Filtr VND 6-9 Stopni PGYTECH - DJI Mavic Air 2

Filtr VND 6-9 Stopni PGYTECH - DJI Mavic Air 2

119,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


Filtr VND 6-9 PGYTECH do DJI Mavic Air 2

Ogranicz światło wpadające do obiektywu, aby zagwarantować odpowiednią ekspozycję chwili, którą chcesz uwiecznić. Filtr VND 6-9 sprawdza się dobrze w bardzo jasnych warunkach, redukując obszary prześwietlenia i równoważąc oświetlenie ogólne. Idealny przy dłuższych ekspozycjach i zwiększonym ruchu..


Idealny do zdjęć w ruchu

Zamiast tracić czas na wymianę filtrów, gdy zmienia się światło, stosuj Filtr VND 6-9, dzięki któremu możesz dostosować go za pomocą skrętu. Filtr PGYTECH został starannie zaprojektowany tak, aby nie wpływać na równowagę drona.


Obraz w wysokiej rozdzielczości

Filtr wykorzystuje szkło SCHOTT jako materiał bazowy, który był wielokrotnie szlifowany i polerowany w celu uzyskania niskiego współczynnika załamania światła, umożliwiającego profesjonalistom wykonywanie dokładnych kolorów zdjęć..


PGYTECH

Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.

DJI

Zobacz także