Panasonic 360B10GJ base station

karta1.jpg

Panasonic 360B10GJ base station

46 500,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępność

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Kamera dookólna z trybem obrazu na żywo
AW-360C10 | AW-360B10

Nieskompresowany sygnał wyjściowy wideo 4K o zakresie 360 stopni
(format równoodległościowy 2:1)

Główne zalety:

  • Zakres 360 stopni, 4 zsynchronizowane kamery, współczynnik obrazu 2:1
  • Nieskompresowany sygnał wyjściowy wideo 4K (HDMI) o zakresie 360 stopni
  • Wysoce precyzyjna funkcja aktywnego łączenia obrazu w czasie rzeczywistym
  • Optymalne rozwiązanie dla transmisji na żywo, w których potrzebne jest niewielkie opóźnienie
  • Automatyka balansu bieli i ekspozycji

Kamera dookólna z trybem obrazu na żywo generuje sygnał wideo w formacie równoodległościowym 2:1, łącząc dane z czterech kamer. 360-stopniowy zakres obrazu zapewnia wrażenie przebywania w różnych lokalizacjach, na przykład na stadionie sportowym, w sali koncertowej czy na innych wydarzeniach masowych.

Wysoka jakość obrazu w formacie 4K (3840×1920) gwarantuje wciągające doznania. Naturalny obraz jest dopasowywany do warunków otoczenia dzięki automatyce kontroli ekspozycji oraz balansu bieli sygnału z czterech kamer. Jest to możliwe bez użycia komputera, co zwiększa ergonomię urządzenia. Co więcej, można cieszyć się jednolitym obrazem wideo, generowanym z użyciem precyzyjnej funkcji aktywnego łączenia w czasie rzeczywistym, która dynamicznie zmienia pozycję łączenia obrazu, wykrywając automatycznie pozycję obiektu.

Transmisja wideo w czasie rzeczywistym jest możliwa, ponieważ obraz w wysokiej rozdzielczości 4K/30p jest generowany z niskim opóźnieniem. Łatwy montaż i demontaż w miejscu zastosowania jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania. System ten umożliwia nie tylko zdalne monitorowanie i zmienianie konfiguracji za pośrednictwem komputera podłączonego do sieci, ale również pozwala na obsługę z wykorzystaniem urządzenia iPad w środowisku Wi-Fi. Kamera dookólna z trybem obrazu na żywo jest przeznaczona do użytku profesjonalnego. Zapewnia wysoką niezawodność i oferuje funkcje zaspokajające nawet najdrobniejsze potrzeby, takie jak zapobieganie niespodziewanemu odłączeniu przewodu.


Funkcja aktywnego łączenia obrazu w czasie rzeczywistym

Jednolity obraz wideo jest generowany dzięki funkcji automatycznego wykrywania obiektu na łączeniu i dynamicznej zmianie pozycji łączenia.

panasonic

Funkcja skoordynowanej regulacji ekspozycji i balansu bieli

Naturalny obraz jest generowany dzięki funkcji automatycznej kontroli ekspozycji i balansu bieli, która dopasowuje sygnał z czterech kamer do warunków otoczenia.

panasonic
Panasonic