Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Blackmagic Design SmartView 4K
   Blackmagic Design SmartView 4K

   Blackmagic Design SmartView 4K

   6 200,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   036283


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Blackmagic Design SmartView 4K

    Blackmagic Design SmartView 4K 2 to profesjonalny 15,6-calowy monitor TFT LCD z natywną rozdzielczością 3840 x 2160 i dwoma wielostopniowymi wejściami 12G-SDI. Wejścia automatycznie przełączają się między formatami SD, HD i 4K, w tym do DCI 4K (4096 x 2160) przy 60 fps. Gniazdo światłowodowe kompatybilne z SMPTE umożliwia dodanie osobnego modułu dla wejścia światłowodowego SDI.

    Obrobiona maszynowo metalowa rama SmartView 4K 2 zapewnia wbudowane przyciski sterujące umożliwiające dostęp do zaawansowanych funkcji transmisji, takich jak LUT 3D, opóźnienie H / V, tylko kanał niebieski i konfigurowalne znaczniki klatek. Obudowa jest przystosowana do montażu w stelażu (6 RU), a także posiada otwory montażowe VESA do montażu na ramionach przegubowych.

    Podczas monitorowania źródeł SDI SD, 720p lub 1080p, wbudowany procesor Teranex wykorzystuje algorytmy PixelMotion firmy Blackmagic do automatycznego usuwania przeplotu i skalowania wideo do UHD 4K. Zapewnia to użytkownikom optymalną jakość obrazu, nawet podczas pracy z obrazami o niższej rozdzielczości. Oprócz przycisków na panelu przednim, monitorem można sterować zdalnie za pośrednictwem tylnego złącza Ethernet za pomocą oprogramowania do pobrania dla komputerów Mac lub Windows, co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku trudno dostępnych konfiguracji. Zarówno dzięki zasilaniu AC, jak i wejściom zasilania 12 VDC, SmartView 4K doskonale nadaje się do użytku w studio lub na planie.


    Rozdzielczość DCI 4K

    15,6-calowy ekran TFT LCD z aktywną matrycą zapewnia jasny obraz i szerokie kąty widzenia. Jego natywna rozdzielczość 3840 x 2160 wyświetla każdy piksel materiału z rozdzielczością do DCI 4K60. Zapewnia również wysokiej jakości skalowanie materiałów SD i HD do UHD 4K , pozwalając SmartView 4K dopasować się do istniejących i przyszłych przepływów pracy.


    Połączenie

    SmartView 4K jest wyposażony w dwa wielostopniowe wejścia 12G-SDI, umożliwiające wybór między dwoma różnymi źródłami za pomocą jednego przycisku. Połączenia automatycznie wykrywają i ponownie synchronizują pomiędzy formatami single-link SD, HD i 3G / 6G / 12G-SDI, obsługując rozdzielczości od SD do DCI 4K (4096 x 2160) przy 60 fps. Wyjście przelotowe 12G-SDI służy do przesyłania sygnału wejściowego do dodatkowego urządzenia. Istnieje również gniazdo światłowodowe kompatybilne z SMPTE do dodania modułu do podłączenia za pomocą kabla światłowodowego, a także port Ethernet z wejściami przelotowymi, wejściami zasilania AC i DC, złącze wejściowe tally i port USB do aktualizacji.


    Sterowanie lokalne i zdalne

    Podświetlane przyciski na panelu przednim doskonale nadają się do użytku w słabo oświetlonych studiach lub miejscach, umożliwiając ustawienie wyboru wejścia, jasności, wyboru 3D LUT i innych zaawansowanych funkcji, takich jak opóźnienie H / V, tylko kanał niebieski i prowadnice ramek. Ustawienia można również zmieniać zdalnie za pośrednictwem komputera Mac lub PC podłączonego przez sieć Ethernet, korzystając z dołączonego oprogramowania.


    Obsługa 3D LUT

    Obsługa dwóch tabel 3D LUT umożliwia dostosowanie kolorów do gradacji na planie i monitorowania. W połączeniu z wejściem 12G-SDI, SmartView 4K może wyświetlać materiał DCI 4K60 z wysokiej klasy kamer, takich jak Blackmagic URSA, umożliwiając oglądanie natywnych przestrzeni kolorów LOG gamma z Rec. 709 lub niestandardowe przestrzenie kolorów przy użyciu tabel 3D LUT.

    Blackmagic Design
    036283

    Szczegółowe odniesienia

    Blackmagic Design SmartView 4K

    6 200,00 zł
    Brutto