Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje

DJI

DJI jest chińska firma technologiczna z siedzibą w Shenzhen. DJI jest wiodącym na świecie producentem bezzałogowych statków powietrznych (powszechnie znany jako „drony”) do fotografii lotniczej i wideografii . Projektuje i produkuje również Gimbals kamery, kamery akcji , stabilizatorów kamer, platformy lotu i systemów napędowych i systemów sterowania lotem.

DJI jest dominującym liderem rynku w cywilnym przemyśle dronów, stanowiącym ponad 70 procent światowego rynku dronów. Jego technologia dronów kamery jest szeroko stosowana w przemyśle muzycznym , telewizyjnym i filmowym. Produkty firmy były również wykorzystywane przez siły zbrojne i policyjne, a także grupy terrorystyczne, przy czym firma podjęła kroki w celu ograniczenia dostępu do tych ostatnich. Instytucje rządowe USA wydały oświadczenia zniechęcające do wewnętrznego korzystania z produktów DJI, ale od 2020 r. Różne agencje na poziomie lokalnym i federalnym nadal używają produktów DJI.

DJI to innowacyjna firma, której wpływ dociera na całym świecie, DJI specjalizuje się w systemach fotografii lotniczej i stabilizatorach ręcznych. DJI tworzy produkty i technologie, które pozwalają twórcom i profesjonalistom realizować swoje pomysły, niezależnie od tego, czy są początkującymi, czy zaawansowanymi entuzjastami wideo. Szczegółowe zdjęcia lotnicze i pięknie unikatowe ujęcia są wynikiem niestrudzonego zaangażowania w badania i rozwój oraz kultury kreatywności i ciekawości. Drony DJI i systemy stabilizacji kamer znajdują się w czołówce profesjonalnych rozwiązań obrazowania, łączących najnowocześniejszą technologię i wszechstronne projekty. Wielu twórcy z całego świata i profesjonalistów z różnych środowisk - ufają DJI w tworzeniu produktów, które pozwolą im wcielić swoje pomysły w życie.

127 products

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog