Canon XC15 4K profesjonalna kamera

10 500,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępność

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Niewielkie urządzenie umożliwiające dyskretne nagrywanie filmów o rozdzielczości 4K UHD z profesjonalnej jakości dźwiękiem

Niewielkie, dyskretne i łatwe w obsłudze urządzenie umożliwiające wewnętrzny zapis filmów o rozdzielczości 4K UHD / Full HD z profesjonalnej jakości dźwiękiem w standardzie XLR. Nagrania można bez problemu łączyć z materiałem zarejestrowanym innymi profesjonalnymi kamerami filmowymi EOS.


Wideo w rozdzielczości 4K i Full HD

Obraz o rozdzielczości 4K UHD i dużej przepływności, wewnętrzny zapis materiału i 12-stopniowy zakres dynamiczny zapewniają obraz o najwyższej jakości.


Profesjonalnej jakości dźwięk XLR

Złącza XLR z niezależną regulacją głośności i zasilaniem fantomowym 48 V umożliwiają obsługę profesjonalnej jakości dźwięku.


Łatwa integracja z istniejącym cyklem produkcyjnym

Prędkości nagrywania 24.00P i 25P oraz ustawienie obrazu „Look” Cinema EOS ułatwiają montaż materiału w ramach obróbki filmów.


Dyskretna praca i wszechstronność

Niewielki, lekki korpus umożliwia dyskretne filmowanie i rejestrację zdjęć w rozdzielczości 12 MP, z czułością ISO 20 000 i 10-krotnym powiększeniem optycznym.


Łatwa obsługa

Możliwość zapisu materiału o rozdzielczości 4K na karcie CFast 2.0™, szybki AF, dostarczona w zestawie lupa wizjera, obrotowy ekran LCD i wbudowany moduł łączności Wi-F.


Canon
037623
Cechy
Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
1"
Nośnik Danych
karta CFast 2.0
karta SD (UHS-I)
Intrfejs
HDMI

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: