo w profesjonalnej jakości 4:2:0 8 bit w 4K 60p/50p

    02.png
    03.png

    System podwójnej stabilizacji aparatu i obiektywu

    Rób ostre zdjęcia niezależnie od okoliczności. Fotografowanie w ruchu z aparatem Lumix jest banalne jak nigdy dotąd. Świetne, nieruchome ujęcia powstają za sprawą 5-osiowej stabilizacji obrazu, także w trybie Tele, niezależnie od używanego obiektywu. Ponadto ta stabilizacja pozwala dodatkowo na zastosowanie aż 6x dłuższej ekspozycji. Jeśli zamontujesz obiektyw ze stabilizacją, technologia Dual I.S. 2 zagwarantuje jeszcze bardziej skuteczną eliminację poruszeń dzięki współpracy stabilizacji aparatu i obiektywu. Gdy zamontujesz obiektyw bez funkcji stabilizacji, możesz zaufać tej w aparacie.

    Wyjątkowy wizjer
    Real View Finder

    Wizjer Real View Finder z wybitną dokładnością (ponad 5,7 mln punktów i odświeżanie o częstotliwości 60 Hz lub 120 Hz) reprodukuje rzeczywistość, na którą kierujesz obiektyw z powiększeniem 0,78x. Dzięki niemu możesz kontrolować każdy szczegół kadru i nagrywać jeszcze lepsze filmy.

    04.png
    05.png

    Nagrywanie filmów wysokiej rozdzielczości

    Z aparatem DC-S1R możesz nagrywać wideo w fenomenalnej jakości 4K (3840px x 2160px MP4) w 60 klatkach/s. Ta rozdzielczość umożliwi uchwycenie na nagraniu wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółów. Aparat nagrywa rowniez w FullHD. Naturalność nagrań wspiera też błyskawiczne reagowanie autofocusa (0,08 s), szybka (480 klatek/s) komunikacja matrycy z obiektywem oraz technologia DFD. Autofocus precyzyjnie dobiera ostrość również przy niskim oświetleniu, aż do -6 EV.

    Najlepszy bezlusterkowiec do pracy w terenie

    Body Lumix zostało zamknięte w solidnej, odpornej na zachlapania obudowie. Możesz być pewny bezbłędnej pracy urządzenia w temperaturze nawet od -10°C do 40°C. Konstrukcja, dzięki dokładnemu spasowaniu elementów, włącznie z przyciskami uniemożliwia również dostawaniu się kurzu do środka.

    06.png
    07.png

    Dwa sloty na karty pamięci

    Możliwość stosowania dwóch kart pamięci naraz pozwala na rejestrowanie tego samego materiału na dwóch kartach jednocześnie i natychmiastowe tworzenie kopii zapasowej. Jeśli chcesz, po zapełnieniu jednej karty aparat zacznie zapisywać kolejne pliki na drugiej. Możesz też wybrać pojedynczą kartę na której zapisujesz filmy lub zdjęcia. Slot 1 współpracuje z kartami XQD, a slot 2 z kartami SD/SDHC/SDXC, ponadto jest zgodny z UHS-I i UHS-II.

    Panasonic
    FOT000175

    Arkusz danych

    Rozmiar matrycy:
    Full Frame
    Rozdzielczość obrazu:
    47 megapixeli
    Rozdzielczość video:
    4K

    Szczegółowe odniesienia

    Może ci się spodobać również

    Bezlusterkowy aparat cyfrowy Panasonic DSLM LUMIX DC-S1R+24-105/4 (S1RM)

    Panasonic LUMIX DC-S1RM (DC-S1RME-K)

    20 999,00 zł
    Brutto