JVC GY-HC550E 4K

21 650,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

GY-HC550

Wyposażony jest w 1-calowy czujnik CMOS i wbudowany obiektyw z 20-krotnym zoomem optycznym, podczas gdy kamera może utworzyć 40-krotny zoom cyfrowy. Kamera może przechwytywać obrazy w formacie UHD, HD, SD i nagrywać SD jako serwer proxy, nagrywając do 30p do wbudowanych gniazd kart multimedialnych lub 60 / 50p do opcjonalnego dysku SSD Kamera obsługuje HDR poprzez nagrywanie w HLG lub JLog1 (10-bit).
GY-HC550 nagrywa zarówno w NTSC i PAL i jest zaprojektowana tak, aby płynnie pracować zarówno w tradycyjny sposóv, jak i poprzez IP. Kamera wyposażona została w wiele przydatnych funkcji, takich jak broadcast overlay, GPS metadata, oraz MPEG-2 encoding w HD umożliwiając łatwe połączenie z istniejącymi systemami nadawania. Kamea posiada przetwornik 1" CMOS oraz zintegrowany 20x zoom optyczny, cyfrowo kamera zapewnia zoom 40x. Tryba nagrywania UHD, HD, SD, nagrywanie SD jako proxy, nagrywanie do 30p na karty pamięci, lub 60/50p do opcjonalnego dysku SSD. Kamera obsługuje HDR poprzez nagrywanie w HLG lub JLog1 (10-bit).


Wbudowana łączność LAN z korekcją błędów Zixi. Nigdy wcześniej tego typu poziom łączności nie był dostępny w kamerach na tym poziomie cenowy. Idealna opcja do newsów, dzięki wyposażeniu w najnowszą technologię JVC, dostarcza wyokiej jakości obrazu. Podczas nagrywania materiału, operator może nagrany materiał i otrzymać IFB z centrali. Dzięki zintegrowanemu obiektywowi z zoom 20x jakość obrazu jest bezkompromisowa. Co do nośników pamięci, to do wyboru jest ich wiele karty SDHC, SDXC, a także dyski SDD. Na dysk SSD możesz nagrywać w różnych formatach, w tym 10-bit ProRes 422 w rozdzielczości 4K, oraz klatkarzu 50/60p. Wszystko czego potrzebujesz jest zawarte w zestawie, w tym wbudowane dwu-kanałowe nadajniki radiowe (2.4GHz, 5GHz). Wystarczy włożyć odpowiedni nośnik i rozpocząć nagrywanie i streaming.


Kamera rejestruje UHD w różnych odmianach ProRes, a także MP4, i jest w stanie nagrywać HD w MPEG-2 i przesyłać strumieniowo HD przez IP za pośrednictwem połączenia przewodowego. Zintegrowany obiektyw z 20-krotnym zoomem posiada trzy pierścienie sterowania ręcznego, po jednym dla przysłony, ostrości i powiększenia. EVF wykorzystuje technologię LCOS i ponad 1,2 miliona punktów rozdzielczości, podczas gdy wbudowany wysuwany wizjer LCD ma przekątną nieco mniejszą niż 4 cale. Aparat wyposażony jest w IFB i umożliwia przesyłanie wideo przez IP, a także automatyczne FTP, dzięki czemu pliki wideo są przesyłane Automatycznie ma 2 gniazda kart SDHC / SDXC i jest wyposażony w gniazdo na opcjonalny dysk SSD do przechwytywania UHD przy 60 / 50p.


JVC